Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Recommended Posts

American Heist. Genialna kreacja Brodego. 

Film mnie zaskoczył, spodziewałem się jakiegoś drugiego dna, intrygi, a tu nic tylko opowieść jaki świat jest okrutny...

Nic nadzwyczajnego, ale jakoś siedzi mi w głowie

Jak dla mnie, to Brody na gangstera sie nie nadaje, a sam film to średniak, kozlejny w tej tematyce.

Wysłane z mojego GT-I9305

Only Fools Do Not Fear The Sea

Jeśli ktoś słucha ostrzejszej muzyki w klimatach nieco symfonicznych i słyszał Nightwish, ale i innym - to polecam film "Imaginaerum" - rzecz o kompozytorze popadającym w demencję starczą, który całe życie spędził w trasie, z kosztami dla rodziny.... Realny świat płynnie przetykany z wyobrażeniami, wspomnieniami. Film o przemijaniu i godzeniu się z bliskimi i sobą samym okraszona naprawdę niezłą muzyką... 

"Gran Torino" Clinta. Zabawna a zarazem smutna historia.

Smutne zakończenie dobiło mnie w dniu dzisiejszym.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Lutego oczywiście :D ,przez ten ślub to wszystko mi się myli :lol:

Co ty Marek zakochałeś się??? :P

Jak zawsze jestesmy tylko malym i niedocenionym trybikiem w calej machinie

Edited by argok

"Vice" - tegoroczna produkcja, pisze ku przestrodze, skusiłem się ze względu na Bruce'a Willisa, mocne 2 na 10 NIE POLECAM !!!

Begin Again - lekki łatwy i przyjemny - taka amerykańska wersja Once - choć zupełnie nie ma startu do Once jeśli chodzi o muzę - ale polecam :)

Krystian "KriSu"

Apple nie bawi się w product placement ;) 

Spoko, nie jestem fanem(choć potrójnym użytkownikiem), mój brat jest, i tak twierdzi, a osobiście nie poszukiwałem informacji ;)

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

"Byliśmy żołnierzami". Dobrze zrealizowany, ale stanowczo za dużo amerykańskiego patosu. Prawdę mówiąc ulało mi się.

"Django". Właśnie obejrzałem. No cóż :lol: ...polecam, choć trochę za długi i pod koniec przeciągnięta wizyta u Candiego (DiCaprio).

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

A ja wpadłam po uszy w seriale... aktualnie oglądam na bieżąco jakieś 22 odcinki tygodniowo.

Ale ostatnie dwa obejrzane filmy to Holy Ghost People - http://www.filmweb.pl/film/Wsp%C3%B3lnota+Ducha+%C5%9Awi%C4%99tego-2013-664189

The Giver - http://www.filmweb.pl/film/Dawca+pami%C4%99ci-2014-188890

Oba są dobre, ale bez fajerwerków. I końcówka The Giver... ostatnie scena mnie zirytowała.

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/16090/odurzeni_serialami_s_ries_addicts_2011_.html

:-) :-) :-) :-)

A ja wpadłam po uszy w seriale... aktualnie oglądam na bieżąco jakieś 22 odcinki tygodniowo.

Ale ostatnie dwa obejrzane filmy to Holy Ghost People - http://www.filmweb.pl/film/Wspólnota+Ducha+Świętego-2013-664189

The Giver - http://www.filmweb.pl/film/Dawca+pamięci-2014-188890

Oba są dobre, ale bez fajerwerków. I końcówka The Giver... ostatnie scena mnie zirytowała.

Pozdrawiam, Marek

"Vice" - tegoroczna produkcja, pisze ku przestrodze, skusiłem się ze względu na Bruce'a Willisa, mocne 2 na 10 NIE POLECAM !!!

Ja w 17 minucie podziekowalem ;-)

Guest AdamB

American Sniper - mam podobne odczucia jak po obejrzeniu Lone Survivor. Filmy dobre ale książki były o niebo lepsze.

Ja w 17 minucie podziekowalem ;-)

No ja dłużej, chyba z 40 jakoś, masochizm w czystej postaci.

"The wrong mans", "Galavant" - inteligentne seriale pełne angielskiego humoru. The wrong mans - powiedzmy, że sensacyjny, Galavant - umówmy się, że historyczny musical. ;)

,,Fury'' mocna 4 w skali do 5. Trochę irytujące były laserowe strzały, jak z Gwiezdnych Wojen... Poza tym efekty na wysokim poziomie.