Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Rychu, Eterna piękna, ale tak jak kiedyś pisałem Michałowi odnośnie jednego zegarka, tak teraz napiszę Tobie, że Ci nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie, ale staram się żadnego zegarka nie skreślać od razu(szczególnie tak pięknego i wyjątkowego zegarka),

więc trochę ponoszę, trochę poleży (chyba bardziej :) ) i zobaczymy co będzie dalej :)

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie, ale staram się żadnego zegarka nie skreślać od razu(szczególnie tak pięknego i wyjątkowego zegarka),

więc trochę ponoszę, trochę poleży (chyba bardziej :) ) i zobaczymy co będzie dalej :)

 

Ty to jesteś " Talib" i ekstremista zegarkowy :) ...tarcza ma byc czarna, bezel ma byc obrotowy .....czarny rzecz jasna, bransoleta, grube wskazówki i automat inaczej to nie zegarek !! :)

Ja tą Twoją Eterną chętnie bym się zainteresował po odpowiednim rabacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu, Eterna piękna, ale tak jak kiedyś pisałem Michałowi odnośnie jednego zegarka, tak teraz napiszę Tobie, że Ci nie pasuje.

 

Fakt. Eterna to delikatny nurek...dla francuzkich salonowych płetfonurków podziwiaczy rafy koralowej...Rychu to raczej apoteoza radzieckiego płetwonurka łapiącego gołymi dłońmi torpedy wystrzeliwane z alianckiej łodzi podwodnej :)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to jesteś " Talib" i ekstremista zegarkowy :) ...tarcza ma byc czarna, bezel ma byc obrotowy .....czarny rzecz jasna, bransoleta, grube wskazówki i automat inaczej to nie zegarek !! :)

dużo racji jest w tym co piszesz :)

 

 

Ja tą Twoją Eterną chętnie bym się zainteresował po odpowiednim rabacie :)

na dzień dzisiejszy- zapomnij :)

 

 

Fakt. Eterna to delikatny nurek...dla francuzkich salonowych płetfonurków podziwiaczy rafy koralowej...Rychu to raczej apoteoza radzieckiego płetwonurka łapiącego gołymi dłońmi torpedy wystrzeliwane z alianckiej łodzi podwodnej :)

:D :D bardzo mi się podoba Twój opis mojej skromnej osoby :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące zajęło mi przeczytanie całego tego tematu:-)

Bardzo Was podziwiam:-)

Ja zawsze lubiłem zegarki, ale nigdy nie przywiązywałem się do zegarków.Stary ustępował miejsca nowemu:-)

 

Jestem tu nowy i witam Wszystkich

 

@ricardo216

Reach Out And Touch Faith :)

Edytowane przez strange68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

1024.jpg?md=1317139340000

 

Na plazy :)

Edytowane przez 00110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek Oris Big Crown Original Pointer Date

 

 

or06.jpg

 

 

or07.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bardzo lubię ten model i bardzo żałuję, że nie leży mi na nadgarstku. Cieszę się Wojtku, że się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Oris, ma w sobie to coś co przyciąga wzrok :) no i jest klimatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi ten żółty kinetic :) .....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię ten model i bardzo żałuję, że nie leży mi na nadgarstku. Cieszę się Wojtku, że się podoba.

 

Też się cieszę tym bardziej, że zakupiony przy Twojej pomocy.

Dziękuję raz jeszcze, zegarek ma klimat, jestem bardzo zadowolony :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kurczę, teraz dopiero zauważyłem tę Eternę Ryśka na poprzedniej stronie.

Gratulacje oczywiście i niech się dobrze nosi :)

Jednak trochę żal...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, gratuluję, ale Eterny to Ci on niestety nie zastąpi.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fota klasa

Ok ok i tej wersji będę się trzymał :) telefonem robione(zresztą jak zwykle), ale Sumo samo się broni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.