Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Pójdę i napewno sobie go przymierze. Bardzo jestem ciekaw jakości wykonania, no i tego jak leży na łapie. Dzięki wielkie za info.

 

PS. Te oryginalne paski Breitlingowskie mi w ogóle nie podchodzą, ale znalazłem już w sieci pare fajnych fotek na wyrobach własnych - jest na czym oko zawiesić.

 

Ja go widzę na czarnym pękatym pachu z białym przeszyciem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uszach ma 22mm .Jezeli chodzi o wady to ma dwie podstawowe

 

Cena i wodoszczelność 50m.Breitling jednak podaje ,że spokojnie można w nim pływać..

 

Dla mnie jest to kultowy kwarc,najciekawszy z aktualnie produkowanych mimo ,że japończycy wyprzedzają technologicznie zachód o lata świetlne .Dla mnie nie liczą się same możliwości zegarka kwarcowego,w sumie najistotniejsze jest wrażenie jakie wywiera przy bezpośrednim kontakcie,a to jest spore :lol: Zegar ma średnicę 43mm ,ma dosć grubą ,polerowaną bransoletę ,zapięcie z zabezpieczeniem(dla mnie niepotrzebnie) i wykonany jest perfekcyjnie.Powiem krótko,jak go pomacałem w aparcie,wyjąłem kasę i zadatkowałem..(oczywiście po krótkiej negocjacji).

 

Co do prezentacji to wg mnie wygląda świetnie na nadgarstku,podoba się wszystkim moim znajomym,nawet tym,którym nie spodobał się chronomat evolution bi color ,który też ostatnio nabyłem,ale jest troszke zbyt "cygański";)

 

Właściwości użytkowe z których może korzystać własciciel to alarmy,timer,stoper i suwak logarytmiczny służący np do przeliczania kursu walut.Jeżeli chodzi o czas na świecie to mało kto z tego korzysta..Wracając do pierścienia logarytmicznego to jest to dość skomplikowana konstrukcja,której przełożenie jest tak zaprojektowane,że pierścień wewnętrzny porusza się z mniejszą prędkością niż zewnętrzny.Gdzieś w necie widziałem przekrój koperty i tam było to pokazane dosć obrazowo.Na zagranicznych forach zegarek ten jest dośc poszukiwany i o dziwo wbrew prawom natury:) nie traci wiele na wartości,są wypuszczane nawet limitacje B1 w ilości kilkudziesięciu szt.Jeżeli chodzi czytelność i lumę to nie mam zastrzeżeń,wyświetlacz można wyłączać i zegarek wygląda jak analog :D Pójdź więc do sklepu ,obejrzyj i zobaczysz,że bez zegarka nie wyjdziesz,można jeszcze dokupić czarny skórzany ,pękaty pach breitka na którym równierz B1 świetnie się prezentuje i jest sporo lżejszy.

 

A jak jest w nim z trafianiem sekundnika w indeksy?


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafia idealnie..to nie omcia seamaster :rolleyes:Miałem kwarcowe z dwa bondy,aquaterrę i w żadnym z nich sekundnik nie trafiał w indexy.

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ta polerka mnie troszkę zniechęca.

 

Zauwaz ,że pierścień jest dość szeroki i jest on matowy,jedynie co błyszczy to bransola..Mój kumpel ,który ma taki sam zegarek wkurzył się i dał do zmatowienia bransoletę - wygląda ok.Ja tego nie zrobię-co oryginał to oryginał:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widzę. Zrób jakąś galerie...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

Dziś made in Japan :lol:

 

@quub - co to za model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle to samo:

 

zegarek0800x600.jpg


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

0.1 - świetna ta seria zdjęć z żółtkiem, gratuluję. Jak to robione?

Dzieki ;)

normalnie, pstryk i gotowe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aksim tylko jedna poprawka Twoj Brajtek to Airwolf a nie B1 ( http://www.breitlingsource.com/watch_details/Professional_27.html ) ,ten sam B78 super kwarc w srodku, B1 w tej chwili juz nie jest w sprzedazy detalicznej, Airwolf Raven jeszcze jest

u mnie B1

 

b1a.jpg

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja ja z rozpędu nazywam te zegarki tak samo - mają ten sam modół - B78.Teraz najnowszy model ma czarny pierścień,ale wg. mnie nie wygląda to zbyt ładnie.

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak,mało tego i głębiej popływać można.Ładny orient,całkiem solidnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Oriencik to największe zaskoczenie in "+" przy zakupie przez sieć, bez macania. Z ręki nie schodzi.

Edytowane przez kaurismaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Oriencik to największe zaskoczenie in "+" przy zakupie przez sieć, bez macania. Z ręki nie schodzi.

 

u mnie to samo, inny model Orienta, ale reszta się zgadza

 

zdjcie1809copy.jpg


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale super piżamkę sobie zakupiłeś:) i sejo do kompletu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw był zegarek. A potem odpowiedni strój :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsc01495n.jpg

Dziś made in Japan :)

 

Świetny klasyk...Ten styl do mnie przemawia.Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw był zegarek. A potem odpowiedni strój :)

To ci dopiero prawdziwa zegarkowa pasja. Znaczy się, że na golasa spod prysznica wychodzisz i najpierw zegarek nakładasz, a dopiero potem resztę. biggrin.gif


"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.