Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki wszelkie konstruktywne opinie pomagaja. Mam w tej chwili dwa duze auta I chcialem zmienic jedno na troche mniejsze (wielkosc tez sprawa wzgledna). Przymierzalem sie do CLA 250 I nawet mojej zonie sie podobal na zdjeciu, ale jak zobaczyla na zywo to juz nie bylo takiej fascynacji (choc jak dla mnie sam wyglad dalej sie podoba). Poza tym GLA jest troszke wiekszy prznajmniej w srodku  z tylu. Sprawa napedu 4matic w porownaniu do innych mnie tak bardzo nie przeraza bo nie jezdze w jakis tam zaspach snieznych, blocie lub ekstremalnych warunkach. Jest to dla mnie typowe auto po miescie, no moze na ryby tez poza miastem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To czemu wybrałeś Audi ;p. A tak na poważnie każdy z nas znajdzie wady i zalety. Osobiście uwielbiam Mercedesa ale uważam że od jakiegoś czasu nie mają pomysłu na coś WoW. Wnętrze też nie ma,już takie fajne. Proponuje koledze wybrać się na jazdę jednym i drugim. Jeszcze bym się się zastanowił nad Lexusem. Mają coś w sobie...;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonało mnie połączenie napędu (silnik, quattro, skrzynia i aktywna szpera) i zawieszenia (adaptacyjna pneumatyka).

Tak dobrze działającego połączenia nie ma ani w BMW, ani w Mercedesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz może też Lexusa nx200t. Wiem ze stylistyka jest typu "love it or hate it" ale w ostatnich porównaniach wychodzi naprawdę dobrze. Nie jest najszybszym "cuv " ale gdybym ja szukał samochodu w tej klasie to ten byłby największym faworytem do zakupu . Pozatym stylistyka Lexusa mi odpowiada, możliwe ze jestem w mniejszości :-)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym chyba jest bo jak sie tak zastanawiam to wychodzi Mercedes, BMW Audi no I wlasnie Lexus narazie ze znaczna przewaga Mercedesa potem Lexus BMW I Audi na koncu. Znajomy, znajomego wlasnie nie dawno przymierzal sie do Mercedesa, podobno bardzo mu pasowal ale jednak na koniec wybral wlasnie Lexusa z takich czy innych powodow. Patrzylem tez na tego wlasne Lexus NX no I wlasnie czy piekny? nie jestem pewien. Wiadomo rzecz gustu ale jakos osobiscie nie wiem czy jestem przekonany do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wygląd i środek to Mercedes ma na noc przy nim. No i ta prezentacja na drodze. Jest WoW. Mi się mega podoba. U mnie kolejność by była Lexus,Audi,Mercedes no i może BMW.

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zywo nie jest brzydki, ale tez nie powala mnie osobiscie z nog. To troche bledne stwierdzenie bo w ogole jest albo bardzo malo, albo wogole nie ma takich samochodow ktore dla mnie bylyby "WoW" (mowie o samochodach szeroko dostepnych, masowo produkowanych). Sa oczywiscie samochody ladniejsze I brzydsze I.................. pozostawie to na tym, bo wiadomo rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam porównanie powyższych samochodów z Passatem B8


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomalu zaczynam sie zastanawiac ze chyba cos ze mna nie tak, bo czym wiecej ogladam tych samochodow to wszystkie zaczynaja dla mnie wygladac tak samo, glownie w srodku z zewnatrz chyba sa wieksze roznice, ale wsrodku jakos mnie nachodzi niedosyt. Owszem ogladalem fajnego mercedesa (chodzi mi o srodek) w zeszlym tygodniu, nawet ciekawe I troche inne niz przecietne, ale jakos nie chce mi sie wydac $180,000 (na zegarek to troche inna sprawa) na samochod, poza tym troche za duzy jak dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troszkę z innej beczki , obtarłem sobie dziś moje autko... Przejechałem tylne drzwi , błotnik i zderzak... Chciałem się przecisnąć obok g-klasy i facet spuścił nogę z hamulca tak więc przód przeszedł , tył nie ... Na mercedesie ani śladu ,to też właściciel nie miał pretensji a na moim autku spora rysa i delikatnie zagnieciony błotnik , teraz pytanie czy jak mam AC to mogę to zgłośić mimo że zasadniczo sam jestem sprawcą?

Edytowane przez Lexxus

e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacę je od lat ale nigdy jeszcze nie korzystałem...


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko poczytaj dokładnie czy to Ci się opłaci, bo często liczą udział własny. Także zależy jak "bogate" AC i jaki koszt naprawy i czy pójdzie zniżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt muszę przeczytać tą polisę , mam wrażenie że mam wersję bez udziału własnego , ale zniżki pewnie przepadną.


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 70% i z tego co czytam franszyza integralna wynosi 500pln ale w bmw raczej trzy elementy przekroczą te kwotę... Naprawa/ wymiana plus malowanie ...

Edytowane przez Lexxus

e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robiłbyś to w bmw, to obstawiam, że samo malowanie 1 elementu może przekroczyć te 5 stówek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojro ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak wkurzony na siebie że nie masz pojęcia. No kurcze tyle tysięcy kilometrów przejechane i na cholernym skrzyżowaniu zachciało mi się przepychać.:/


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pewnego rodzaju ;)  zachowania płaci się w życiu rachunki...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji tylko AC. Po to je płacisz, a robota w autoryzowanym będzie przecież liczona w tysiącach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.