Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
meXy

Klub użytkowników GARMIN

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, piteks napisał(-a):

A ja wakacje z rowerem😊

 

20230614_132035[1].jpg


Mam pytanko: to jest Fenix 7, czy Epix? Pytam bo jakoś żywe kolory się bardzo wydają. No i zdradź co to za pasek bo wyglada na fajny odcień żółtego koloru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piteks napisał(-a):

A ja wakacje z rowerem😊

 

20230614_132035[1].jpg

 

Już nie mogę się doczekać wakacji właśnie ze względu na rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):


Mam pytanko: to jest Fenix 7, czy Epix? Pytam bo jakoś żywe kolory się bardzo wydają. No i zdradź co to za pasek bo wyglada na fajny odcień żółtego koloru

To jest Fenix 7. Pasek kupiłem na aledrogo. Super wykonany i nie kosztował fury pieniędzy. Mam jeszcze niebieski😁


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spotkałem się z opiniami, że lepiej zdejmować Garmina do kąpieli czy prysznica w gorącej wodzie albo nie zabierać do sauny bo może się rozkleić np może się odkleić ekran. Dla mnie to jest jakieś nieporozumienie i nie zdejmuje go. Jakie jest Wasze zdanie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pływam i chodzę do sauny, zegarek jest dla mnie, a nie ja dla zegarka.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Kurtzman napisał(-a):

 

Spotkałem się z opiniami, że lepiej zdejmować Garmina do kąpieli czy prysznica w gorącej wodzie albo nie zabierać do sauny bo może się rozkleić np może się odkleić ekran. Dla mnie to jest jakieś nieporozumienie i nie zdejmuje go. Jakie jest Wasze zdanie?

 

Ekran akurat jest przykręcony razem z bezelem w Fenixie. A poza tym od czego jest gwarancja?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gwarancja objęła by coś takiego. Mogliby napisać że użytkowany niezgodnie z przeznaczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak u Was czas pracy podawany w dniach ma się do rzeczywistości? U mnie jest tak, że czas podawany w dniach określa czas używania zegarka jako smartwatcha bez aktywności.

Zauważyłem, że muszę ilość dni podzielić przez 3 aby uzyskać prawdziwy czas pracy do rozładowania. Dokładność mam wtedy do koło pół dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pełne naładowanie to 14 dni i jak mówisz mając połączony zegar z telefonem każdego dnia kalendarzowego spada dzień w zegarku ale jadąc rowerkiem mając włączony gps w zegarku i aktywność wiadomo 36 godzin i po baterii a zaraza mi się czasem mieć gps włączony 12 godzin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pełnym naładowaniu mam deklarowane 28 dni ale w rzeczywistości przy moich aktywnościach wytrzymuje 12-14 dni. Garmin nie może zastosować takiego algorytmu żeby zegarek pokazywał rzeczywista wartość opierając się o dane z wcześniejszych cykli rozładowań?

Mam np 25 dni, idę na rower i spada mi do 21 dni i nadal muszę to podzielić przez 3 żeby mieć realny czas 7 dni. Od razu powinien pokazywać 7 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, bo mam swojego Instincta około półtorej miesiąca. Jak do mnie dojechał to naładowałem go na maxa. Nosze go cały czas, mam włączone chyba wszystko co się da jeśli chodzi o monitorowanie. Jedynie pulsoksymetr wybrałem żeby monitorował tylko w trakcie snu. Tygodniowo mam dwa godzinne treningi na basenie i zwykle w weekendy włączam "trening" jak spacerujemy. Od naładowania do pełnego rozładowania wytrzymał mi równe 4 tygodnie czyli 28 dni. Największe zużycie baterii obserwuję po nocy z tym, że ja mam włączone procenty. Dziennie ubywało około 3-4 procenty. Acha w tygodniu bywam na zewnątrz od około 17stej, więc słońce nie ma zbyt wiele szans, żeby go jakoś doładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego mam od połowy grudnia więc można powiedzieć, że też nie jestem doświadczonym użytkownikiem. Ja pulsoksymetru w ogóle nie używam. Na dobę schodzi mi 6-8%. Dziennie używam około godziny GPS i do tego trochę treningów bez użycia GPS.

Cały czas połączony z telefonem, powiadomienia, ogólne korzystanie z zegarka. Na noc ręcznie go usypiam, tarcza w opcji łów power mode, brak komunikacji z telefonem ale tętno mierzy normalnie. Dużo jednak chyba w ten sposób nie oszczędzam bo bardzo krótko śpię i używam budzika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz to ja zapomniałem o ważnej rzeczy. Z pełną premedytacją nie wlączyłem powiadomień z telefonu. Więc może to trochę oszczędza moją baterię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakimś stopniu na pewno, a sparowany z telefonem masz cały czas? Mnie powiadomienia są bardzo pomocne więc używam. W sumie mało też używasz GPS, a to najbardziej ssie baterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po okresie testowym z Instinct Solarem instynkt podpowiedział mi, że powinienem ruszyć dalej. Korzystając z amazonowych okazji nabyłem drogą kupna Fenixa 6 Sapphire w cenie zbliżonej do tej, którą zapłaciłem za Instinkta. To chyba dobry kierunek? Czy będę żałował zamiany?

Jeśli mi podpasuje (dotrze za kilka dni), to naturalną koleją rzeczy będzie nowszy model, ale chyba jednak Epix, bo ładować w sumie mogę częściej, a ekrany w nich dzieli przepaść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie 

instin solar , miał mi wystarczyć super ekstra itd ale po pol roku trochę zaczęło czegoś brakować , kupiłem fenixa 6 pro , mam go rok nie zamierzam zmieniać na nic innego do wyjścia fenixa 8 , choć „domysły „ redaktorów którzy opisywali jak będzie wyglądał i jakie będzie miał funkcje , powoli się już zmienia na gorsze funkcji bedzie mniej , co najgorsze maja byc okrojone funkcje na których mi zależy No ale zobaczymy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby mieli kastrować kolejne modele zegarków. Parcie jest zdecydowanie na to, żeby każdy kolejny model był lepszy, szybszy, wytrzymalszy... droższy. Chyba, że zamierzają celowo wykastrować Fenixa 8, a półkę wyżej zaproponować nowy model, mający tyle co Fenix 7 i jeszcze trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle to napisałem chodzi o to ze 8ka fenix miał mieć dodatkowe 4 - 5 funkcji a będzie miała 3 , kolejne dwie dojada do 9ki , takie są spekulacje jak będzie się okaże .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jest ten pierwszy Instinct. Szkoda, że ciężko go nosić codziennie bo inne zegarki, aż się prawie biją o miejsce na nadgarstku

356445741_264501842858932_3226220457268374790_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.