Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
disaster3

Co mnie wku***....rza?

Recommended Posts

Hejka,

nie widziałem takiego tematu.... a jak jest to prośba o zamknięcie.

Natomiast chyba, czasami mamy potrzebę się wyżalić labo po prostu napisać co nas wku......

Zacznę od siebie, że wku**** mnie niesamowicie brak możliwości zakupu zegarka, jak już sobie w końcu ustalisz co chcesz?

Swego czasu rozglądałem się za modelami Omega AT ale mi przeszło jak zobaczyłem na żywo i rozsądek wygrał nad pożądaniem ale to nie był koniec poszukiwań bo na tapete wpadł Tudor BB58.... i co? a gó*no.

Chciałbyś kupić jak biały człowiek, to Ci mówią, że rok czekania!?!?!?! To się cmoknijta w pompę... rozumiem, żeby to jakaś limitka była z ograniczoną ilością sztuk... 

Dobra... rozglądam się dalej zjeżdżamy z budżetem co do "łochania" na codzień fajnego, kolorowego na lato.... Monster pomarańczowy...... nie ma....... jest już nowa w ramach Seiko 5. dziekuje i do widzenia. Ok, przestali produkować, dobra niech będzie, gdzieś może jeszcze się kiszą i będą wypływać z przebitką razy 18'ście.......

Znalazłem alternatywę. Może nie 1:1 ale na podobną "modłę' ale powiedzmy już "śfajcarski" więc cena razy 50 - kij z tym. Podoba mi sie, pomarańczowa tarcza lecę po portfel i kartę, szukam i kupuję...... Doxa sub professional 200, lub 300..... ja pier******* weź to w Europie kup normalnie. Już mnie yebie ta cena regularna ze strony ok. 5k PLN i 9,9k PLN odpowiednio za 200, 300 tylko....... nigdzie nie ma i nie można kupić

No trafia mnie juz od wczoraj jasny *uj......... z tym całym hobby zegarkowym......

Tyle w temacie!!!

mnie wkurzyło wywalenie w poniedziałek do kosza kartki zdrapki z wygraną 10K funtów. myśląc, że nie jest to wygrywająca, bo kwoty nie były w jednym rzędzie...we środę właściciel sklepu mi powiedział że nie muszą być w jednym.

Reklamy w tv  :(

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Ciągły wyścig szczurów, pracujesz dobrze, a według szefostwa ciągle za mało, dowalaja coraz więcej i wiecej. To jest współczesne niewolnictwo.

Gumkę w majtkach mam taką szeroką na 2,5cm i ona ciągle zgina się na pół i mi się wrzyna. Wiecie jakie to jest wqrzające?

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Gumkę w majtkach mam taką szeroką na 2,5cm i ona ciągle zgina się na pół i mi się wrzyna. Wiecie jakie to jest wqrzające?

A więc to Ty na swoim avatarze? :D

A więc to Ty na swoim avatarze? biggrin.png

A co, zazdrościsz figury? Poza tym, to zdjęcie ma dwojakie znaczenie. Domyśl się biggrin.png

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Skoszują prędzej czy później.......

mnie wkurzyło wywalenie w poniedziałek do kosza kartki zdrapki z wygraną 10K funtów. myśląc, że nie jest to wygrywająca, bo kwoty nie były w jednym rzędzie...we środę właściciel sklepu mi powiedział że nie muszą być w jednym.

Nie skanujesz dodatkowo by sie upewnic ze napewnwo nie wygrales?

Moj pech taki ze wygralem piatke, 5 liczb po kolei a ostania 17 a bylo 19, to sie mozna bylo wkur.... ;)

To forum na trzezwo jest nie do przyjecia...

Skoszują prędzej czy później.......

I weź tu się nie wqrf ;)

Skoszują bankowo  :ph34r:   - przecież to nic innego jak "nie jest ok" a tamto zostało skoszowane  wiele razy   :(

Pozdrawiam

Roman

...a powinien od razu potłuc jajka, zanim pisklaki się wyklują.

A nie wk***** Was pisanie postu pod postem?  :P

Domyśl się biggrin.png

I wszystko jasne.

Ja staram się, żeby mnie nic nie wk*******. Słabo mi to wychodzi.