Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

e93fa9a7.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

qqdsc03346.jpg

qqdsc03347.jpg

Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Paweł, tu nie chodzi o budżet, tu chodzi o coś innego... Nawet jeżeli byłoby mnie stać na tylko jeden zegarek w granicach 2 tys zł, to i tak bym nie kupił niczego rolkopodobnego, bo bym się najnormalniej w świecie wstydził w nim chodzić. Po co kupować coś, co udaje inny zegarek, skoro na rynku jest kupa bardzo ładnych budżetowych zegarków z własnym designem. Nigdy tego nie pojmę. Masz oczywiście rację, że lepiej kupić taki zegarek, niż podróbe. Co do tego, to nie ma najmniejszych wątpliwości :) A Twój Stenek bardzo ładny, podoba mi się.

Chcialem kupic ostatnio Stenka 44 gmt bo bardzo mi sie podoba i nie za bardzo sie przejmowalem jego podobienstwem do rolexa. W koncu jednak nie kupilem. W ostatni wtorek bylem na spotkaniu, na ktorym dwie osoby mialy rolki i stwierdzilem, ze gdybym bym w stenku to chyba bym go chowal bo jednak dziwnie bym sie czul w ich towarzystwie. Takze, rozumiem takie podejscie.

Glycine Goldeneye

Goldeneye Combat super! Gratulacje!

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Chcialem kupic ostatnio Stenka 44 gmt bo bardzo mi sie podoba i nie za bardzo sie przejmowalem jego podobienstwem do rolexa. W koncu jednak nie kupilem. W ostatni wtorek bylem na spotkaniu, na ktorym dwie osoby mialy rolki i stwierdzilem, ze gdybym bym w stenku to chyba bym go chowal bo jednak dziwnie bym sie czul w ich towarzystwie. Takze, rozumiem takie podejscie.

Słusznie. Zawsze będę tłuc do znudzenia, żeby nie kupować zegarków, które udają inne, zacniejsze egzemplarze. Jestem na tym punkcie absolutnie przewrażliwiony. Starajmy się być oryginalni :)

Edited by carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Radek, nie za mocno ten pasek zaciśnięty na nadgarstku? ;)

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Radek, nie za mocno ten pasek zaciśnięty na nadgarstku? ;)

jest ok, choć na zdjęciu faktycznie śmiesznie wyszło:)

Radek

Michał,masz rację, kurcze teraz mam wyrzuty sumienia,że mój stenek przypomina również pewną Firmę (nie Rolex)...

Robert

Cisco IP Phone, mam taki sam w pracy :P

Aleś wypatrzył ;)

Fajna zabawka (i troszkę mniej kaski wypłynie do teleoperatora).

Radek

WP_000089.jpg

Troszkę się porobiło z tymi podobieństwami zegarków - lub nazwijmy to delikatnie - inspiracjami. Noszę się z zamiarem kupna zegarka - podoba mi się od dłuższego czasu, zbieram kasę, planuję wymianę paska na bransoletę aż tu nagle Jaro załącza fotkę Orisa i co ja mam zrobić? Mój upatrzony zegarek przynajmniej z formatu koperty i koronki bardzo " przypomina" mój upatrzony zegarek - pewnie Wasze wprawne oczy również to widzą i domyślacie się o jakim zegarku mówię. I co mam zrobić? Nie przejmować się tym? Czy szukać innego zegarka? Ech życie jest ciężkie :)

Krystian "KriSu"