Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Właśnie podali w radio, że Google nie wyklucza odcięcia pozostałych chińskich producentów od swoich usług. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podali w radio, że Google nie wyklucza odcięcia pozostałych chińskich producentów od swoich usług. 

 

 

To generalnie będzie bardzo ciekawe do obserwowania. Bo może się sporo zmienić na rynku przez to. 

Ciekawy tylko jestem czy obejmie to np Motorole, która w sumie jest chińska, ale w ramach tej marki Lenovo licencjonuje kupę patentów bezpośrednio od Googla, bo jak sprzedawali im Motorole, to patenty sobie zostawili. 
Też jestem ciekaw jak bedzie z Blackberry, które teraz należy do TCL i takimi prawnie dziwniejszymi tworami jak Alcatel  hmmm

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Huawei już to działa więc P30 i Mate 20 już nie dostaną nowego Androida ani aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bardziej dotknie to nowych nabywców, niż obecnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy sieci komórkowe zaczną akcję wymiany smartfonów Huaweia na Samsungi i inne trumpki. Ja na Szajsunga się nie wymienię bo w tej klasie P20 Pro nie ma sobie równych. Na żadnego iPhone też NIE.

Szczerze powiem, że wolę być szpiegowanym przez Chiny niż przez USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak nie wiadomo o co chodzi...to chodzi o to, żeby wykosić z rynku poważnego konkurenta Huawei w tym roku wskoczyłby na drugie miejsce w ilości sprzedanych smartfonów. A za podium czai się jeszcze xiaomi i oppo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że o to chodzi. USA prowadzi bardzo nieczystą i arogancką politykę i to w każdej dziedzinie, nie tylko w handlu. To bezczelny, zły i agresywny kraj z szalonym prezydentem. Byle jak najdalej od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiny w odwecie mogą zamknąć rynek dla iPhonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiny w odwecie to mogą nawet ich zbombardować. Wojna wisi na włosku, a jeśli do niej dojdzie, to USA może mocno się przejechać. Ignorują przeciwnika jakim są Chiny, a to wielki błąd. Na szczęście to wszystko będzie się dziać po drugiej stronie świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że o to chodzi. USA prowadzi bardzo nieczystą i arogancką politykę i to w każdej dziedzinie, nie tylko w handlu. To bezczelny, zły i agresywny kraj z szalonym prezydentem. Byle jak najdalej od nich.

 

Za to Chiny to miłujące pokój i zasady uczciwości państwo, przyjaźnie nastawione do każdego oraz mające wyłącznie czyste  intencje i cele związane z osiąganiem wyższego dobra ludzkości........  :D  :D  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi spójrz prawdzie w oczy. Jakie by Chiny nie były to nie one ale USA doprowadziło do ruiny cały bliski wschód, prowadzi nieprzerwanie wojny od dziesięcioleci pod byle pretekstem, byle za darmo pozbyć się starego uzbrojenia i dobrać się do złóż ropy. Poczytaj sobie w jaki sposób USA przekonało obywateli do poparcia udziału w 1 i 2 wojnie światowej, pamiętając, że poparcie dla wojny w Iraku drastycznie wzrosło po ataku na WTC. Potem zobacz jak miażdżące są dowody na to że USA samo zniszczyło WTC. Ameryka zmusza inne państwa do całkowitego podporządkowania, wykorzystując swoją przewagę militarną, jawnie poniżają lojalne im państwa na czele z Polską. Mogę długo o tym pisać, ale szkoda mi nerwów... Nie jest dobrze kolego Adi

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi spójrz prawdzie w oczy. Jakie by Chiny nie były to nie one ale USA doprowadziło do ruiny cały bliski wschód, prowadzi nieprzerwanie wojny od dziesięcioleci pod byle pretekstem, byle za darmo pozbyć się starego uzbrojenia i dobrać się do złóż ropy. Poczytaj sobie w jaki sposób USA przekonało obywateli do poparcia udziału w 1 i 2 wojnie światowej, pamiętając, że poparcie dla wojny w Iraku drastycznie wzrosło po ataku na WTC. Potem zobacz jak miażdżące są dowody na to że USA samo zniszczyło WTC. Ameryka zmusza inne państwa do całkowitego podporządkowania, wykorzystując swoją przewagę militarną, jawnie poniżają lojalne im państwa na czele z Polską. Mogę długo o tym pisać, ale szkoda mi nerwów... Nie jest dobrze kolego Adi

No i na księżycu też nie byli  :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek pięknie pokazuje jak wygląda polityka USA

 

 

9266e33ac56c3fbbd4c36e9dfd952175.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na księżycu też nie byli :D

Wcale bym się nie zdziwił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jemenie wielkie zasługi mają ci wspaniali Saudowie...

 

Wracając do tematu. Obym się mylił, ale to może być początkiem dużo większego konfliktu Chiny vs Zachód pod przewodnictwem USA. Może zrobić duże zapasy elektroniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej cukru i mąki...


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej całej sytuacji obawiam się, że tak naprawdę to nie wiemy jakie są naprawdę Chiny. W sensie strategii, oczywiście. A nasza cześć świata wcale nie jest na jakimś uboczu. Nie raz już pojawiały się grafiki pokazujące drogi wejścia Chin do Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei to również największy na świecie dostawca sprzętu do sieci 5G. Australia już zapowiedziała, że nie dopusci Chińczyków do budowy swojej sieci 5G a Trump namawia kolejne kraje do tego samego. Oj może się zagotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi spójrz prawdzie w oczy. Jakie by Chiny nie były to nie one ale USA doprowadziło do ruiny cały bliski wschód, prowadzi nieprzerwanie wojny od dziesięcioleci pod byle pretekstem, byle za darmo pozbyć się starego uzbrojenia i dobrać się do złóż ropy. Poczytaj sobie w jaki sposób USA przekonało obywateli do poparcia udziału w 1 i 2 wojnie światowej, pamiętając, że poparcie dla wojny w Iraku drastycznie wzrosło po ataku na WTC. Potem zobacz jak miażdżące są dowody na to że USA samo zniszczyło WTC. Ameryka zmusza inne państwa do całkowitego podporządkowania, wykorzystując swoją przewagę militarną, jawnie poniżają lojalne im państwa na czele z Polską. Mogę długo o tym pisać, ale szkoda mi nerwów... Nie jest dobrze kolego Adi

 

Ale ja orędownikiem polityku Usa nie jestem. To trochę jak wybór między dżumą a cholerą ;) Tyle, że na komunizm mam największą alergię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, tak poza tematem pytanie do sadowników

Aplikacja dzięki której można ustawić różne stopnie głośności dla różnych typów powiadomień

Istnieje, da się?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.