Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumaczeń jest kilka :

 

1/ Ewidentny wał na policyjnym rejestratorze (nie byłby to pierwszy przypadek)

 

2/ Wyłącznik blokady tacha z "rysowaniem pamięci" w zakresie max 90 km/h - mistrzami w te klocki to Holendrzy i Duńczycy.

Duńczycy buhaha,,,,ta najbardziej uczciwa nacja co nie bierze i nie kombinuje.......

"Misce techniczne" wezwane do oceny stanu za bardzo nie byli z tego świata bo wiedza u nich ledwo gminna pewnie. Tak więc wszystko si .  Mogli też nie mieć ze sobą sprzętu pozwalającego na "wykrycie" rozwiązania. 

 

A teraz po czasie to werdykt zależał będzie od stopnia senności orzekającego. I tyle.

Polska to  "DZIWNY i DZIKI"   kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jechał 50km/h i te pretensje policjantów są nie na miejscu.

 

Poza tym żona nie pracuje, miał jechać ma wakacje, miało być lepsze życie, no i teraz bedzie zarabiał mniej. GRANDA I SKANDAL.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wideorejestrator pokazuje prędkość radiowozu. Wystarczy ze policjant podczas pomiaru przyspieszy i pomiar jest zawyżony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy drugi musi operować zoomem, żeby nie było tego widać na nagraniu.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dach mu się popsuł i napewno jechał do serwisu żeby mu naprawili. ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Cały czas próbuję - dlatego się nie odzywałem od wczoraj w wątku. :D;)

A myślałem, ze studiujesz instrukcję :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jechał 50km/h i te pretensje policjantów są nie na miejscu.

 

Poza tym żona nie pracuje, miał jechać ma wakacje, miało być lepsze życie, no i teraz bedzie zarabiał mniej. GRANDA I SKANDAL.

Jeśli 1-sze zdanie to uwaga do mojego zdania to odpowiem - Jeśli pomiar był rzetelny i prawdziwy - co jest możliwe uwzględniając pkt 2 to powinni mu tak dowalić ,żeby zaczął myśleć budowlance np jeżdżenie taczką zamiast busem.

Uzasadnienie pajaca o wczasach i reszcie to beczka śmiechu i tyle.

 

Dalsza część mojej wypowiedzi odnosi się do nieudacznictwa służb kontrolnych w Polsce i pielęgnacji przepisów umożliwiających utrzymanie patologii na drodze na poziomie  - który to z kolei dobrze podtrzymuje możliwość stwarzania  dochodów  do budżetu.

Za długi temat ale wyjaśniam z grubsza gdyby ktoś nie łapał właściwego sedna wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Cały czas próbuję - dlatego się nie odzywałem od wczoraj w wątku. :D;)

Czyli zderzaki pourywane. :(

Nic się nie przejmuj. Na zewnątrz może stać i cieszyć oko sąsiadów. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceteth to dzisiaj najszczesliwszy dzien tygodnia nie dosc ze piatek w czwartek to jeszcze nowe autko :)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz instrukcje to tracisz polskie obywatelstwo i zaczynasz sie identyfikować jako kobieta :P

 

No na pewno jeden z najważniejszych dni w tym roku dla mnie, a nawet jakiś tam "checkpoint" w życiu zaliczony :) dokładnie jak pisze tego posta napisali mi z Alfy, że jeśli mam ochotę to i na 14 mogę przyjechać, więc chyba będzie się trzeba jednak z biura troszkę szybciej urwać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź twardy. Odbierz o 17. Albo później.

Tak piszą, bo chcą iść wcześniej do domu.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz instrukcje to tracisz polskie obywatelstwo i zaczynasz sie identyfikować jako kobieta

 

No na pewno jeden z najważniejszych dni w tym roku dla mnie, a nawet jakiś tam "checkpoint" w życiu zaliczony :) dokładnie jak pisze tego posta napisali mi z Alfy, że jeśli mam ochotę to i na 14 mogę przyjechać, więc chyba będzie się trzeba jednak z biura troszkę szybciej urwać.

Odbieraj za dnia. Można przynajmniej obejrzeć dokładnie całe auto ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poćwicz silną wolę. Odraczanie gratyfikacji to unikalna kompetencja :) a skoro odbierasz samochód firmowy, to nie urywasz się z pracy tylko wykonujesz obowiązki :)

Edytowane przez Pankracy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś osobiste doświadczenia z małymi hybrydami, Toyota Prius, Auris czy Lexus CT200?

2 lata użytkuję Auris Hybrid II. Zrobione jakieś 50k. Samochód dla ludzi o spokojnym usposobieniu i nie jeżdżących autostradami :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak mi się dzień układa, że pewnie kilka minut przed 14 zawitam do Alfy :) Szef też lubi auta i tak mi kibicował z tą Alfą, że stwierdził, że mogę jechać nawet wcześniej jak będzie gotowa :) No a że jest, to jadę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź z szefem po odbiór. Po pierwsze zaoszczędzisz na taxi :), po drugie zbudujesz nowe relacje, bo to tak jakby trochę jego auto, w końcu to on dał zgodę, niech ma chłopak trochę frajdy :)

Edytowane przez Pankracy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak mi się dzień układa, że pewnie kilka minut przed 14 zawitam do Alfy :) Szef też lubi auta i tak mi kibicował z tą Alfą, że stwierdził, że mogę jechać nawet wcześniej jak będzie gotowa :) No a że jest, to jadę :D

W drodze powrotnej wpadnij do mnie na kawę ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.