Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.05.2020 o 00:25, tarant napisał:

Najedź kursorem myszki na "5 godzin temu" i się dowiesz więcej :)

 

Nie do końca o to chodzi by najeżdżać.

Próbuję wytłumaczyć, że informacja 6 godzin temu jest mało przejrzysta bo trzeba liczyć.

Konkretna godzina w pół sekundy daje mi obraz kiedy była ostatnia odpowiedź


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu chcesz liczyć? Wystarczy przeczytać.

2072696279_Beznazwy.thumb.jpg.d8d179f49fb3d573e63d0fa067400df2.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli nie jak jesteś w wątku tylko np . w spisie nieczytanej zawartości (jeden post pod drugim)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.05.2020 o 20:31, Dorian06 napisał:

Dostaję wiadomości o nowych ofertach postach na adres mailowy. Po wejsciu dzisiaj na "jaki zegarek masz dzisiaj na ręce" wylądowałem na ostatniej stronie. Od momentu włączenia nowego Forum nie byłem w tym wątku. 

Przez ten czas pewnie zostało pokazanych kilkaset zegarków na kilkudziesięciu stronach. Czy jest szansa, aby to wróciło do normy Dodam, że starym silniku działało to idealnie.  

Jest tak w każdym wątku. Tak się nie da przeglądać Forum. 

Tak z ciekawości po raz któryś tam zapytam co z tym 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznacz wszystko jako przeczytane (na dole) i sprawdź wtedy.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun
Napisano (edytowane)

Nie mam możliwości dodania postu w dziale pojedynki prywatne. Brakuje ramki na dole do wpisania treści.

 

Screenshot_20200509-094639_Chrome.jpg

Edytowane przez HaveFun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Już o to pytałem ale przypomnę że się tutaj.Jak usunąć powiadomienia które mi na dzwoneczku wskakują.W poprzedniej wersji jak wchodziłem na powiadomienia na dzwoneczku i sobie poczytałem czy nawet nie bo nie wszystko mnie interesowało była możliwość zaznacz i usuń. Tu tego albo nie ma albo nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na dzwoneczek i u góry po prawej stronie są ustawienia powiadomień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, HaveFun napisał:

Nie mam możliwości dodania postu w dziale pojedynki prywatne. Brakuje ramki na dole do wpisania treści.

 

Nowi użytkownicy, czyli grupa w której jesteś nie mogą tam pisać. Zostaniesz do niej automatycznie przypisany po osiągnięciu 50 postów (z działów gdzie zliczanie jest włączone).

40 minut temu, mirek 1969 napisał:

Witam.Już o to pytałem ale przypomnę że się tutaj.Jak usunąć powiadomienia które mi na dzwoneczku wskakują.W poprzedniej wersji jak wchodziłem na powiadomienia na dzwoneczku i sobie poczytałem czy nawet nie bo nie wszystko mnie interesowało była możliwość zaznacz i usuń. Tu tego albo nie ma albo nie widze.

Powiadomień się nie usuwało. Dzwoneczek sam się aktualizuje (czerwona liczba) jak odczytasz powiadomienia: https://zegarkiclub.pl/forum/notifications/


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.Może źle o to zapytałem. Ale jak miałem na dzwoneczku powiedzmy w czerwonej kropce 5 z działu sprzedam.Bo tak miałem ustawione. Otworzyłem  zobaczyłem i usuwałem. Wiadomo że starsze powiadomienie czy jak to nazwać  jak nie usuwałem przechodziło dalej   no ale  może  myślę o czymś innym.

1 godzinę temu, clusca napisał:

Kliknij na dzwoneczek i u góry po prawej stronie są ustawienia powiadomień :)

No ja wiem że tam jest ustawianie powiadomień. Ale co? Jak wyłączę to nie bedzie wcale.I nie bedzie co usuwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrozumiałem, ze chodzi Ci o to, co ma się tam wyświetlać, a nie zeby usuwać co niektore "dzwonki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2020 o 10:18, mirek 1969 napisał:

Witam.Już o to pytałem ale przypomnę że się tutaj.Jak usunąć powiadomienia które mi na dzwoneczku wskakują.W poprzedniej wersji jak wchodziłem na powiadomienia na dzwoneczku i sobie poczytałem czy nawet nie bo nie wszystko mnie interesowało była możliwość zaznacz i usuń. Tu tego albo nie ma albo nie widze.

 

W dniu 9.05.2020 o 10:43, clusca napisał:

Kliknij na dzwoneczek i u góry po prawej stronie są ustawienia powiadomień :)

Opcja została dodana:

obraz.png


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zmienił się dziś krój czcionki na forum? Albo mi wzrok siada od ciągłego siedzenia przy kompie, albo była wcześniej bardziej czytelna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2020 o 10:59, DawPi napisał:

Nowi użytkownicy, czyli grupa w której jesteś nie mogą tam pisać. Zostaniesz do niej automatycznie przypisany po osiągnięciu 50 postów (z działów gdzie zliczanie jest włączone).

Powiadomień się nie usuwało. Dzwoneczek sam się aktualizuje (czerwona liczba) jak odczytasz powiadomienia: https://zegarkiclub.pl/forum/notifications/

No i o to mi chodziło.Dzięki. A już myślałem ze nikt nie wie o co mi chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, clusca napisał:

Czy zmienił się dziś krój czcionki na forum? Albo mi wzrok siada od ciągłego siedzenia przy kompie, albo była wcześniej bardziej czytelna ;)

Nic a nic przy css nie robiłem od hoho. 
 

8 minut temu, mirek 1969 napisał:

No i o to mi chodziło.Dzięki. A już myślałem ze nikt nie wie o co mi chodzi?

like a boss GIF


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwości poprawy sytuacji w TT się wyczerpały?
Pytam, bo niestety dalej jest słabo - odświeża ok. minuty, nie ładuje kolejnej zawartości.
Czy inni też mają takie problemy?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mają. Powiem więcej, było wcześniej lepiej w TT. Teraz przestałem używać TT, bo zawartość wczytuje się wieki.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z TT jest prawdziwa kicha. Jedynie wgrywanie fotek o dużej pojemności wróciło do normy. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że było lepiej to wiadomo.
Pytam, czy coś się jednak da z tym zrobić, bo to naprawdę słabo wyglada.
Myślę, że sporo z nas korzysta z TT.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, lukebor napisał:

Czy możliwości poprawy sytuacji w TT się wyczerpały?
Pytam, bo niestety dalej jest słabo - odświeża ok. minuty, nie ładuje kolejnej zawartości.
Czy inni też mają takie problemy?

 

23 minuty temu, clusca napisał:

Mają. Powiem więcej, było wcześniej lepiej w TT. Teraz przestałem używać TT, bo zawartość wczytuje się wieki.

 

20 minut temu, mario1971 napisał:

Z TT jest prawdziwa kicha. Jedynie wgrywanie fotek o dużej pojemności wróciło do normy. 

 

20 minut temu, lukebor napisał:

To że było lepiej to wiadomo.
Pytam, czy coś się jednak da z tym zrobić, bo to naprawdę słabo wyglada.
Myślę, że sporo z nas korzysta z TT.


Ostatnio wrzucałem najnowszą wydaną wersję TT. Tyle mogę w tym temacie zrobić. Reszta w rękach twórców TT. Wyjaśniacie z nimi swoje problemy jak ostatnio Mariusz zrobił?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ten wątek był już poruszany, ale czy może użyć wyszukiwarki tylko na konkretnym dziale? Wcześniej była taka możliwość teraz przeklikałem się przez opcje i nie widzę takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wrzucałem najnowszą wydaną wersję TT. Tyle mogę w tym temacie zrobić. Reszta w rękach twórców TT. Wyjaśniacie z nimi swoje problemy jak ostatnio Mariusz zrobił?

Tak, napisałem do TT, czekam na info.
Tyle, że skoro dotyczy to większej liczby użytkowników, domyślam się, ze problem jednak nie jest do końca po stronie TT.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mc9 napisał:

Nie wiem, czy ten wątek był już poruszany, ale czy może użyć wyszukiwarki tylko na konkretnym dziale? Wcześniej była taka możliwość teraz przeklikałem się przez opcje i nie widzę takiej możliwości.

Zanim wpiszesz szukana frazę kliknij na okienko szukajki. Rozwiną Ci się opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mc9 napisał:

Nie wiem, czy ten wątek był już poruszany, ale czy może użyć wyszukiwarki tylko na konkretnym dziale? Wcześniej była taka możliwość teraz przeklikałem się przez opcje i nie widzę takiej możliwości.

Jest możliwość - kliknij w puste pole szukania i pojawi się opcja. 
 

5 minut temu, lukebor napisał:


Tak, napisałem do TT, czekam na info.
Tyle, że skoro dotyczy to większej liczby użytkowników, domyślam się, ze problem jednak nie jest do końca po stronie TT.

Dlatego ciagle szukam przyczyn. 
Zainstalowałem tę aplikację tt - możesz napisać jak sprawdzić i powtórzyć te błędy?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukebor napisał:

Tyle, że skoro dotyczy to większej liczby użytkowników, domyślam się, ze problem jednak nie jest do końca po stronie TT.

Ktoś zrobił nowy skrypt forum, ale to nie znaczy, że musi się dostosować do wszystkich współpracujących z nim aplikacji. To TT w zasadzie jest tutaj na doczepkę, a nie forum do TT, więc jak najbardziej rozumiem, że rozwiązanie pewnych kwestii i problemów należy do działu technicznego TT. Tutaj jak najbardziej zgodzę się z @DawPi, że trzeba atakować Tapatalk ile wlezie :)

 

@DawPi

Dawidzie, skoro już masz zainstalowany TT, to zasubskrybuj kilka wątków na naszym i jakimś innym forum i spróbuj z zakładki "subscribed" sobie je poczytać - tak jakbyś chciał czytać tylko wiadomości w tych subskrybowanych, a nie wszystkie nowe. Te najbardziej popularne, w których się najwięcej dzieje zasubskrybuj najpierw, aby były na dole. Zobaczysz o czym ja i kilka innych osób tak "jojczy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.