Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

@Kosma w jaką gierkę grasz i czemu przeszkadza w tym amolod? No chyba, że grasz nim w Pink ponga, to wtedy faktycznie amoleda szkoda ;)

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amoled topi baterie. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drenuje bateria, zużywa od zjeba prądu, rozładowuje szybciej niż inne matryce akumulator. Google poleca użytkownikom OLED i AMOLED korzystanie z czarnych skinów apek, czarny zużywa w tych matrycach ponad 60% pryndu mnie  :lol: - poważnie. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię sobie pograć w takiego Mortal kombat na przykład i 6/7 godzin sot mam,a mój snartfon też ma amoleda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma OLED jak już - chyba że na aliexpres brałeś to moze amo :P  OLED nigdy nie miałem, za to AMOLEDów sporo - nigdy więcej. Obraz super, za***ista czytelność w słońcu ale co z tego. 


Ja też lubię sobie pograć w takiego Mortal kombat na przykład i 6/7 godzin sot mam,a mój snartfon też ma amoleda

 

 

A w mortalu, to ciemna sceneria raczej, to tak nie żre :P 


Ile godzin dziennie grasz ? 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem to tak z godzinę/półtora będzie max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kosma Pixela2 sobie kup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google właśnie pokazało nowe, tanie Pixele. Na papierze super... tyle powinien kosztować iP Xr ;)

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tylko ze IP XR nie jest z plastiku. W cenie 3a czy 3aXL mam 2 XL wiec dla mnie żadna atrakcja. Czekam na 4.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma OLED jak już - chyba że na aliexpres brałeś to moze amo :P  OLED nigdy nie miałem, za to AMOLEDów sporo - nigdy więcej. Obraz super, za***ista czytelność w słońcu ale co z tego. 

 

 

A w mortalu, to ciemna sceneria raczej, to tak nie żre :P

Ile godzin dziennie grasz ? 

 

Ale Amoled to po prostu nic innego jak OLED :)

Poza tym koledzy drodzy to ekran zużywający mniej prądu niż klasyczne TFT czy IPS bo w nich zawsze działa osobne podświetlenie.

Prawda jest, że im ciemniej tym rzeczywiście mniej prądu pobiera taki Oled (amoled) zupełnie odwrotnie do LCD, który maksymalnie pobiera prąd własnie wtedy, gdy najciemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze IP XR nie jest z plastiku. W cenie 3a czy 3aXL mam 2 XL wiec dla mnie żadna atrakcja. Czekam na 4.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Tyle, że ten nie plastikowy XR kosztuje 2x tyle co wspomniany przeze mnie pixel. Moim zdaniem dobry ruch google...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash - prosimy o parę słów o jabłkofonie, bo przymierzam się do kupna MacBooka i pewnie wtedy dojdzie do tego ciśnienie na jabłkofon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Jashem ;) ale

Kilka lat temu (2010) nabyłem Iphone 4. Genialny telefon. Nie miałem wtedy poza ipadem nic od Apple. 

Później musiałem używać 2 numerów, wiec potrzebowałem tele obsługujący 2 karty. Miałem więc kilka flagowców na Androidzie. Topowe telefony. Działały dobrze, ale głównie na początku i zawsze brakowało prostoty i intuicyjności IOS. W tym czasie domownicy zawsze mieli Iphone. Odkąd iphone XS obsługuje wreszcie 2 karty wróciłem po 6  latach do Ios. Wiem, że zaraz posypią się komentarze ;), ale dla mnie jest to jak przesiadka ze starego kulawego muła na mustanga ;) (a przeszedłem z mate 9 pro, który nadal nie jest słabeuszem)

Tym bardziej odczuwalne że teraz mam sporo sprzętu współgrającego a AirPaly, Apple TV, Macbooki itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash - prosimy o parę słów o jabłkofonie, bo przymierzam się do kupna MacBooka i pewnie wtedy dojdzie do tego ciśnienie na jabłkofon

Ok ale to z domu po pracy bo jak mam pisać to okraszę to zrzutami żeby nie było ze coś tam zmyślam

W dużym skrócie XS u mnie zostaje bo obiecałem go już córce i pomijając kwestie które później opisze a są wkurzające mniej lub więcej gdzieś tam go lubię za pozytywne aspekty.

Nie mniej to mój ostatni produkt Apple bo w porównaniu do androida w wykonaniu Google to poza jakością wykonania i poczuciem posiadania produktu premium systemowo to jest w d*pie i to bardzo czarnej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ale to z domu po pracy bo jak mam pisać to okraszę to zrzutami żeby nie było ze coś tam zmyślam

W dużym skrócie XS u mnie zostaje bo obiecałem go już córce i pomijając kwestie które później opisze a są wkurzające mniej lub więcej gdzieś tam go lubię za pozytywne aspekty.

Nie mniej to mój ostatni produkt Apple bo w porównaniu do androida w wykonaniu Google to poza jakością wykonania i poczuciem posiadania produktu premium systemowo to jest w d*pie i to bardzo czarnej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Trudno się tutaj nie zgodzić... ale poczekaj troszkę, w iOS 13 dostaniemy w końcu tryb ciemny (podobno) i nowe animoji  :lol:  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W Google’owskich Pixelach też prawdziwy tryb ciemny przyjdzie z Androidem Q plus gesty i belka żywcem zerznięta z iOS.

Samsung już ma ale ja jednak jak mam coś porównywać z Apple to tylko produkty Google.

Do samego systemu nic nie mam działa dobrze ale lagi długie animacje wieszającą się klawiatura czy strzałka wstecz która w niektórych aplikacjach musi być kliknięte kilka razy żeby zadziałała a nie da się użyć gestu powrotu. Może drobnostki ale ja upierdliwy jestem. Jak czytam jak ludzie piszą ze im budzik nie działa i to nie jest jeden czy dwa przypadki czy nie działa ladowanie na zablokowanym ekranie.....

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Pixelowi stuknęło 10 miesięcy i nadal działa tak jak pierwszego dnia po wyjęciu z pudełka. Żadnego spowolnienia systemu czy lagów. Pierwszy mój telefon, który po takim czasie działa praktycznie niezmiennie. Jedynie znudził mi się trochę wygląd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos baterii...

Jeśli nie gram (tylko rozmowy, poczta, www i inne Tapatalki), to Mate 20X ładuję co trzeci dzień, przy SOT-ach rzędu 6 - 8 h.

A siedzą w nim 2 karty i non stop włączona synchronizacja, BT, podpiety smartwatch, nfc, skanowanie wifi itp...

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie Pixelowi stuknęło 10 miesięcy i nadal działa tak jak pierwszego dnia po wyjęciu z pudełka. Żadnego spowolnienia systemu czy lagów. Pierwszy mój telefon, który po takim czasie działa praktycznie niezmiennie. Jedynie znudził mi się trochę wygląd :)

 

Ja "dwójkę" miałem 14 miesięcy i tak samo, ostatniego dnia wszystko było tak jak pierwszego. Bardzo udany produkt moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Nie pisałem tu jeszcze. Zastanawiam się nad zmianą słuchawki. Będę chciał kupić coś do max 1,5k PLN. Nowe. Trochę się napaliłem na Szajsunga A50, ale po organoleptycznym kontakcie animusz gdzieś się ulotnił. Plastikowa obudowa i brak diody sygnalizacyjnej jakoś mnie zniechęcił.

Podrzućcie może lepiej obeznani użytkownicy androidofonów kilka modeli do obejrzenia/weryfikacji.

Co do must have - wiadomo - teraz klasa średnia ma około 6" ekranu, 4-6GB RAMu, 64-128GB na dane. Chętnie amelinum na obudowie, przyzwoite foto, dobry akumulator. Wiadomo :). Jak cena będzie minimalnie wyższa a sprzęt warty dopłaty - sprawa do rozważenia. Nie mam zatwardzenia na 1,5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb71 ja miałem kiedyś Huaweia Mate 10 lite. Cały z amelinium, dioda powiadomień i wszystko co tam lubisz. Polecam, tym bardziej, że nowy kupisz teraz za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb71 ja miałem kiedyś Huaweia Mate 10 lite. Cały z amelinium, dioda powiadomień i wszystko co tam lubisz. Polecam, tym bardziej, że nowy kupisz teraz za grosze.

Mam obecnie Honor 7 (od 2 lat), ale trochę zaczyna mulić i już mi się znudził. A tak poza tym jestem z niego zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Hmmm. Nie pisałem tu jeszcze. Zastanawiam się nad zmianą słuchawki. Będę chciał kupić coś do max 1,5k PLN. Nowe. Trochę się napaliłem na Szajsunga A50, ale po organoleptycznym kontakcie animusz gdzieś się ulotnił. Plastikowa obudowa i brak diody sygnalizacyjnej jakoś mnie zniechęcił.

Podrzućcie może lepiej obeznani użytkownicy androidofonów kilka modeli do obejrzenia/weryfikacji.

Co do must have - wiadomo - teraz klasa średnia ma około 6" ekranu, 4-6GB RAMu, 64-128GB na dane. Chętnie amelinum na obudowie, przyzwoite foto, dobry akumulator. Wiadomo :). Jak cena będzie minimalnie wyższa a sprzęt warty dopłaty - sprawa do rozważenia. Nie mam zatwardzenia na 1,5k.

 

Xiaomi Mi 9 SE albo poczekać na Xiaomi Mi A3, albo dołożyć do Mi 9 

Jeśli nie masz problemu z warunkami jakie daje sklep Bestcena.....

https://bestcena.pl/telefony/google-pixel-2-xl-64gb-czarno-bialy?zenid=vufara6346b1qou1jlrefcqju1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Honor 7 (od 2 lat), ale trochę zaczyna mulić i już mi się znudził. A tak poza tym jestem z niego zadowolony.

To weź Mate 20 lite, w prawdzie nie amelinium tylko szkło, za to będziesz miał NFC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.