Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

swietna ta HV


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Hour Vision :

 

dsc0018vg.jpg

 

 

Miałem identyczną tylko na bransolecie(świetnej zresztą) trochę żałuję,że ją sprzedałem bo to najładniejsza z omeg jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie fajne, ale 3 jednocześnie - to mogłoby być zbyt elegancko :D

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rychu, widzę, że od samego rana masz dylemat - mam codziennie rano podobną sytuacje :D Ja w każdym razie z tej trójki wybrałbym Eternę, jest zdecydowanie najładniejsza z tego zestawienia :)

 

A tak przy okazji, nie wydaje Ci się ta Omega za duża?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie fajne, ale 3 jednocześnie - to mogłoby być zbyt elegancko :D

wczoraj wieczorkiem miałem taki dylemat i podobnie uznałem- jeden z nich byłby już chyba za elegancki do mojej pracy,

ale trzy to już byłby szczyt szczytów elegancji :lol::P

 

 

A tak przy okazji, nie wydaje Ci się ta Omega za duża?

miałem do niej kilka podejść i też miałem podobne wątpliwości, ale po pierwsze nie jest to jednak garniturowiec,

po drugie Kolega Piotr z którym kupowałem ją wybił mi z głowy, że jest za duża na moją łapkę :lol:

i po trzecie po kilkukrotnym jej założeniu(głównie w domu :P ) stwierdzam, że to fajny rozmiar i super układa się u mnie na ręce :)

Zresztą te wszystkie 3 zegarki mają niemalże co do milimetra te same wymiary czyli ok 42 mm,

ale fakt, że na żywo Omega też wydaje się największym z tej trójki zegarkiem

 

 

Cześć Rychu, widzę, że od samego rana masz dylemat - mam codziennie rano podobną sytuacje :D Ja w każdym razie z tej trójki wybrałbym Eternę, jest zdecydowanie najładniejsza z tego zestawienia :)

Dziś rano trochę ułatwiłem sobie sytuację i wziąłem do pracy tylko dwa :lol: i teraz jak Maradona siedzę sobie przy kompie :lol:

 

snc02984.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy mierzyłem tą Omegę, wydawała mi się (przepraszam za określenie) trochę naleśnikowata ;) Ale urody odmówić jej rzeczywiście nie można.

 

A żeby za bardzo nie offtopować, to ja dzisiaj tak :

 

IMG_1171-2.jpg

 

Strasznie dużo radochy sprawia mi ten zegarek - uwielbiam go ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy mierzyłem tą Omegę, wydawała mi się (przepraszam za określenie) trochę naleśnikowata ;) Ale urody odmówić jej rzeczywiście nie można.

 

A żeby za bardzo nie offtopować, to ja dzisiaj tak :

 

IMG_1171-2.jpg

 

Strasznie dużo radochy sprawia mi ten zegarek - uwielbiam go ! :)

Nie widzę zdj :( .

edit: Już wszystko widać, wystarczyło odświeżyć stonę . Piękny zegarek :rolleyes:

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy mierzyłem tą Omegę, wydawała mi się (przepraszam za określenie) trochę naleśnikowata ;)

Bo taka jest, ale jeśli ma wchodzić spokojnie pod koszulę to musi taka być- w końcu nie wszystkie zegarki muszą być grubą baryłeczką :P

 

 

A coś trójki chodzą za mną ostatnio- były dwa w pracy do wyboru, to przed chwilą trzeci doszedł :)

I pomyślałby kto, że dziś rano jak sprawdzałem, to na stronie przewoźnika wciąż był w drodze do Warszawy :blink:

 

snc02990.jpg

 

snc02986.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy mierzyłem tą Omegę, wydawała mi się (przepraszam za określenie) trochę naleśnikowata ;) Ale urody odmówić jej rzeczywiście nie można.

wiesz Michał, jak zobaczyłem ten zegarek na żywo to od razy wydał mi sie udanym połączeniem klasycznego dizajnu sprzed lat i, co tu nie mówić, oczekiwanego w dzisiejszych czasach rozmiaru. Nie oszukujmy się, mało kto kupi dziś zegarek na bransolecie w rozmiarze zbliżonym do 35 mm :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję Rychu :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz Michał, jak zobaczyłem ten zegarek na żywo to od razy wydał mi sie udanym połączeniem klasycznego dizajnu sprzed lat i, co tu nie mówić, oczekiwanego w dzisiejszych czasach rozmiaru. Nie oszukujmy się, mało kto kupi dziś zegarek na bransolecie w rozmiarze zbliżonym do 35 mm :)

Nie no, 35mm. w obecnych czasach, to faktycznie przesada dla nas facetów, ale jakby ta Omega miała o te 2mm. mniej, to moim zdaniem byłaby fajniejsza. Przynajmniej dla mnie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..., ale jakby ta Omega miała o te 2mm. mniej, to moim zdaniem byłaby fajniejsza. Przynajmniej dla mnie :)

Oczywiście, że tak - to wszystko kwestia gustu ;)

u mnie dzisiaj na łapie bardzo rzadki gość :)

 

29919656506149457876.jpg

edycja:

nash rewelacyjna ta Planeta!!

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ja lubie, trudno sie rosztawac nawet na noc ale zona mowi ze nie chce spac z ciezarkiem na nadgarstku obok;) dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.