Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak płaciłem paypal'em i na stronie aukcji jest zaznaczone, że zwroty są przyjmowane.

 

P.S. Bardzo mi szkoda bo zegar z wyglądu robi kapitalne wrażenie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz odsyłał, to koniecznie paczką monitorowaną do samego końca! W innym przypadku, gdyby sprzedawca chciał Ciebie pstryknąć na kasę nie masz żadnego dowodu ponieważ PayPal wymaga paczki monitorowanej do samego doręczenia. Poczta i wiele firm odpadaja, ponieważ monitorowanie jest tylko w granicach kraju i PayPal nie uzna tego jako dowodu zwrotu!

Niestety o kwotę wysyłki będziesz stratny ponieważ PayPal zwraca tylko kwotę przelaną za ich pośrednictwem.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krystek wielkie dzięki za informacje. Przesylka byla zakupiona w niemczech czy DHL spelni wymagania PayPal'a odnosnie monitorowania przesylki?

Jesli nie DHL to czy mozesz polecic kuriera, ktory spelnia wymagania PayPal'a?

 

Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa dni było tak:

1dsc03405.jpg

 

Dziś na weekend:

1dsc03384.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krystek wielkie dzięki za informacje. Przesylka byla zakupiona w niemczech czy DHL spelni wymagania PayPal'a odnosnie monitorowania przesylki?

Jesli nie DHL to czy mozesz polecic kuriera, ktory spelnia wymagania PayPal'a?

 

Zbyszek

Muszę poszukać i przypomnieć sobie jakim kurierem ja odsyłałem. Radę odnośnie kuriera w dobrej cenie i spełniającego warunki PayPal uzyskałem tu na forum (w moim przypadku koszt był około 120 zł z tego co pamiętam) jak masz chwilę to poszukaj na forum, bo temat na pewno gdzieś wisi. Ja w ten weekend do południa jestem tylko z doskoku na necie, a popołudnia zajęte. Próbowałem na szybko go poszukać, ale nic nie znalazłem.

Ps. Korespondencję prowadź tylko przez e-bay i PayPal jakbyś musiał zgłosić spór i roszczenie.

Ps. 2 Jakbyś nie znalazł to w poniedziałek poszukam

Ps. 3 Pamiętaj żeby pilnować terminu w PayPal'u bo na zgłoszenie sporu masz określoną liczbe dni od zawarcia transakcji (z tego co pamiętam 40, ale sprawdź) po tym terminie PayPal już nie pomoże.

 

Żeby nie było samego OT to zrobiłem fotkę :)

tndsc06182.jpg

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Twój Frydek, teraz jeszcze Omesia 300 m i jesteś gotowy na każdą okazję ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten zegar....kto nie mial w lapkach ten nie wie :) Niech sie nosi :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny i w dobrej cenie, kolejny z lepszych wyborów w kategorii cena/ jakość. Gdyby miał tylko odrobinę mniejszą kopertę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BFS

 

fajnie wygląda

 

ale powłokę chyba robiłeś we własnym zakresie, PVD czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Na początku myślałem że jest za duży, ale szybko się przyzwyczaiłem. (nadgarstek 16,5 cm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PustyRZe bardzo fajny zegarek, czy był gdzieś odnawiany,jeśli tak to gdzie?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygląda

 

ale powłokę chyba robiłeś we własnym zakresie, PVD czy coś innego?

Dzięki :-) Dokładnie tak. najpierw koperta była piaskowana, a potem wysłana do pana Kozłowskiego na DLC.

Teraz założyłem mu jeszcze czarną gumę Bonetto - zupełnie zmieniło to charakter zegarka. Prawie jak nie BFS :-)

 

Pzdr

Darek

 

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak Akis go nie sprzedałeś - słusznie, bo jest naprawde fajny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem go na alledrogo za zaporową cenę:) ,nie zalezy mi jednak na pozbyciu się go.Kupiłem nawet pasek ..Zostawię breitka i IW-cki.Trzy zegarki spełnią moje potrzeby..przynajmniej przez jakiś czas..

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.