Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Na światełkach, czy w koreczku? :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam świetne i niedrogie połączenie ciekawego designu, bardzo wygodnej koperty, szafiru, ceramiki...

 

n049.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal na rece i raczej przez dluzszy czas pzostanie  - moze z krotkimi przerwami. Czekam na nowe ubranie szyte na miare :)

ffa0556e1661a93d.jpg


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam świetne i niedrogie połączenie ciekawego designu, bardzo wygodnej koperty, szafiru, ceramiki...

 

n049.jpg

dla mnie był skubaniec z kolei za wielki, przez to niewygodnie mi się go nosiło i po paru dniach go lunąłem. troszkę żałuję, powiem szczerze, bo to ładny zegar jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam świetne i niedrogie połączenie ciekawego designu, bardzo wygodnej koperty, szafiru, ceramiki...

 

n049.jpg

Oj chodzi mi tez zegarek po głowie.

 

Napisz prosze jaka ma dzienną odchyłkę, czy juz go moczyłeś w jakiejś wodzie by sprawdzic WR i czy ma jakies wady dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal na rece i raczej przez dluzszy czas pzostanie  - moze z krotkimi przerwami. Czekam na nowe ubranie szyte na miare :)

ffa0556e1661a93d.jpg

 

Klasa światowa - jeden z najfajniejszych PAMów. Gratulacje.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hrabia, on mały nie jest, ale ma jedne z najlepiej wyprofilowanych uszu jakie widziałem, więc siedzi jak przyklejony.

 

qniczynka, odchyłki nie zanotowałem, za często zmieniam zegarki na ręce żeby być w stanie to zmierzyć. Z topieniem też mi jakoś nie po drodze, ale jak sobie w domu przypomnę wreszcie, to mu zrobię jakiś solidny test. Co do zanotowanych wad, to tylko brak lumy i wskazówki GMT może doskwierać.  ;) No może jeszcze brzydkie szczotkowanie między uszami, trochę mi się udało spolerować, jak ktoś jest cierpliwy to spokojnie wyprowadzi ładną powierzchnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal na rece i raczej przez dluzszy czas pzostanie  - moze z krotkimi przerwami. Czekam na nowe ubranie szyte na miare :)

 

Startom, piękny - łamę się nad drugim Pam'em i bardzo poważnie biorę ten model pod uwagę.

Możesz zdradzić co i gdzie szyjesz?


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzalem kilka PAM-ow i tylko 312 oraz 320 do mnie "gadaly".Wolalem jednak P9001 z resetem sekundy i GMT.

Zamowilem kilka paskow u naszego forumowego kolegi Spinner-a. Jak tylko cos dostane to na pewno zaprezentuje.


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xKzCLx7.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzalem kilka PAM-ow i tylko 312 oraz 320 do mnie "gadaly".Wolalem jednak P9001 z resetem sekundy i GMT.

Zamowilem kilka paskow u naszego forumowego kolegi Spinner-a. Jak tylko cos dostane to na pewno zaprezentuje.

 

A możesz powiedzieć jak się kontaktujesz ze Spinner'em, ja próbowałem przez PW ivpoprzez wpis w jego wątku o paskach i niestety bez rezultatu.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć jak się kontaktujesz ze Spinner'em

No coz,ja mam sprawe ulatwiona bo to poniekad moj sasiad :D  - mieszkamy bardzo blisko siebie


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie mam pytań :)

a za mną chodzi ten strasznie po nocach mi spać nie daje :) ale troche drogi jest ;(

 

iysb.jpg

 

Tudory są bardzo dobrze wykonane. Mi chodzi po głowie Tudor, którego wczoraj pokazał kolega Mikołaj.


Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcie!


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleżanka :)

z Glycine Airmanem

0a84.jpg

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem człowiek potrzebuje…

Wielu wskazówek…

09x0.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tudory są bardzo dobrze wykonane. Mi chodzi po głowie Tudor, którego wczoraj pokazał kolega Mikołaj.
Dzięki i ... polecam :)post-52196-1378302897,4586_thumb.jpg Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.