Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Dorian06 napisał:
12 minut temu, DawPi napisał:

Sprawdźcie teraz. Zmieniłem to domyślnie.

...

Nic sie nie zmieniło.

Musi. Właśnie sprawdziłem. Oczywiście to się tyczy tych wbudowanych kanałów aktywności, a nie stworzonych dziś przez Was.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam dodać zdjęcie i nie działa dodawanie zdjęć - komunikat -200 (dodawany plik ma 3,1MB). Działa natomiast dodawanie prt sc zapisanego jako jpg ale o wadze raptem 62KB. Laptop ten sam co przed zmianami, z windowsem 7, przeglądarka chrome.

forum - dodawanie zdjęć.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Forum było niedostępne w dość niefortunnym momencie, bo pojawiło się dużo nowości zegarkowych, ale efekt jest świetny. Dobra robota Dawid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, DawPi napisał:

Musi. Właśnie sprawdziłem. Oczywiście to się tyczy tych wbudowanych kanałów aktywności, a nie stworzonych dziś przez Was.

U mnie działa, potwierdzam. Tylko po co, skoro są kropki? Bez tego mamy wybór: początek, albo pierwszy nieprzeczytany, a tak kropka i kliknięcie w temat działa identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Nim Odues napisał:

Też tak miałem.

W moim przypadku okazało się że przy logowaniu trzeba wpisać nie taką nazwę użytkownika jak dawniej (nim) ale pełną wyświetlaną nazwę ze spacją (Nim Odues).

Link do resetu hasła działa, bo ma w sobie zakodowaną nazwę użytkownika i wtedy omija się ten problem.

Nie dawno na to wpadlem (przez przypadek) Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zapytaniem. Czy na nowym silniku można już cytować zdjęcia?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DawPi napisał:

Screen proszę.

Jest teraz i tak już będzie - JEDEN responsywny skin.

 

 

W ramach screenu: nie ma już potrzeby. Wcześniej z defaultu włączał się "widok rozszerzony", teraz automatcznie włącza sie "widok kompaktowy" czy jakoś. Ponieważ nic nie zmieniałem, ktoś z administracji zmienił defaultowe ustawienie w stronie. Bardzo dobrze. Jeszcze jedna uwaga: Pionowy panel po lewej stronie listy tematów, zawierajacy rządek wielkich, czarnych dymków, ma nie wiem jaką funkcję (wszystkie wyglądają tak samo, kliknięcie na nie nic też nie zmienia), natomiast jest dominującym obrazem całej strony i w dodatku zajmuje niepotrzebnie mnóstwo miejsca. Proponuję usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DawPi napisał:

Musi. Właśnie sprawdziłem. Oczywiście to się tyczy tych wbudowanych kanałów aktywności, a nie stworzonych dziś przez Was.

To u mnie wodocznie nie musi. Nic się nie zmieniło.

 

49 minut temu, clusca napisał:

U mnie działa, potwierdzam. Tylko po co, skoro są kropki? Bez tego mamy wybór: początek, albo pierwszy nieprzeczytany, a tak kropka i kliknięcie w temat działa identycznie.

Wybór ostatni przeczytany albo początek pozostanie (są przecież linki do stron 1,2,3....ostatnia).

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomek123er napisał:

To u mnie wodocznie nie musi. Nic się nie zmieniło.

 

Wybór ostatni przeczytany albo początek pozostanie (są przecież linki do stron 1,2,3....ostatnia).

U mnie działa, gdy klikam nieprzeczytaną zawartość. Jednak gdy chce sam przeglądać fora i kliknę to przekierowuje na początek tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi właśnie o kliknięcie wątku podczas przeglądania forum, a nie jakiś sortowanych zawartości.

Jest z lewej kulka/gwiazdka więc od biedy może tak zostać, ale wygoda użytkowania jest mniejsza niż była.

Skin też powinien być bardziej kompaktowy- mniej zbędnych info jak kiedyś.  Mam mały telefon 4,7 cala więc moja ocena może być mocno subiektywna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś powiększyć czcionkę? Przeglądanie na komórce stało się uciążliwe. Wcześniej nie miałem problemu 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
2 godziny temu, mario1971 napisał:

Z zapytaniem. Czy na nowym silniku można już cytować zdjęcia?

Cytowania zdjęć zabrania regulamin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomek123er napisał:

Mi chodzi właśnie o kliknięcie wątku podczas przeglądania forum, a nie jakiś sortowanych zawartości.

Jest z lewej kulka/gwiazdka więc od biedy może tak zostać, ale wygoda użytkowania jest mniejsza niż była.

Skin też powinien być bardziej kompaktowy- mniej zbędnych info jak kiedyś.  Mam mały telefon 4,7 cala więc moja ocena może być mocno subiektywna.

 

Ok ogarnąłem. Nie widziałem o jakie kropki chodzi. Tak jak wspominał @clusca nie klikasz w temat tylko w kropkę po lewej stronie. Jeżeli brałeś udział w dyskusji to zamiast kropki jest gwiazdka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał:

Z zapytaniem. Czy na nowym silniku można już cytować zdjęcia?

Oczywiście. Nawet selektywnie - zaznacz fragment post i cytuj.

Godzinę temu, Sol napisał:

Czy da się jakoś powiększyć czcionkę? Przeglądanie na komórce stało się uciążliwe. Wcześniej nie miałem problemu 

Tylko stylerem jakimś. Chyba, że dasz screen o co dokładnie chodzi.

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem te wszystkie rady i nadal nie działa mi jedna najprostsza funkcjonalność.

 

Poproszę o wyjaśnienie gdzie klikać lub co zrobić aby za jednym kliknięciem mieć tak jak po staremu było po kliknięciu "my content".

Czyli chciabym zobaczyć wszystkie obserwowane przeze mnie wątki (z możliwością kliknięcia po lewej kropeczki/gwiazdki, które to przeniosa mnie do pierwszego nieczytanego posta).

 

Wykonałem tą instrukcje z dodaniem "własnego kanału" ale nie wszystkie obserwowane wątki tam są. Poza tym mam nap 4 razy pod rząd ten sam wątek wyszczególniony, że niby nowy post jest.

 

Nie kumam tego. Trochę nielogiczny ten nowy silnik i mało intuicyjny ;)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że można podejrzeć konstruowany post. Nie wiem, czy było od początku, czy zostało dodane, ale super, że jest taka możliwość. Poprzednio było to MZ lepiej rozwiązane, ale może to kwestia przyzwyczajenia.

Brakuje mi podczas pisania nowej wiadomości jeszcze jednej funkcji, która była poprzednio dostępna. Mianowicie możliwości przełączania widoku tekstu sformatowanego/niesformatowanego. Zaraz pojawią się pytania, po co mi to :) Ano dlatego, że jak wstawię zdjęcia z zewnętrznego serwera, wyślę post, a później muszę go z jakichś powodów edytować, to nie mam możliwości ingerencji w odnośnik do zdjęcia, ponieważ podczas edycji zdjęcie jest zdjęciem, a nie kodem, który można w razie potrzeby zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pisar napisał:

Czyli chciabym zobaczyć wszystkie obserwowane przeze mnie wątki (z możliwością kliknięcia po lewej kropeczki/gwiazdki, które to przeniosa mnie do pierwszego nieczytanego posta).

 

https://zegarkiclub.pl/forum/discover/followed-content/

Godzinę temu, pisar napisał:

Nie kumam tego. Trochę nielogiczny ten nowy silnik i mało intuicyjny

Nie zgadzam się.

 

38 minut temu, clusca napisał:

Zauważyłem, że można podejrzeć konstruowany post. Nie wiem, czy było od początku, czy zostało dodane, ale super, że jest taka możliwość. Poprzednio było to MZ lepiej rozwiązane, ale może to kwestia przyzwyczajenia.

Przyciskiem z edytora - było. :)

38 minut temu, clusca napisał:

Brakuje mi podczas pisania nowej wiadomości jeszcze jednej funkcji, która była poprzednio dostępna. Mianowicie możliwości przełączania widoku tekstu sformatowanego/niesformatowanego. Zaraz pojawią się pytania, po co mi to :) Ano dlatego, że jak wstawię zdjęcia z zewnętrznego serwera, wyślę post, a później muszę go z jakichś powodów edytować, to nie mam możliwości ingerencji w odnośnik do zdjęcia, ponieważ podczas edycji zdjęcie jest zdjęciem, a nie kodem, który można w razie potrzeby zmienić.

Nie da rady - musiałbym wrzucić możliwość korzystania z HTML. A linków podglądać nie musisz - wszystkie wklejane grafiki w edytora są automatycznie pobierane i potem serwowane z naszego serwera.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że koledze chodziło o to:

 

49833808723_bcb0fb06d0_o.png

 

Ja również wcześniej właśnie o tym pisałem, kiedy wspominałem o braku kropek i kolejności wyświetlania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że po zmianach zniknie ponownie (bo przy poprzedniej modernizacji forum także miało to miejsce) opcja "Szybka nawigacja". Czy jest możliwość jej przywrócenia? Moim zdaniem znacznie ułatwia ona poruszanie się po forum.

 

Aha, i jeszcze te nieszczęsne dymki po lewej stronie w "mojej zawartości". Już któryś z Kolegów poruszał tę kwestię (zdaje się Sierżant Julian). Czy są one konieczne?

 

I czemu, po ustawieniu, by temat otwierał się na ostatnim nieodczytanym poście, jak wejdę ponownie w przeczytany już wątek to już otwiera się na pierwszej stronie? Muszę coś jeszcze ustawić?

 

 

 

 

 

screen forum.png

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DawPi napisał:

Musi. Właśnie sprawdziłem. Oczywiście to się tyczy tych wbudowanych kanałów aktywności, a nie stworzonych dziś przez Was.

Nawet jak wszedłem w ten temat, to wylądowałem na ostatnim poście, a nie na pierwszym nieprzeczytanym. :( 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Walter_87 napisał:

Wiedziałem, że po zmianach zniknie ponownie (bo przy poprzedniej modernizacji forum także miało to miejsce) opcja "Szybka nawigacja". Czy jest możliwość jej przywrócenia? Moim zdaniem znacznie ułatwia ona poruszanie się po forum.

Coś takiego w widgecie by Cię satysfakcjonowało?

https://dne4i5cb88590.cloudfront.net/invisionpower-com/monthly_2017_10/59e4ab800c1f9_Screenshot1.png.fd5dc66d97f12ccddbffc86bda75d2d2.png

 
20 minut temu, Walter_87 napisał:

Aha, i jeszcze te nieszczęsne dymki po lewej stronie w "mojej zawartości". Już któryś z Kolegów poruszał tę kwestię (zdaje się Sierżant Julian). Czy są one konieczne?

Które dokładnie?

 

20 minut temu, Walter_87 napisał:

I czemu, po ustawieniu, by temat otwierał się na ostatnim nieodczytanym poście, jak wejdę ponownie w przeczytany już wątek to już otwiera się na pierwszej stronie? Muszę coś jeszcze ustawić?

Pisałem już - albo kanał nowej aktywności albo.. napisz mi z jakiego adresu url wchodzisz w dany temat, że Cię nie przekierowuje.

 

8 minut temu, Dorian06 napisał:

Nawet jak wszedłem w ten temat, to wylądowałem na ostatnim poście, a nie na pierwszym nieprzeczytanym. :( 

JKki był adres tego tematu? Skopiuj mi następnym razem i wklej tutaj.

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, _Kwiatek_ napisał:

Cytowania zdjęć zabrania regulamin ;)

Nie czytałem nowego regulaminu ale Dawid pisał, że można już cytować zdjęcia. A Dawid to...Dawid ? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
4 minuty temu, mario1971 napisał:

Nie czytałem nowego regulaminu ale Dawid pisał, że można już cytować zdjęcia. A Dawid to...Dawid ? 

Gdzie tak napisał? Nie śledzę wszystkich wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, clusca napisał:

Ja również wcześniej właśnie o tym pisałem, kiedy wspominałem o braku kropek i kolejności wyświetlania.

 

Potwierdzam, tego brakuje.

 

https://zegarkiclub.pl/forum/followed/

Dodatkowo nie ma możliwości otworzenia ostatniej strony, tylko można otworzyć pierwszą stronę całego tematu


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, _Kwiatek_ napisał:

Gdzie tak napisał? Nie śledzę wszystkich wątków.

Także ten tego ten ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.