Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę, że huawei wyjdzie z tego bana dużo mocniejszy. Z własnym OSem, niedługo pewnie też własnymi mapami i sklepem. Przy takim udziale w rynku globalnym opłaca mu się wyhodować alternatywę do iosa i androida. A teraz gdy musi bardziej niż wcześniej, to zrobi to szybciej. I ta polityka Pana pomarańczowego od żarówek :) zamiast wzmocnić us technologię, to ja osłabi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca z własnym OSem, bo na razie z andka nie rezygnuje, nie będzie miał jedynie usług od googla...

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca z własnym OSem, bo na razie z andka nie rezygnuje, nie będzie miał jedynie usług od googla...

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Teoretycznie sklep, mapy, YT będzie można samemu z paczek apk zainstalować, więc tu pewnie dramatu nie będzie, natomiast problemy z certyfikacją mogą spowodować problemy z płatnościami (Google Pay) czy uniemożliwić działanie apek bankowych.

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma 6.4 ca?!?!

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Europie tzw kibel

Wcale bym się nie zdziwił, jakby M30 Pro w ogóle nie był sprzedawany w Europie. Albo ograniczony do wybranych krajów. Coś jak pierwszy M20X, który w PL nie miał nawet premiery.

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No bez usług Google i certyfikacji to mogą go sprzedawać jako urządzenie do przytrzymywania papieru

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez usług Google i certyfikacji to mogą go sprzedawać jako urządzenie do przytrzymywania papieru

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Plus telefon bez kręcenia tarczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

iP XS zaktualizowany do iOS 13

 

FaceID szybkie jak ruski przecinak  :blink: niestety ciemny motyw w porównaniu z Pixelami to porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, prawda. Ciemny tryb - śmiech na sali. To już Tapatalk i jego ciemna "skórka" wyglądały lepiej 2 lata temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ip11 chodzi jak złoto.

Dużo telefonów miałem ale takiej płynności nie pamiętam. Jak słowo daję, HD naprawdę ok. A wpływ na baterię z pewnością niebagatelny. Na aparaty trochę ciemno (poza nocnym) ale szeroki kat zapowiada się na fajny bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ip11 chodzi jak złoto.

Dużo telefonów miałem ale takiej płynności nie pamiętam. Jak słowo daję, HD naprawdę ok. A wpływ na baterię z pewnością niebagatelny. Na aparaty trochę ciemno (poza nocnym) ale szeroki kat zapowiada się na fajny bajer.

8+ na 11 to już znaczny postęp, kupiłeś zwykłą 11-kę czy pro lub pro max?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłą (128)

Jestem jedną z pewnie trzech osób na świecie, która zawsze wybierze LCD zamiast OLEDA więc obiektyw telefoto nie był żadnym kryterium ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jedną z pewnie trzech osób na świecie, która zawsze wybierze LCD zamiast OLEDA

Aha, czyli ja jestem drugą. A kto trzeci ? (Się okaże jeszcze że wszyscy pochodzimy z jednego kraju) Edytowane przez Yary12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli ja jestem drugą. A kto trzeci ? (Się okaże jeszcze że wszyscy pochodzimy z jednego kraju)

Trzeci jest mój syn, który wybrał XR-a zamiast X czy XS, a to niemal to samo co 11.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba „nas” niedoszacowałem ;)

Takie na szybko porównanie obiektywów. Robione z tego samego miejsca.

Tapatalk masakruje zdjęcia ale zasadę widać

81639d14b73d9877d398c345167065a7.jpg

8acd4be13f1e4405682ebe44cc986ed9.jpg

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie dobrzy ludzie - córka chce phona xs 256 Gb, może jednak lepiej wziąć nowego 11 (sporo tańszy) albo zainwestować w 11 pro? (ten z kolei wyraźnie drożej od xs). Nie tylko nie znam się kompletnie na jabłkach ale mam do nich dużą awersję... Użytkowanie jak to u nastolatki czyli non stop jakieś social media no i foty. XS musi być 256, bo nie ma wersji 128, 11 są ze 128 Gb, 11 pro też tylko 256, pomieszanie z poplątaniem  :rolleyes:   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.