Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Pogratulowac kolegom od MM i Ananty.....kibicuje Seikaczom :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

W takim tempie chcąc mieć coś niespotykanego, to trzeba będzie spieniężyć MM,

bo niedługo więcej ich będzie niż PO :)

 

Raczej wątpię :) za dużo jest ludzi, którzy myślą, że Seiko jest ok ale za nie więcej niż 2k zł.


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu - dziękować. Wkrótce jakiś "stolik" się zorganizuje, choć w tym tygodniu od razu mówię że ciężko u mnie z czasem :/ Ale w następnym jak najbardziej :) Czas i miejsce ustalim wkrótce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że to porządny pach NATO,ale mnie się ta kombinacja wyjatkowo nie podoba,choć rozumiem ,że nie każdy musi mieć podobne gusta..Nie czuj się urażony,nie miałem na celu w jakikolwiek sposób Cię dotknąć.:) Sam zegarek jest świetny,miałem poprzedni model bez j ramki z napisami,niestety dla mnie zegarek za mały..

Spokojnie, ani mnie "nie dotknales" ani nie poczylem sie urazony :) (nie wiem na jakiej podstawie tak wywnioskowales). Co sie tyczy tego modelu Sub-a i paska, to jest dokladnie tak jak piszesz, jest to kwestia gustu co sie komu podoba, mnie nie tylko nie przeszkadza, ale podoba sie bardzo. Nowszej edycji Sub-a (z cyklopem) na nylon tez bym nie wrzucil (jak rowniez i SDDS na ten przyklad, do tego jedynie bransoleta), ale Sub ND ze swoim rozmiarem na NATO prezentuje sie swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy (no może prawie każdy) Rolex na NATO wygląda świetnie. Uważam, że NATO są stworzone dla tych zegarków, dosłownie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NATO pasuje bardziej do dużych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak carlito napisał, Rolex, a zwłaszcza ten model na nato wygląda bardzo dobrze. Na mojej liście marzeń zakupowych wychodzi na prowadzenie. A jeszcze nie tak dawno nie mogłem patrzeć na Rolexy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy (no może prawie każdy) Rolex na NATO wygląda świetnie. Uważam, że NATO są stworzone dla tych zegarków, dosłownie.

Mamy zbiezne opinie w tym zgledzie, tez uwazam ze kazdy (prawie) Rolex na NATO (czy tez na ZULU) wyglada super

 

Dla mnie NATO pasuje bardziej do dużych zegarków.

Jesli za "duzy" zegarek rozumiec jego srednice to uwazam ze pasuje, jesli jego wysokosc (grubosc), to NATO juz raczej niebardzo (wmso) pasuje (no, chyba ze bylby to NATO z jakiegos ekstra-grubego i super-sztywnego nylonu, ale jak takie cos miedzy uszami rolka bezpiecznie zamocowac..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dosc czesto nosze zegarki na paskach "szmaciakach" Bardzo wygodne, lekkie. Jedyna wada w taka pogode jak teraz to, ze dlugo schna.

Czesto spotkalem sie z pytaniami:

-Co to za zegarek?

-Omega.

-I takie dziadowskie paski dawali? :)

I wtedy zaczyna sie tlumaczenie, ze to dla wygody itp,itd

Sprzedalem dwa paski Zulu po 10$ za sztuke. Spotkalem sie z kupujacym i zapytalem go do jakich zegarkow one bede? Rolex DeepSea i Sub. Wtedy tez mialem okazje pomierzyc DeepSea, super zegar. Cena juz nie taka super :)


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym prawie każdy to ostro pojechaliście :)

Załóżcie sobie Nato do Datejusta, Day-date, Explorera, Milgaussa, do większości Yachtmaster czy też do innych modeli w złocie.

W sumie ta większość, o której piszecie to jakieś 5-6 zegarków z całej obecnej kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jasne, że miałem na myśli tylko i wyłącznie Rolexy w stali. Nie wyobrażam sobie złota z nato :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jasne, ale jeżeli piszecie o większości mając na myśli około 5 zegarków z całej kolekcji to trochę śmiesznie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł kurierem... 50% moich planów zakupowych na ten rok zrealizowane w pierwszej połowie stycznia :P

img2012011000047.jpg

 

pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikny. Z E-Bay nie przypadkiem?

Owszem, nieprzypadkiem :P

 

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny, gratuluję

 

poprzedniego memovoxa jakbyś planował się pozbyć to ja bardzo chętnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2012011.jpg Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki tu Przyjeciele pokazujecie :P

 

U mnie dzisiaj Seiko, dawno dawno go nie było na łapce. Czas to zmienić ;)

Fotka stara ale ważne , że zegarek ten sam B)

 

23342998.jpg


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP8515b.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.