Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sobie przypomniałem film pt ''WIERNY OGRODNIK'' na Netfilxie.

O altruistach z firm farmaceutycznych.

Stary film, ale jak ktoś nie oglądał, to polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dobrych seriali polecam Expanse. W sumie to jest najlepszy serial SF jaki widziałem. Ma nierówne sezony ale z czystym sumieniem polecam. Jak obejrzałem 1 czy 2 odcinki pierwszego sezonu to sceptycznie podszedłem ale już od następnych wciągnął jak bagno. Naprawdę doskonały. Miał być skasowany chyba po 1 sezonie ale kupił go Amazon i jak to mówią czuć piniondz. Spokojnie w kinach by mógł lecieć.

Z dobrych seriali polecam Expanse. W sumie to jest najlepszy serial SF jaki widziałem. Ma nierówne sezony ale z czystym sumieniem polecam. Jak obejrzałem 1 czy 2 odcinki pierwszego sezonu to sceptycznie podszedłem ale już od następnych wciągnął jak bagno. Naprawdę doskonały. Miał być skasowany chyba po 1 sezonie ale kupił go Amazon i jak to mówią czuć piniondz. Spokojnie w kinach by mógł lecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka jest taka że pierwsze dwa sezony Domu z papieru na Netflix to tak naprawdę jeden sezon puszczony w TV w Hiszpanii. Netflix to kupił, skrócił odcinki i podzielił na dwa sezony. Dlatego 2 pierwsze sezony się w miarę dobrze ogląda z uwzględnieniem oczywiście że to czysta lekka rozrywka. Następne sezony wyprodukował sam Netflix i dlatego jest taki zjazd w dół. Ja wytrzymałem jeszcze tylko trzeci sezon i dałem sobie spokój. Dwa pierwsze w sumie warto z uwzględnieniem tego ci napisałem wyżej. 

Edytowane przez artisan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa filmy z Netfliksa :)

Pierwszy to luźna komedia ''TAKE ME''

Można powiedzieć że film dwóch aktorów, ale ogląda się przyjemnie..bynajmniej mi się podobał, choć może to tylko kwestia mojej metryki :P

 

A drugi film to ''GODZINY CISZY''

Też taka luźna sensacja, gdzie wszystko się układa jak w filmach o 'szerloku holmsie'

 

Jestem ciekaw waszych opini o tych dwóch produkcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio całkiem przypadkowo obejrzałem na Apple TV film CODA. Pomimo tego że film czerpie ze wszystkich możliwych dla tego typu filmów schematów to sama historia jest bardzo wzruszająca. Przynajmniej dla mnie, tu jedna uwaga, sam mam córkę w nastoletnim wieku która niedługo wyfrunie z domu więc być może film jest wzruszajacy tylko dla mnie 😌.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rzutem na taśmę skończyłem ostatnie 3 odcinki serialu „Defending Jacob” z Apple TV. Dawno żaden serial tak mnie nie wciągnął. Świetne tempo, fajna realizacja. Serial traktuje widza serio i nie ma zbytnio tanich chwytów. Polecam!!

d6009f7a28a2f165cdecf206542175e2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroniki kryminalne: Colmenares - kolumbijski serial kryminalny na razie po 4 odcinkach, ale jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj a właściwie dzisiaj po 2:00 oglądałem super film polski trzy godziny wciągnąłem jednym tchem (Jak pokochałam gangstera...) jest  na Netflix

POLECAM

Edytowane przez KRISTOF_KON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

W Nowy Rok, jak dla mnie "właśnie", obejrzałem Terminator:Dark Fate "Mroczne Dziedzictwo" czyli suchara z 2019r. Kolejny "fork" rozwidlenie historii. Tym razem obok leciwego acz oryginalnego "Terminatora" wystąpiła "Sarah Connor" Linda Hamilton.

Jeżeli ktoś nie oglądał, film powstał wieki temu ;) czyli przed epidemią, to zasugeruję, żeby za bardzo się nie nastawiał na coś nowego. To taki kolejny suchar "domykający i tłumaczący" poprzednie wątki. Sporo efektów specjalnych nastawionych na widowiskową ropie*uchę ale nic poza tym.

Znacznie lepszy, przynajmniej w mojej skromnej opinii, jest "Automata" z Antonio Banderasem.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KRISTOF_KON napisał(-a):

Wczoraj a właściwie dzisiaj po 2:00 oglądałem super film polski trzy godziny wciągnąłem jednym tchem (Jak pokochałam gangstera...) jest  na Netflix

POLECAM

 

Przecież ten film to nuda. I jeszcze 3 godziny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem i film jak film, ale ścieżka dźwiękowa super. Wreszcie polski film, który ma świetny soundtrack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, KRISTOF_KON napisał(-a):

Wczoraj a właściwie dzisiaj po 2:00 oglądałem super film polski trzy godziny wciągnąłem jednym tchem (Jak pokochałam gangstera...) jest  na Netflix

POLECAM

No mi się nie podobał, ale ilu ludzi tyle opinii, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nauczyła mnie ośmiornica - świetny film, okazało się, że bardzo małe pojęcie miałem o nich - do obejrzenia rodzinnie
Jak pokochałam gangstera - dobra gra aktorów, świetna opowieść, obejrzałem na 2 razy ale tylko ze względu na późną godzinę
Fala - tsunami na jeziorze? Emocjonująca opowieść na faktach.
Wszystkie 3 z netflixa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie stwierdzam, że i tak lepszy, niż infantylny i ogólnie słaby "Nie patrz w górę" Po rólce Ariany Grande już wiedziałem, dokąd zmierza to widowisko. Może i porusza ważne kwestie, ale podlane dla mnie niestrawnym sosem baaaardzo niskich lotów poczucia humoru. Po godzinie zmęczył mnie na tyle, że przestałem go oglądać i nie wracam do niego

Hogg



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się nastawiłes. Rólka Ariany wlasnie miała taką być. Moim zdaniem film jest super i broń Boże to nie komedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, chyba miałem po prostu inne oczekiwania do formy. Może warto zmienić nastawienie i przysiąść raz jeszcze. Dzięki

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, pechagto napisał(-a):

Czego nauczyła mnie ośmiornica - świetny film, okazało się, że bardzo małe pojęcie miałem o nich - do obejrzenia rodzinnie
Jak pokochałam gangstera - dobra gra aktorów, świetna opowieść, obejrzałem na 2 razy ale tylko ze względu na późną godzinę
Fala - tsunami na jeziorze? Emocjonująca opowieść na faktach.
Wszystkie 3 z netflixa

Fala” chodzi o norweski film ? Pytam bo był jeszcze niemiecki ? Ja byłem na nim zupełnie przypadkowo w kinie kilka lat temu i byłem chyba sam na sali. Byłem przyjemnie zaskoczony 😀 i również polecam. Ciekawostka jest taka ze ten fiord, skała i hotel istnieją w rzeczywistości i można go odwiedzić   i przespać się w hotelu. Podobno po filmie wzrosło im obłożenie gości żądnych noclegu z dreszczykiem

Edytowane przez artisan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj w nocy sobie puściłem film pt ''ODLUDZIE'' na Netfliksie.

Dreszczowiec, film trzech aktorów, wnioskuje że zrobiony przy niskim budżecie...ale mi i dziewczynie się podobał.

Choć zaznacze, że nie lubimy takich filmów.

 

By zareklamować, napisze , że aktorka któa grała mame, była dość urodziwa - przynajmniej, pod mój gust podpadała :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Nie patrz w górę” - IMO świetny. Paradoksalnie, obejrzymy i zapomnimy


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2022 o 17:53, artisan napisał(-a):

 

Fala” chodzi o norweski film ? Pytam bo był jeszcze niemiecki ? Ja byłem na nim zupełnie przypadkowo w kinie kilka lat temu i byłem chyba sam na sali. Byłem przyjemnie zaskoczony 😀 i również polecam. Ciekawostka jest taka ze ten fiord, skała i hotel istnieją w rzeczywistości i można go odwiedzić   i przespać się w hotelu. Podobno po filmie wzrosło im obłożenie gości żądnych noclegu z dreszczykiem

Tak, norweska Fala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki tytuł polecicie na samotny, męski wieczór przy piwku czy szklaneczce whisky? Moje dziewczyny dopiero jutro wracają i mam plan na spędzenie czasu sam ze sobą


Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jaki tytuł polecicie na samotny, męski wieczór przy piwku czy szklaneczce whisky? Moje dziewczyny dopiero jutro wracają i mam plan na spędzenie czasu sam ze sobą


Hogg



klasyka - OBCY od pierwszego do ostatniego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.