Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś takiego miałem-pod kolor ubrania;)

 

2013-10-22 12.38.27.bmp

Edytowane przez doktor

Tissot V8(na pasku)// Tissot Seastar(na pasku)// Zenith 1900 Grand Prix Paris// Certina DS Podium Chrono-536.7129.42.16(branzoleta)// Certina Ds Blue Ribbon(guma)// Swatch Skybond//Orient Big Mako(branzoleta)// Festina-9473diver(branzoleta)// Citizen Chrono-6870-R30738-RC// Aquator (submariner)// Casio G-SHOCK DW-6100 //Casio G-Shock Riseman Gw-9200,Casio G-Shock Rangeman GW-9400, Casio G-Shock GWG-1000//Seiko Air Diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żona vs. zegarki?  ;)

 

Swoją drogą jest to dobry tytuł na nowy temat w "Po godzinach" :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, że żony nie ma :D

 

Ale w sensie, że była, ale przegrała konkurencję z zegarkami? Bo jeśli tak, to grubo :D


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sensie, że była, ale przegrała konkurencję z zegarkami? Bo jeśli tak, to grubo :D

 

Nie no całe szczęście rozwodu jeszcze nie przerabiałem ;) ale właśnie zauważyłem, że dziewczyna za często przelicza moje nabytki na urlop jaki można za nie mieć więc muszę mieć oczy otwarte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no całe szczęście rozwodu jeszcze nie przerabiałem ;) ale właśnie zauważyłem, że dziewczyna za często przelicza moje nabytki na urlop jaki można za nie mieć więc muszę mieć oczy otwarte ;)

 

"Jeśli dziewczyna zbyt często Cię podlicza, to wiedz, że coś się dzieje!!!" :D


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak dopiąłeś swego :) Gratuluję!

Taaa.. siła perswazji Staszka jest nie do odparcia..:)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odważę się i ja ;)
Skoro tak mało widzę tutaj Citków to dorzucę mojego najstarszego, wysłużonego, podrapanego, ale ciągle niezawodnego od 9 lat...

Citizen CALIBRE 8700 Model: BL8000-54L

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa.. siła perswazji Staszka jest nie do odparcia.. :)

 

Dobrze wiedzieć, że nie należy odpisywać mu na PW :P


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka nie jest dzisiejsza, notomiast ten zegarek mam dzisiaj na nadgarstku.

 

IMG_7157-4_zps041af805.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocean one black

 

 

ya95.jpg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że nie należy odpisywać mu na PW :P

O nie - należy, bo projekty ze Staszkiem sa ciekawe a czasami zaskakują nawet obie strony :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.