Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

sa jakies fajne kicie na basenie:)

Rafale to ja sie piszę , zegarki fajne ale juz widzialem na zywo i mialem na reku, Omesia niezła z tymi zerami na sekundzie ;) , ale pisze sie na Twoj widok z balkonu , ciekawe co na to Sylwia :( , z tego co pamietam to ma chyba konto tutaj ;) , Mariusz gratki - jest świetnie wykonany , zresztą mialem na reku przez dwie godziny :( , też bym cos wkleił ale jak wiecie nie lubię robić fotek . Ta 111 to juz wymeczona ciągle ją ktoś inny chce posiąść .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafale to ja sie piszę , zegarki fajne ale juz widzialem na zywo i mialem na reku, Omesia niezła z tymi zerami na sekundzie ;) , ale pisze sie na Twoj widok z balkonu , ciekawe co na to Sylwia :( , z tego co pamietam to ma chyba konto tutaj ;) , Mariusz gratki - jest świetnie wykonany , zresztą mialem na reku przez dwie godziny :( , też bym cos wkleił ale jak wiecie nie lubię robić fotek . Ta 111 to juz wymeczona ciągle ją ktoś inny chce posiąść .

 

 

Ostatnio tu nie zaglada - trzeba jej bedzie znalezc jakis nowy zegarek - Piotrze co do widoczku to serdecznie zapraszam (juz za miesiac pod pozorem fotografowania zegarkow bedzie mozna inne rzezczy tez pofotografowac) - nie wiem tylko co na to powie Twoja Szanowna Lepsza Polowa:), ale uwazam ze zdjecie omesi powinienes zaladowac, pobyt na specjalnej poleczce napewno jej sluzyl:), Chociaz po SD Mariusza jakos teraz dziwnie ....


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz za miesiac pod pozorem fotografowania zegarkow bedzie mozna inne rzezczy tez pofotografowac, ale uwazam ze zdjecie omesi powinienes zaladowac, pobyt na specjalnej poleczce napewno jej sluzyl:), Chociaz po SD Mariusza jakos teraz dziwnie ....

Rafale , fotografowac to ja nie lubie ... , za to na zywo chętnie podszkolę sie w angielskim z tymi "rzeczami" o ktorych wspominasz , a omesia bedzie , bedzie ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się na podglądactwo nie umawiać zechciejcie. Smaka robicie i tyle. Zegarkami, widokiem z balkonu i kiciami również. Stówka Piotra też jakoś ruszyła mnie - a wydatki o wysokim priorytecie (szczególnie zdaniem mojej lepszej połowy) na szaleństwa nawet tak niewielkie nie pozwalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz rozwaliłeś mnie tym SD, boski jest ;)

ale Bullhead na Dieslu też wymiata ;)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - gratsy! Widzę, że szalejesz!

 

Jak widać polska legislacja sprawia jednak czasem mile niespodzianki klubowiczom  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za gratulacje. Na razie mogę napisać jedynie że jest naprawdę super wygodny :)

 

 

Mariusz - gratsy! Widzę, że szalejesz!

 

Jak widać polska legislacja sprawia jednak czasem mile niespodzianki klubowiczom :)

 

Co do szaleństwa to nie jest tak różowo, niedługo mój stan posiadania zmniejszy się o 1 :)

 

I za groma nie mogę skojarzyć co ma do tego polska legislacja...

 

post-2523-0-01816500-1331124424.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu na docelowym aligatorku :)

 

post-7884-0-97042100-1331124460.jpg

 

post-7884-0-64769500-1331124472.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno Was nie drażniłem Archimedesem w stali :)

c679456866bfaec3med.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ten :)

 

720e581c8632376am.jpg

 

a dzis ten :)

df84a5bb11fff639m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, aleś się obkupił. Parę dni temu Anonimo (a mówiłeś że nie lubisz nakręcanych), a teraz jeszcze to. X-Wind za***isty, szczerze zazdroszczę :)


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał, aleś się obkupił. Parę dni temu Anonimo (a mówiłeś że nie lubisz nakręcanych), a teraz jeszcze to. X-Wind za***isty, szczerze zazdroszczę :)

ano widzisz Tomek w karabinki i lupy juz nie inwestuje bo ten zestaw co mam jest idealny dla mnie

to teraz kupuje sobie zegarki hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bba, zakupy wiatropędne też mam już za sobą, ale teraz kasa idzie w sprzęt do latania :)


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-2489-0-64075500-1331124491.jpg

 

Zdjęty oczywiście tylko do zdjęcia, pasek od Nicka555


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) a w co latasz ? :)

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomesh2.jpg

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Wojtek, niezły zegar, w dodatku prawie jak sumo.... :) :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś do wieczora Samurai ...a teraz:

post-7161-0-58168700-1331124525.jpg

post-7161-0-95667900-1331124525.png

 

tak wyglądał gdy przyniósł, go listonosz, ale na nadgarstku już tak:

post-7161-0-87693300-1331124526.jpg

post-7161-0-24381700-1331124527.png

 

Dzięki TESTON :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-) widzę że kolega z naprzeciwka postawił na mniejsze zużycie opon :-) (tylko dach troszkę się rysuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekoladowa Cytryna na czekoladowym Vercstrapie. Miodzio.

 

8cc6361782200a5e.jpg

 

aaa1a14f96dc38e5.jpg

 

2955b7bfb4445527.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.