Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Przeskoki bezela są co pół sekundy, jak się człowiek nagimnastykuje to ustawi na środku. ;)

 

Mnie już z tym oswoili, bo przez ostatnie 2 lata przeszło mi przez ręce ok.10 diverów Seiko do 2,5k i każdy miał problem z wycentrowaniem bezela bądź chapter ringu. Taki mamy klimat w Prospexach.

 

W moim jest wszystko OK. Czyli podróba? :blink:


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NB0046-51A tego to nawet fotek na google nie idzie znależć...a jest w moim typie. Generalnie koperty tych Signaturek genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim jest wszystko OK. Czyli podróba? :blink:

 

Pewnie tak! To albo trafiła Ci się genialna sztuka. Ewentualnie jesteś mniej wyczulony. Daj zdjęcie zegarka z tarczą na wprost a seikoholicy na pewno coś znajdą. :)

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hugo - z tego co się znamy Ciebie nigdy nie podejrzewał bym o zakup tego zegarka, ale nic mi do tego. Ja już wyrosłem z lupy i milimetrów, albo to olałem. W twoim zegarku przesunięcie jest dla mnie nie do zaakceptowania bo widoczne gołym okiem a już na pewno nie w kwoecie której wołają za ten zegarek bliskiej 2k - chyba, że dałeś połowę to nie ma co kruszyć kopii...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NB0046-51A tego to nawet fotek na google nie idzie znależć...a jest w moim typie. Generalnie koperty tych Signaturek genialne.

Jest jedna miniaturka :)413320089709397ca33a636a763ac9b1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hugo - z tego co się znamy Ciebie nigdy nie podejrzewał bym o zakup tego zegarka, ale nic mi do tego. Ja już wyrosłem z lupy i milimetrów, albo to olałem. W twoim zegarku przesunięcie jest dla mnie nie do zaakceptowania bo widoczne gołym okiem a już na pewno nie w kwoecie której wołają za ten zegarek bliskiej 2k - chyba, że dałeś połowę to nie ma co kruszyć kopii...

 

Niepotrzebnie zamieszanie zrobiłem. Tak jak pisałem można pokombinować i wygląda prawie idealnie, ale chapter ring względem markera minutowego jest i tak wahnięty. Wrzuciłem to tylko jako ciekawostkę, ponieważ jakiś czas temu ktoś pisał na forum, że jako że jest to limitka tylko na Europę, to może kontrola jakości będzie bardziej dokładna. No więc nie jest, jest tak jak zazwyczaj.

 

IMG-0723.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem znacznie droższe limitki i również miały wady, więc dla Seiko LE nic nie znaczy, tzn. produkcyjnie traktują je jak każde inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak! To albo trafiła Ci się genialna sztuka. Ewentualnie jesteś mniej wyczulony. Daj zdjęcie zegarka z tarczą na wprost a seikoholicy na pewno coś znajdą. :)

 

Zdjęcie robione zszywaczem, ale mam nadzieje czytelne. IMO nic nie jest przekoszone, wszystko co trzeba ładnie centruje.

 

post-94542-0-15094700-1541751374_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie miesiąc oczekiwania, jeszcze z bliska nie oglądałem, ale chyba jest dobrze. To mój trzeci sumo i mam nadzieję, że zostanie na dłużej :)

 

f972cfb24d24cdb4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratki Sumo w fajnym kolorze  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Macmac ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak właśnie mi się o oczy obiło, że tym razem Seiko zerżnęło z kogoś i dzisiaj sobie przypomniałem:

 

45412333_258975724813640_975512576160956

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Sumo w fajnym kolorze  :)

 

dzięki

Gratki Macmac ;)

 

dzięki.

 

Lepsze foty po powrocie z roboty ...będę spamował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prawie miesiąc oczekiwania, jeszcze z bliska nie oglądałem, ale chyba jest dobrze. To mój trzeci sumo i mam nadzieję, że zostanie na dłużej :)

 

Gratulacje Sumiaka, a tymczasem u mnie też zawitał kurier.

962699541cce38863f012b76caefce08.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie miesiąc oczekiwania, jeszcze z bliska nie oglądałem, ale chyba jest dobrze. To mój trzeci sumo i mam nadzieję, że zostanie na dłużej :)

Jeszcze raz gratki :) Dla czego tak  długo szedł, gdzie zamawiałeś?

Ładny Citek, gratki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratki :) Dla czego tak  długo szedł, gdzie zamawiałeś?

Ładny Citek, gratki :)

 

Zamawiałem w Japonii na Rakuten, trochę taki dziwny sprzedawca (1More), bo wpłaca się kasę i czeka ok 3 tygodni na wysyłkę, sam transport to już tylko 2 tygodnie wliczając cło w kraju.

 

 

Gratulacje Sumiaka, a tymczasem u mnie też zawitał kurier.

 

Również gratuluję Citizena, fajne indeksy, mocno mi vintydżem pachnie, a takie szczególnie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa, miałem, sprzedałem i żałowałem, błąd naprawiłem :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie zmartwiłeś tym oczekiwaniem, też zamówiłem na Rakuten (store3s) i wygląda na to że pod choinkę przyjdzie. Na otarcie łez z Indonezji leci Sumo, ale to tylko dwa dni, tyle trwa dostarczenie przez Singapur :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To mnie zmartwiłeś tym oczekiwaniem, też zamówiłem na Rakuten (store3s) i wygląda na to że pod choinkę przyjdzie. Na otarcie łez z Indonezji leci Sumo, ale to tylko dwa dni, tyle trwa dostarczenie przez Singapur :)

Tak z ciekawości, na które Sumo się zdecydowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z przymusu Seiko Prospex SBDC031J1 Sumo Black Dial. Sprzedawca za ostatnią wysyłkę dostał opieprz bo to jego druga wpadka i w sumie wisiał mi 150$, poza tym cena też była atrakcyjna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

a tymczasem u mnie też zawitał kurier.

 

Gratuluję Tomku! Jeszcze GTS by się przydał! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.