Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Marzec "Bliźniacy" - GŁOSOWANIE

Bliźniacy  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Minęła 20:00 więc czas rozpocząć głosowanie w marcowym konkursie fotograficznym. Temat został wybrany przez zwycięzcę poprzedniego konkursu, a brzmi on:

 

aOlq89M.jpg

 

"Bliźniacy"

 

Głosowanie potrwa do 28.03.2022 do godz. 20:00

 

Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie 6 punktów, za trzecie 4 punkty.

Można oddać głosy na więcej niż jedno zdjęcie.

Zabronione jest głosowanie na własną pracę.

 

Osoba, która znajdzie się na ostatnim miejscu zostanie nagrodzona upominkiem od Eugeniusza!

 

Głosujemy!

 

Zdjęcie 1  Waldzior

 

h7fOI45.jpg

 

 

 

Zdjęcie 2 "Bracia mroku" Enkil

 

jk80Hkm.jpg

 

 

 

Zdjęcie 3 "Bliźniacy spod samiuśkich... Alp ;)" NocnyDuch

 

JuMrCSN.jpg

 

 

 

Zdjęcie 4 "Czworaczki" Olciakk

 

rhFf9iX.jpg

 

 

 

Zdjęcie 5 Miłosz Pakulski

 

77xX9n1.jpg

 

 

 

Zdjęcie 6 Masu

 

G2LGJux.jpg

 

 

 

Zdjęcie 7 "Bliźniaki z Kijowa" Rk7000

 

CLgQFvJ.jpg

 

 

 

Zdjęcie 8 "Bliźnięta z innej strony" Gio

 

xxPSSdp.jpg

 

 

 

Zdjęcie 9 Lukaszyna

 

rOnaPKz.jpg

 

 

 

Liczymy na wasze głosy!

Oto zwycięzcy:

1. miejsce i 10 punktów zdobywa Gio

2. miejsce i 6 punktów zdobywa rk7000

3. miejsce i 4 punkty zdobywa NocnyDuch

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tradycyjnie prześpię się zanim zagłosuje :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle u nas, rywalizacja o pierwsze miejsce będzie trwać do samego końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest najlepsze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiła 20:00 - nadszedł czas by ogłosić zwycięzców:

 

1. miejsce i 10 punktów zdobywa Gio

2. miejsce i 6 punktów zdobywa rk7000

3. miejsce i 4 punkty zdobywa NocnyDuch

 

Nagroda Eugeniusza wędruje do @Miłosz Pakulski

Serdeczne gratulacje zwycięzcom!

 

@Gio do Ciebie należy wybór tematu na kwiecień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, dzięki! Niesamowicie wyrównana czołówka i nowi gracze na pudle. Świetna sprawa. Gratulacje dla wszystkich 🙂

 

W tym rozdaniu rozpoznałem poprawnie tylko dwóch autorów zdjęć. Najbardziej podobało mi się zdjęcie @Masu z klasycznym dla niego minimalizmem i klarownie zinterpretowanym tematem przewodnim. Szkoda że nie znalazło uznania na jakie zasługuje.

Cieszą nowe twarze w czołówce, ale szkoda że zagłosowało tak mało osób. Warto by znów zaktywizować towarzystwo.

Temat wybiorę i zakomunikuję niebawem. Czuję ciężar odpowiedzialności 😉


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że tym razem nie przyłożyłam się szczególnie do promocji, trochę zabrakło mi na to czasu.

Ale cóż, następnym razem będzie lepiej:)

Co do tej edycji, to ja jestem bardzo ciekawa pokrewieństwa w zegarkach zaprezentowanych przez @rk7000.

A Ty @Gio dobrze przemyśl nowy temat, żeby uczestników na dzień dobry głowa nie rozbolała;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim na pudle. Dla mnie było oczywiste, że @Gio swoim mega apetycznym kadrem zje konkurencję, ale bardzo się cieszę, że głosujący docenili też inne pomysły. Rzadko kiedy kieszonki zdobywają uznanie dlatego podwójnie cieszy, że @rk7000 i jego bardzo aktualna interpretacja znalazły uznanie. Fotka @Nocny duch na 3 miejscu też mnie nie zaskakuje, bo motyw kolei powiązany akurat z kolejarską marką Mondaine to super sprawa. 
Natomiast @Olciakk i jej Certiny to już klasyka gatunku - szkoda, że nie docenione punktami, bo schludna fotka i do tego autentycznie bliźniacze modele :)

 

Dziękuję tym, którzy docenili moje elektroniczno-mechaniczne Cosmotrony. Niestety nie mam zbyt wielu zegarków, dla których można znaleźć bliźniaka tak więc wybór był okrojony, a pomysł niespecjalnie ambitny - miało być po prostu ładnie i kolorowo, ale w tym obszarze wspomniany Gio mnie ostro pogonił :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłą zabawę :)  Nie przypuszczałem, że w tych konkursach mogę znaleźć się na podium więc radość jest tym bardziej wielka :) 

Dziękuję organizatorom, uczestnikom i głosującym - szczególnie tym głosującym na moje zdjęcie :D 

 

Ewa - podejrzewasz, że przemycam coś "między wierszami"?  No tak  - zwracam uwagę wszystkich w kierunku Ukrainy. 

Jeśli chodzi o zegarki  - oba to Longines kaliber 20.52   Niecielski & Jagodziński  to dom handlowy z Kijowa - sprowadzali zegarki ze Szwajcarii i pod własnym brandem sprzedawali je dalej (często tak robiono w carskiej Rosji) 

Te dwa to były zegarki służbowe przeznaczone dla kolei Południowo - Zachodniej  o czym świadczy tłoczenie na deklu  - ЮЗЖД.  Longines ma nabity nr służbowy i datę 1906, N&J nie ma numerów służbowych ale pochodzi z podobnych lat.

Oba jakiś czas temu przyjechały do mnie z Ukrainy.

 

IMG_20220329_101313.thumb.jpg.4c471129ee5659b72c94d06c68b5e8b6.jpg

 

IMG_20220329_101542.thumb.jpg.913f508bea88eff0866ee29f9dfa5be6.jpg

 

IMG_20220329_101353.thumb.jpg.9c1e167642c2329050603233d275a18a.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, rk7000 napisał(-a):

Dziękuję wszystkim za miłą zabawę :)  Nie przypuszczałem, że w tych konkursach mogę znaleźć się na podium więc radość jest tym bardziej wielka :) 

Dziękuję organizatorom, uczestnikom i głosującym - szczególnie tym głosującym na moje zdjęcie :D 

 

Ewa - podejrzewasz, że przemycam coś "między wierszami"?  No tak  - zwracam uwagę wszystkich w kierunku Ukrainy. 

Jeśli chodzi o zegarki  - oba to Longines kaliber 20.52   Niecielski & Jagodziński  to dom handlowy z Kijowa - sprowadzali zegarki ze Szwajcarii i pod własnym brandem sprzedawali je dalej (często tak robiono w carskiej Rosji) 

Te dwa to były zegarki służbowe przeznaczone dla kolei Południowo - Zachodniej  o czym świadczy tłoczenie na deklu  - ЮЗЖД.  Longines ma nabity nr służbowy i datę 1906, N&J nie ma numerów służbowych ale pochodzi z podobnych lat.

Oba jakiś czas temu przyjechały do mnie z Ukrainy.

 

IMG_20220329_101313.thumb.jpg.4c471129ee5659b72c94d06c68b5e8b6.jpg

 

IMG_20220329_101542.thumb.jpg.913f508bea88eff0866ee29f9dfa5be6.jpg

 

IMG_20220329_101353.thumb.jpg.9c1e167642c2329050603233d275a18a.jpg

 

 

Piękna historia i piękne okazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rk7000 napisał(-a):

Jeśli chodzi o zegarki  - oba to Longines kaliber 20.52   Niecielski & Jagodziński  to dom handlowy z Kijowa - sprowadzali zegarki ze Szwajcarii i pod własnym brandem sprzedawali je dalej (często tak robiono w carskiej Rosji) 

Te dwa to były zegarki służbowe przeznaczone dla kolei Południowo - Zachodniej  o czym świadczy tłoczenie na deklu  - ЮЗЖД.  Longines ma nabity nr służbowy i datę 1906, N&J nie ma numerów służbowych ale pochodzi z podobnych lat.

Oba jakiś czas temu przyjechały do mnie z Ukrainy.

Ale historia! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Carrot napisał(-a):

Wybiła 20:00 - nadszedł czas by ogłosić zwycięzców:

 

1. miejsce i 10 punktów zdobywa Gio

2. miejsce i 6 punktów zdobywa rk7000

3. miejsce i 4 punkty zdobywa NocnyDuch

 

Nagroda Eugeniusza wędruje do @Miłosz Pakulski

Serdeczne gratulacje zwycięzcom!

 

@Gio do Ciebie należy wybór tematu na kwiecień :)


Wybrałem 🙂 Chciałbym żeby tematem kwietniowego konkursu był SURWIWAL. Pasi? Czy kminić dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat może być całkiem ciekawy. A zatem szykujcie się na survival w kwietniu:) @Masu ogarniesz jakąś grafikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Carrot napisał(-a):

Myślę, że temat może być całkiem ciekawy. A zatem szykujcie się na survival w kwietniu:) @Masu ogarniesz jakąś grafikę?

Jak nie jak tak :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Miłosz Pakulski napisał(-a):

Gratulacje zwycięzcom.choć ja zawsze wypadam najgorzej,ale z drugiej strony moja praca nie pasowała do tytułu konkursu.

Ale za to tym razem z nagrodą:) Dane do wysyłki bez zmian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia.  Gratulacje dla wszystkich uczestników ! Mam jedno takie, które wyjątkowo wpadło mi w oko, ale cóż ... 

 

Upominek wędruje do Miłosza :) (proszę o namiary do wysyłki. Nr tel. adres email i nr paczkomatu)

 

 

PS

SURWIWAL ? Gio, umawialiśmy się ... miał być "AKT" 😂   

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

miał być "AKT" 😂   

Eugeniusz, w kwietniu musisz wygrać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.