Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

Pasuje teraz?

react_up.png

16 minut temu, mario1971 napisał:

A zdjęcia raz się wgrywają a raz nie....

Z mobile (telefonu)?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DawPi napisał:

Pasuje teraz?

 

 

Pasuje ? , miło , że przynajmniej tu wysłuchuje się głosu ludu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DawPi napisał:
Pasuje teraz?

Z mobile (telefonu)?

Tak, z telefonu.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z logowaniem ,każdorazowo muszę korzystać z opcji  odzyskaj hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, DawPi napisał:

Problem z serwerem. Występuje tylko na urządzeniach mobilnych. Znam sprawę, analizuję i postaram się to szybko rozwiązać.

Na urządzeniach stacjonarnych też występuje ten problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
2 godziny temu, DawPi napisał:

Pasuje teraz?

 

Z mobile (telefonu)?

A dlaczego nie zegarek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DawPi napisał:

Jak to? Będzie.

Na PC jest. Mowa o mobile?

Jak bedzie W najpopularniejszych wątkach dziennie pojawia się kilkanaście nowych postów. Po kilku dniach jest kilkanascie/kilkadziesiąt stron. Jak odnaleźć ostatni Przeglądanie Forum staje się niemożliwe. Na starym silniku działało to idealnie.  

 

 

Tak. Piszę o przeglądaniu na telefonie. 

26 minut temu, _Kwiatek_ napisał:

A dlaczego nie zegarek? ;)

A jak zegarek to jaki ?

;):D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cytowanie

 

A już miałem nadzieję, że udało mi się coś wskórać z tym cytatami. Chodziło mi o coś takiego:

 

Cytaty_01.thumb.png.425f681580353f3f5cf382f42520d2dd.png

 

 

Tymczasem cytując odpowiedź do wiadomości jak poniżej:

 

Cytaty_02.thumb.png.7716cc33983175d79e232b63cfc05311.png

 

 

wychodzi coś takiego:

 

15 godzin temu, DawPi napisał:

W toku. Dam znać. Na pewno.

Na razie można przez zewnętrzny serwis - wszystko dodane ląduje i tak na naszym serwerze.

 

Była na pewno przerwa i prace na serwerze.

Dodałem.

Dodane.

 

Na pewno? Zobacz tutaj: https://zegarkiclub.pl/forum/followed/

 

Problem z serwerem. Występuje tylko na urządzeniach mobilnych. Znam sprawę, analizuję i postaram się to szybko rozwiązać.

 

 

 

 

Nie wiem, jak udało Ci się wstawić zagnieżdżony cytat, może to ja za mało gramotny jestem.

 

 

Lajkowanie

 

Nowy "like" jest fajny, ale za to jak już się go da, to widnieje przy nim okropny krzyżyk do jego cofnięcia, wyglądający jak ikonka do zamknięcia okna aplikacji, albo wyłączenia reklamy :(

 

Lajkowanie_01.png.a74a72ec18a0ae98cb9dc43bb1aed638.png

 

 

Obserwowana zawartość

 

Naprawdę nie da się do "obserwowanej zawartości" dodać kropek przenoszących do ostatnio nieczytanych postów i uszeregować ją według ostatnio dodanych wiadomości? Tapatalk bazuje na tym podczas wyświetlania obserwowanych tematów i teraz chcąc przeczytać, co nowego w obserwowanych przez siebie tematach, trzeba albo przewijać w TT "obserwowane", aż natrafi się na wiadomość z nowym wpisem, albo wejść w "nieprzeczytane" i przedzierać się przez gąszcz wszystkich nowych tematów, w których jest nowa zawartość, aż znajdzie się na ten, który nas interesuje. Strasznie niewygodne i czasochłonne.

 

 

Wyświetlanie zdjęć

 

Czy jest możliwe dopasowanie tła do wyświetlanej grafiki w taki sposób, aby przy mniejszych zdjęciach tło nie obejmowało prawie całego ekranu? Przy małych grafikach i dużych, wysokorozdzielczych monitorach jest to zapewne średnio wygodne. Chcąc zamknąć grafikę trzeba przejechać milion pikseli, aż dotrze się poza tło, albo do krzyżyka.

 

Przykład na średniej wielkości monitorze. Przy monitorach 4K może to być naprawdę problem.

 

1347422040_Wywietlaniegrafiki_01.thumb.png.b8486bbbdc7b1e19b302cd0c2a5100d5.png

 

 

@DawPi

Nie bij, nie linczuj. Piszę po prostu swoje obserwacje, z którymi część użytkowników może się zgodzić, lub nie ;)

Lajki_01.png

 

 

EDYTA:

Ostatnia grafika została przeze mnie usunięta w oknie edycji. Tylko w podglądzie była widoczna, więc nie można jej było usunąć bez edycji posta. To tak odnośnie tego, że wszystko się wyświetla w oknie edycji tak, jak będzie widoczne po dodaniu posta ;)

Pewnie jakiś bug. Zostawiam dla przykładu.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie umiałem problemów z dodaniem absolutne żadnego zdjęcia. Teraz jednak są chyba ,,za duże" a lenistwo nie pozwala mi każde zdjecie edytować przed dodaniem, zwłaszcza w telefonie, gdzie taka funkcja jest skrajnie niepraktyczna, bo polega na ucinaniu krawędzi zdjęcia. Do nieintuicyjnosci spowodowanej przyzwyczajeniem do starej konstrukcji forum, nie będę się czepiał bo po przyzwyczajeniu zapewne okaże się praktyczniejsze.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
1 godzinę temu, clusca napisał:

Cytowanie

 

 

Nie wiem, jak udało Ci się wstawić zagnieżdżony cytat, może to ja za mało gramotny jestem.

 

 

 

A cytujesz plusikiem (+) czy "cytuj"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tak i tak. Z tym, że nie chodzi mi o multicytat, tylko o to, żeby widać było do jakiego cytatu odwołuje się ktoś w swojej wypowiedzi, kogo ja również zacytowałem. Tak, jak w przytoczonym przeze mnie przykładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Godzinę temu, albiNOS 01 napisał:

Wcześniej

Cytuję jeden kawałek.

Godzinę temu, albiNOS 01 napisał:

funkcja

Teraz drugi kawałek tego samego użytkownika.

22 minuty temu, clusca napisał:

chodzi

A teraz urywek Twojego.

 

O to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, _Kwiatek_ napisał:

Cytuję jeden kawałek.

Teraz drugi kawałek tego samego użytkownika.

A teraz urywek Twojego.

 

O to chodzi?

 

Raczej chodzi o to, że cytując teraz np Ciebie, znikają cytaty które Ty dodałeś. W ten sposób, całość staje się mało czytelna (patrz wyżej :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Josza napisał:

Mam problem z logowaniem ,każdorazowo muszę korzystać z opcji  odzyskaj hasło.

A nie autouzupełnia Ci loginu jakiegoś starego? Spróbuj się zalogować ręcznie nick: Josza hasło: ***... 

Edytowane przez siwus90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Raczej chodzi o to, że cytując teraz np Ciebie, znikają cytaty które Ty dodałeś. W ten sposób, całość staje się mało czytelna (patrz wyżej  )

Nie mówiąc o tym, że z Tapla zniknęła opcja przejścia strzałką do cytowanej wiadomości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
4 godziny temu, Josza napisał:

Mam problem z logowaniem ,każdorazowo muszę korzystać z opcji  odzyskaj hasło.

 

Zmieniałeś na starym forum swoją nazwę wyświetlaną? Ja miałem na starym forum login "murderotic" ale pokazywało mnie jako "Jash". Logowałem się jednak jako "murderotic" ale na nowym forum to nie działa i loguje się po nazwie wyświetlanej, czyli jako Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Szyszkops napisał:


Nie mówiąc o tym, że z Tapla zniknęła opcja przejścia strzałką do cytowanej wiadomości :(

Tak, zniknęła na zawsze! :angry:

20 minut temu, Jash napisał:

 

 Logowałem się jednak jako "murderotic" ale na nowym forum to nie działa i loguje się po nazwie wyświetlanej, czyli jako Jash

Tańczyłeś w jakimś prawilnym balecie czy na rurze? :wub::lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, forum muli tu i na TT, ale już wiem, że przez jakiś czas będzie tak. 

 

Czy też tak macie, że jak scrollujecie forum w dół to przesuwa się płynnie, a w górę już nie? Ja w górę mam jakieś takie skoki, szarpnięcia. Nie wiem jak to nazwać.

 

Mario - co do nicka "murderotic" wziął się stąd... ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, siwus90 napisał:

A nie autouzupełnia Ci loginu jakiegoś starego? Spróbuj się zalogować ręcznie nick: Josza hasło: ***... 

 

38 minut temu, Jash napisał:

 

Zmieniałeś na starym forum swoją nazwę wyświetlaną? Ja miałem na starym forum login "murderotic" ale pokazywało mnie jako "Jash". Logowałem się jednak jako "murderotic" ale na nowym forum to nie działa i loguje się po nazwie wyświetlanej, czyli jako Jash

 

Już wszystko w porządku, musiałem zmienić nazwę użytkownika.

 

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie może po prostu tak jak wcześniej istnieć opcja "przejdź do pierwszego nieczytanego" gdzieś przy tytule wątku? Większość for na których jestem ma coś takiego i to jest dużo prostsze i bardziej funkcjonalne. Piszę o tym co na kompie ( macOS ), mobile jeszcze nie oglądałem a to mnie już drażni bo to podstawowa fukcjonalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, Jash napisał:

Czy też tak macie, że jak scrollujecie forum w dół to przesuwa się płynnie, a w górę już nie? Ja w górę mam jakieś takie skoki, szarpnięcia. Nie wiem jak to nazwać.

U mnie działa płynnie zarówno w dół i w górę. Chociaż byłoby to logiczne, pod górę jest ciężej, dlatego skacze ;)

 

7 minut temu, Bugs napisał:

A nie może po prostu tak jak wcześniej istnieć opcja "przejdź do pierwszego nieczytanego" gdzieś przy tytule wątku? Większość for na których jestem ma coś takiego i to jest dużo prostsze i bardziej funkcjonalne. Piszę o tym co na kompie ( macOS ), mobile jeszcze nie oglądałem a to mnie już drażni bo to podstawowa fukcjonalność.

Są przecież kropki i gwiazdki. Nie ma tego tylko w zawartości, którą obserwujesz :(

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, clusca napisał:

 

 

Są przecież kropki i gwiazdki. Nie ma tego tylko w zawartości, którą obserwujesz :(

Faktycznie, nie zauważyłem, to nawet lepsze - dzięki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Teraz zauważyłem, że "skaczą" pod górę posty w których są zdjęcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
1 godzinę temu, alleck napisał:

 

Raczej chodzi o to, że cytując teraz np Ciebie, znikają cytaty które Ty dodałeś. W ten sposób, całość staje się mało czytelna (patrz wyżej :) )

Ok teraz rozumiem. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytam, ale pozwólcie, że zajmę się wszystkim po weekendzie majowym. :)

Obecnie walczę ze zdjęciami i przeniesieniem ich na zewnętrzny serwis. To są dziesiątki GB.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.