Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Marek,miło mi :) ,i pozdrawiam Cie z Lublina.

Frank jest niezły...niema co....a i zona niczego sobie kawał hm,wiadomo ;) [pamietasz ja jako Jenny,dziewczyne Foresta ?]scena w której odwiedza w szpitalu byłego ochroniarza i co robi ,na zimno,z premedytacja,bez uczuc,zimna wyrachowana....etc ;)

Mnie najbardziej przypadł do gustu Stamper,fachowiec w kazdym calu,zawsze opanowany,poinformowany,perfekcjonista[niezle zagrał policjanta w "Oszukana"]

No i tez czekam z niecierpliwoscia na druga serie.....

P.S.TV Polsat emituje jeden z najbardziej zakłamanych filmów amerykanskich"Enigma"-zmieniam kanał bo szlag mnie trafi ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę daleko na tą " połóweczkę " - ja ze Słupska. A co do pary głównych bohaterów to już sam układ między nimi jak dla mnie totalnie nie do przyjęcia - a scena w szpitalu mocna - jak wiele innych scen - np. jaką siłę zmian ma jedna cegła ??? :)

Pozdrawiam


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły "Back to 1942" produkcja Chiny ale gra Adrien Brody. Film o tyle ciekawy, że można potraktować go jak lekcję historii kraju który co jak co ale jest aktualnie jedną z największych potęg gosp. Zimą 1942 w jednej tylko prowincji Henan z głodu zmarło co najmniej 3.000.000. ludzi z powodu korupcji, nieudolności i "kolesiostwa" albo jak kto woli panującego systemu, kanibalizm, sprzedawanie ludzi (kobiet) to standard w tym czasie i nie z winy wroga Japonii ale z winy własnego rządu/państwa. Można porównać to do 7mln. ofiar zagłodzenia na Ukrainie.

Adrien Brody chyba jest przyzwyczajony do głodu po "Pianiście" tylko klimat zupełnie obcy ...

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

Adrien Brody chyba jest przyzwyczajony do głodu po "Pianiście" tylko klimat zupełnie obcy ...

Choc temat nie skłania do zartu,ale Brody sam wyglada jak by cierpiał na jakas chorobe głodowa.....i to w kreacjach dalekich od w/w.

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrien Brody znakomicie pasował moim zdaniem do roli w "Pianiście" w w/w filmie gra fotoreport. który w roku 1964 dostał Pulitzera za dokument o tych wydarzeniach.

Żarty, dzisiaj ludzie żartują ze wszystkiego i wszystkich to co mi się wydawało że wiem czego uczyli mnie w szkole to dzisiaj śmiech na sali, ba, to czego dzisiaj uczą w szkołach to też śmiech na sali , nadal są tematy tabu ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ta nazwa kojarzy sie z czym innym :( ,ale pseudonim Władysława Szpilmana to -Al Legro......

Tematy tabu były, sa i zawsze będą bez względu na czas w jakim komuś przyjdzie żyć.

A szkoły teraz?

Przypomina mi sie powiedzenie-jak człowieka ugryzie wampir,staje sie wampirem,teraz dookoła sami chyba pogryzieni przez barany...... ;) ,FB i NK.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko te tematy tabu dotyczą właśnie tej przeszłości, a są na tyle tabu, że nawet ja nie odważę się ich poruszać.

Wracając do tematu filmów - kto chce zobaczyć piękną Weronikę Rosati to polecam film "Bullet to the head" z Rambo w roli głownej i Christianem Slaterem - klasyczna rąbanka ale Weronika jest piękna - powaga a pokazuje piersi i pupcię, bardzo piękna dojrzała Kobieta, rola nieduża co prawda ale to miły akcent.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Infiltrator" Susan Sarandon, co prawda nie przepadam za dużym Kolesiem ganiającym mumie w trzech częściach, ale w tym filmie wydaje się być spoko .

Sam film całkiem niezły, wart polecenia.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko te tematy tabu dotyczą właśnie tej przeszłości, a są na tyle tabu, że nawet ja nie odważę się ich poruszać.

Wracając do tematu filmów - kto chce zobaczyć piękną Weronikę Rosati to polecam film "Bullet to the head" z Rambo w roli głownej i Christianem Slaterem - klasyczna rąbanka ale Weronika jest piękna - powaga a pokazuje piersi i pupcię, bardzo piękna dojrzała Kobieta, rola nieduża co prawda ale to miły akcent.

Tyle przeczytałem :) musze sprawdzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle przeczytałem :) musze sprawdzić :D

Hahaha :lol:. Z pewnością film "warty" obejrzenia ;).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem na Gatsbym.....jezeli chodzi o rozmach to film totalna miazga. Jednak jest male "ale"....brakowalo mi w tym filmie czegos.....sam nie wiem....intrygi, jakiejs wiekszej dramaturgii. Moze ktos to lepiej ujmie niz ja. Ogolnie polecam :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto chce zobaczyć piękną Weronikę Rosati to polecam film "Bullet to the head"

 

Epizod w roli rosyjskiej prostytutki... <_<

 

Foremniak jak grała zakładniczkę w jakimś amerykancu klasy C to przynajmniej nie musiała się rozbierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epizod w roli rosyjskiej prostytutki... <_<

Znalazła dziewczyna swoją specjalizację. W "Stand up guys" też miała taką rolę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A pan to woli w koszuli czy bez? A ty jak wolisz? No ja to najpierw w koszuli, ale potem żeby zdjąć."

To w kwestii, że Pani Foremniak się nie rozebrała ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A pan to woli w koszuli czy bez? A ty jak wolisz? No ja to najpierw w koszuli, ale potem żeby zdjąć."

To w kwestii, że Pani Foremniak się nie rozebrała ...

A Maserak ? ;)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to facet przecież :blink: , dobra pasuję - nie było tematu !... :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Dobermana, którego ktoś polecał kilka stron temu, strata czasu.

Natomiast dziś obejrzałem Django, bardzo polecam.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ''drugie oblicze'' z Goslingiem.Spodziewałem się zupełnie czegoś innego,ale film całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hansel i Gretel: Łowcy czarownic. współczesna bajka o "Jasiu i Małgosi" dla nieco starszych dzieci. Polski akcent w filmie w osobie Joanny Kulig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszły ostatnio jakieś ciekawe SF, jakiś obcy czy lot na marsa czy coś w tym stylu ? Obejrzałem dzisiaj kilka nowych horrorów i badziew straszny : Maniac, Ostatni Egzorcyzm II, Niebieskooka zabójczyni, Piłę mechaniczną, Martwe zło, El Cuerpo - tragedia a nie horrory ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszły ostatnio jakieś ciekawe SF, jakiś obcy czy lot na marsa czy coś w tym stylu ? Obejrzałem dzisiaj kilka nowych horrorów i badziew straszny : Maniac, Ostatni Egzorcyzm II, Niebieskooka zabójczyni, Piłę mechaniczną, Martwe zło, El Cuerpo - tragedia a nie horrory ...

 

 

Podobno wyszedl nowy Star Trek :ph34r:


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.