Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
meXy

Klub użytkowników GARMIN

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.10.2023 o 03:08, Admof napisał(-a):

po noszeniu przez non stop przez dwa miesiące Garmina Instinct Esports byłem bardzo zadowolony i chyba nawet schudłem trochę. Nawet odznakę za 300k kroków we wrześniu dostałem. Właśnie się przesiadłem na Fenixa 7, bo już wiem, że noszenie Garmina to nie tylko moje widzi mi się i wydałem trochę więcej cebulionów. ;) Jestem bardzo zadowolony. Mechaniki nadal leżą. Chyba trzeba będzie zrobić redukcję w skrzynce.



 

IMG_20231007_151232.jpg

Wrzucaj mechaniki na bazarek, co się mają kurzyć na półce. Taki luźny żart, z Garminem najpewniej Ci przejdzie, też miałem podobnie, tym bardziej, że ma mnóstwo funkcji i pomiarów, jako urządzenie pomocne i mobilizujące w utrzymaniu zdrowego trybu życia bardzo się przydaję, zwłaszcza jak widzisz, że twój endurance score albo VO2 max spada :) Teraz zakładam tylko do treningów i na wycieczki, bo to świetny zegarek na takie okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, nav napisał(-a):

Teraz zakładam tylko do treningów i na wycieczki, bo to świetny zegarek na takie okazje.


 

Dokładnie robię tak samo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, nav napisał(-a):

 Teraz zakładam tylko do treningów i na wycieczki, bo to świetny zegarek na takie okazje.

 

10 godzin temu, revolta4 napisał(-a):


 

Dokładnie robię tak samo .

A ja nie mogę się jakoś przełamać choć też mam taki zamiar używania tylko podczas aktywności. Finalnie więc Garmin i tak nie schodzi z ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, adalis napisał(-a):

 

A ja nie mogę się jakoś przełamać choć też mam taki zamiar używania tylko podczas aktywności. Finalnie więc Garmin i tak nie schodzi z ręki.

To wyszło naturalnie , jak ze wszystkimi zegarami , masz nowość cieszysz się nosisz oglądasz ….. później wracałem do automatów a garmina traktuje trochę jak g shocka i używam do aktywności fizycznych wycieczek itd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, adalis napisał(-a):

 

A ja nie mogę się jakoś przełamać choć też mam taki zamiar używania tylko podczas aktywności. Finalnie więc Garmin i tak nie schodzi z ręki.

No i bardzo dobrze, przecież kupujemy te gadżety żeby mieć z nich radość.

53 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

To wyszło naturalnie , jak ze wszystkimi zegarami , masz nowość cieszysz się nosisz oglądasz ….. później wracałem do automatów a garmina traktuje trochę jak g shocka i używam do aktywności fizycznych wycieczek itd 

Ja mam podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś spacerek po lesie z garminem i psem 🤣🤣


 

A tak przy okazji warto przejść z 6 pro na 7 pro lub epix 2 pro ? Czy czekać na fenixa 8 ? Jakieś przecieki są kiedy ósemka wyjdzie ? 

 

 

 

IMG_7307.jpeg

IMG_7291.jpeg

IMG_7283.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Dziś spacerek po lesie z garminem i psem 🤣🤣


 

A tak przy okazji warto przejść z 6 pro na 7 pro lub epix 2 pro ? Czy czekać na fenixa 8 ? Jakieś przecieki są kiedy ósemka wyjdzie ? 

 

 

 

IMG_7307.jpeg

IMG_7291.jpeg

IMG_7283.jpeg

Myślę, że nie warto, chyba że zależy Ci na EKG no i jeśli, po prostu chcesz kupić, bo wtedy i tak żadne argumenty nie pomogą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, nav napisał(-a):

Myślę, że nie warto, chyba że zależy Ci na EKG no i jeśli, po prostu chcesz kupić, bo wtedy i tak żadne argumenty nie pomogą 🙂


 

Najbardziej to by mi zależało na okazjanalnej rozmowie przez zegarek , ta opcje „podobno „ ma mieć fenix 8 i chyba poczekam na ta ósemkę , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 7-ki tego nie mają, jedynie można w Apple Watch Ultra iść :P gdybym miał 6-kę to  bym poczekał na 8-kę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Admof napisał(-a):

no 7-ki tego nie mają, jedynie można w Apple Watch Ultra iść :P gdybym miał 6-kę to  bym poczekał na 8-kę

Garmin venu chyba ma ale to znów nie moja Bajka wygląd i funkcje ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy możliwe są też w Samsungach  , od dawna zresztą . 

 

Co do noszenia Fenixa na codzień kiedyś próbowałem  , jednak wygrały tradycyjne zegarki 👍 ,

 

Garminy nie pasują mi stylistycznie do niczego poza sportowym ubiorem ,

 

pomijam już ich rozmiar który mi osobiście przeszkadza  😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

 

Rozmowy możliwe są też w Samsungach  , od dawna zresztą . 

 

Wiem , miałem tez w huawei gt używałem czasem , chce akurat garmina z możliwości rozmowy jakby miał jeszcze możliwość mierzenia cukru (taki plotki tez są o ósemce choć wątpię żeby to działało dobrze i żeby zdążyli dodać ta funkcje w ósemce może w dziewiątce ) byłby idealny .

10 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

 

Co do noszenia Fenixa na codzień kiedyś próbowałem  , jednak wygrały tradycyjne zegarki 👍

U mnie tez , ale garmina używam często na rower , do lasu z psem , itd 

10 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

arminy nie pasują mi stylistycznie do niczego poza sportowym ubiorem ,

A mi bardzo 😎

10 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

pomijam już ich rozmiar który mi osobiście przeszkadza  😉 

No ja mam nadgarstek 19 cm nosze garmina 47 mm myśle nad przesiadka 51-52 mm a ze nie będzie to jedyny zegarek codzienny to może się przyjąć .

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, revolta4 napisał(-a):

U mnie tez , ale garmina używam często na rower , do lasu z psem , itd 

Rower , bieganie , długie spacery , turystyka 

 

8 minut temu, revolta4 napisał(-a):

A mi bardzo 😎

 

To już kwestia ubioru 😁

 

10 minut temu, revolta4 napisał(-a):

No ja mam nadgarstek 19 cm nosze garmina 47 mm myśle nad przesiadka 51-52 mm

 

17.5 - 18  , zamieniłem 5Xa na zwykłą 7-kę 47 mm z myślą o noszeniu na co dzień i tak na dobrą sprawę mogłem sobie darować bo i tak noszę go tylko na trenningi 🤣 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak połączyć Garmin Connect z Google Fit?

Wysłane z mojego CPH2371 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lestaf napisał(-a):

Wiecie może jak połączyć Garmin Connect z Google Fit?

Wysłane z mojego CPH2371 przy użyciu Tapatalka
 

 

IMG_7361.jpeg

IMG_7362.jpeg

IMG_7363.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było takie proste, to bym nie szukał pomocy na forum Jak widzisz Google Fit tam nie ma...bf9c69a781f46df17332d9af63764481.jpg

Wysłane z mojego CPH2371 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pomyłka czytałem na szybko i Google fit pomyliłem z myfitnesspal wiem że jest różnica 🤣🤣🤣🤣


 

 

ja mam podpięta strave 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja pomyłka czytałem na szybko i Google fit pomyliłem z myfitnesspal wiem że jest różnica

 
 
ja mam podpięta strave 
To trochę jak w tym kawale w którym facet chciał podczas obiadu poprosić żonę o sól, ale że szybko mówi, to się przejęzyczył i powiedział ,,Ja sobie przez ciebie suko pół życia zmarnowałem''

Wysłane z mojego CPH2371 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lestaf napisał(-a):

To trochę jak w tym kawale w którym facet chciał podczas obiadu poprosić żonę o sól, ale że szybko mówi, to się przejęzyczył i powiedział ,,Ja sobie przez ciebie suko pół życia zmarnowałem'' emoji6.png

Wysłane z mojego CPH2371 przy użyciu Tapatalka
 

Czytałem na tel i szybko chciałem pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doktor Google mówi, że jedyne wyjście to użycie pośrednika w synchronizacji plus wyłączenie w google fit opcji śledzenia aktywności przez telefon bo będzie dodatkowo kroki zliczać przez czujniki telefonu

 

https://play.google.com/store/search?q=health sync&c=apps

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
doktor Google mówi, że jedyne wyjście to użycie pośrednika w synchronizacji plus wyłączenie w google fit opcji śledzenia aktywności przez telefon bo będzie dodatkowo kroki zliczać przez czujniki telefonu
 
https://play.google.com/store/search?q=health sync&c=apps
Działa!!! Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tam spacer wczoraj  :)

IMG_20231029_123847.jpg

Tak przy okazji poprzednich postów. Kiedyś utworzyłem konto na MFP żeby liczyć kalorie posiłków. Nie podobało mi się to i usunąłem konto tylko chyba wcześniej nie odłączyłem Garmin Connect od konta MFP i teraz w bilansie kalorii GC cały czas odwołuje się do MFP. Nie wiem co z tym zrobić. Utworzyć nowe konto, odłączyć Garmin Connect i wtedy skasować konto MFP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2023 o 18:03, Lestaf napisał(-a):

Tactical w naturalnym środowisku :)bf117f546bb16e737aaef8bc923adb3e.jpg

Nie używasz wojskowego formatu czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie używasz wojskowego formatu czasu?
Nie, wolę tradycyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.