Zaloguj się, aby obserwować tę zawartość
Obserwujący
0
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Podobna zawartość
-
Przez Paweł Bohacz
Czesc,
do sprzedania:
5. Link Rolex Oyster, zolte zloto / stal, 17mm (Sky-Dweller), ze sruba, porysowany, bez wgniotek, stan 6/10 - 2000 PLN
6. 4 linki IWC IW3777, IWC60442 (Pilot), 21mm, stal, nieuzywane - sciagniete z nowego zegarka, stan 9/10 - 2000 PLN za 4
Wiecej info na priv.
-
Przez Piotr_D
Cześć,
Mam do sprzedania zegarek z mojej kolekcji: IWC Hand Wound 8 Days. Zegarek zakupiłem w styczniu 2022 roku. Chciałbym go sprzedać za 26 500 24 000 23 000 zł. Nowy zegarek to około 50 tyś.
Sprzedaję jako osoba prywatny i pierwszy właściciel. Będę jeszcze za jakiś czas sprzedawał IWC Pilot Chronograph Petit Prince.
Reference: IW510103 Serial Number: 5886837
Zegarek jest piękny i w bardzo dobrym stanie - nie ma żadnych ukrytych wad. Zdjęcia są słabe - nie jestem fotoamatorem - zdjęcia robiłem telefonem.
Zegarek jest zarejestrowany na stronie IWC na moim koncie (screenshot). Zegarek jest objęty "Extended International Limited Warranty do 01.09.2030 roku".
Zegarek jest w bardzo dobrym stanie ze śladami bardzo niewielkiego zużycia. go od nowości, nosiłem go bardzo rzadko.
Oczywiście oryginalne pudełko oraz komplet dokumentów.
Zegarek do obejrzenia na miejscu w Warszawie. Mogę wysłać też więcej zdjęć i odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Dostawa - bezpieczny kurier - koszt biorę na siebie, lub odbiór osobisty w Warszawie.
Telefon do mnie to: +48 509 965 601. Pozdrawiam
Koperta ze stali nierdzewnej Średnica 45,0 mm, wodoszczelność 3,0 bar Kaliber 59210 (IWC in-house), naciąg ręczny (nakręcamy raz w tygodniu), 30 kamieni Rezerwa chodu 192 godzin (8 dni) Mechanizm widoczny przez szkło szafirowe zdobiony Côtes de Genève Srebrna tarcza Szkło szafirowe, łukowate, powłoka antyrefleksyjna po obu stronach Wyświetlacz daty Wskaźnik rezerwy chodu Brązowy pasek ze skóry aligatora Santoni Szerokość paska 22,0 mm
-
Przez madrock
Szanowni Koledzy,
Prosiłbym w miarę możliwości o pomoc w stwierdzeniu oryginalności kieszonkowych zegarków ( udało mi się kupić je za grosze, dosłownie) Dwa rzekome IWC i zegarek oznaczony jako Tavannes Watch Co. Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć o Tavannes? Czy opłaca się je naprawiać i czyścić - chodzi o jedno IWC i Tavannes, drugi IWC sprawny i pięknie chodzi. Czy ktoś ewentualnie może mi podsunąć dobrego zegarmistrza? Serdecznie dziękuję z góry za pomoc.
-
Przez karol1302
Cześć,
na sprzedaż zegarek IWC Ingenieur Automatic IW322701 z prywatnej kolekcji.
Drugi właściciel, zegarak w pełnym sklepowym komplecie, nigdy nie polerowany i nigdy nie serwisowany.
Zegarek nosi normalne ślady użytkowania, jednak jest jednym z wielu, stad jego stan określam spokojnie na 8 w skali forumowej.
Zegarek na punktualnym chodzie około 3 s do przodu.
Cena 27 tyś, wysyłka lub odbiór zgodnie z dyspozycjami kupującego.
-