Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę Cię pocieszyć/zmartwić (wybierz sam), że też tak myślałem.

I co? I miałem 3 szt Seamasterów 300m po maks. 11 miesięcy :-P

 

 

Nie chce was martwić, ale to samo ze mną :D SMP to piękny etap w chorobie :D

 

:D

 

Jasne, że mam plan na ciąg dalszy, ale jeszcze chwilę mi to zajmie, a Omega nie nudzi się, wiec spokojnie czekam na realizację - to jest właśnie komfort, jaki daje 300M: pozwala w miarę spokojnie żyć; pozbawia obsesji :D Mam pisać, jaki to plan, czy to oczywiste?

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej, że Submariner, a potem będę już mógł umrzeć :D


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, póżniej jeszcze duzo zegarków bedzie do zdobycia :)

 

Spoko. Taki żarcik ;)

 

Niemniej, Submariner to w tym momencie długoterminowy plan. Potem zobaczymy. Mam kila pomysłów, ale do tego czasu pewnie wszystko się zmieni. Tak, czy inaczej, IMHO Sub to idealny zegarek, aby "wokół" niego kompletować kolejne zegarki. Powiedziałbym: "idealne jądro kolekcji", bo sprawia, że niezależnie, jakie inne zegarki masz, nie ma takiej sytuacji, że nie masz, co założyć. Zawsze masz Submarinera, który jest dobry na każdą okazję :) Do tego coś eleganckiego, G-Shock na wakacje i może jeszcze jakieś chrono i masz wszystko, co potrzeba. W ogóle jestem już na tym etapie, że wolę utrzymywać max kilka zegarków, co daje szansę naprawdę się nimi nacieszyć.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej, że Submariner, a potem będę już mógł umrzeć :D

Znam takie przypadki z tego forum,że zakup Suba miał być tym ostatnim etapem w zegarkowych poszukiwaniach a tym czasem ciągle coś się u nich zmienia :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej, że Submariner, a potem będę już mógł umrzeć :D

Przesadzasz :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz :)

 

Chill out ;) To tylko taki żart… Pozdrawiam!


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Cię pocieszyć/zmartwić (wybierz sam), że też tak myślałem.

I co? I miałem 3 szt Seamasterów 300m po maks. 11 miesięcy :-P

:blink: tyle wytrzymałeś z SMP?

Twardziel jesteś. Mi znudziła się po kilku tygodniach. Najszybciej znudziła mi się ze wszystkich zegarków.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4gbmu2P.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: tyle wytrzymałeś z SMP?

Twardziel jesteś. Mi znudziła się po kilku tygodniach. Najszybciej znudziła mi się ze wszystkich zegarków.

 

Dorian, wiemy, wiemy, że nie lubisz SMP :) Napisz, co w tym zegarku, Twoim zdaniem, jest takie słabe.

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moja "trzyseta" ma u mnie dożywocie, pomimo, że to niby taki "populares". Może i wyprodukowano miliony egzemplarzy tego zegarka, ale nie zdarza mi się w Warszawie spotykać wielu ludzi z "Bondem" na ręku. 
post-46051-0-23318300-1389603432_thumb.jpg
post-46051-0-08076200-1381491718_thumb.jpg

 


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_6895_zpse75d060a.jpg

 

Kiedy jakaś recenzja?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Jak kupisz, pewnie niedługo będzie na bazarku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśl globalnie...w końcu jesteśmy obywatelami świata. A tak naprawdę to jednak trochę budżet decyduje że Omeg widzi się więcej...Rolex pilnuje by niezależnie od podwyżek konkurencji trzymać dystans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśl globalnie...w końcu jesteśmy obywatelami świata. A tak naprawdę to jednak trochę budżet decyduje że Omeg widzi się więcej...Rolex pilnuje by niezależnie od podwyżek konkurencji trzymać dystans.

 

Należy tez pamiętać, że jeżeli zegarek ma się mieścić w pewnym dress-code, to nie można "przestrzelić" pewnego pułapu. U mnie w pracy, nawet jako personel "średnio-wyższego szczebla kierowniczego" (duże państwowe przedsiębiorstwo) Omega jest już wystarczająco "topowa". Z Rolkiem raczej robiłbym pretensjonalne wrażenie, z naciskiem na podejrzenia o jego nieoryginalność.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorian, wiemy, wiemy, że nie lubisz SMP :) Napisz, co w tym zegarku, Twoim zdaniem, jest takie słabe.

Z tym jest problem.

Bo w niej jest ciężko znaleźć coś słabego.

Po prostu jakoś szybko ;) mi się znudziła.

O wielu zegarkach myślałem, żeby wrócić. Do jednego, a w zasadzie do dwóch wróciłem. Ale do 300 nie. Nic mnie do niej nie ciągnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy tez pamiętać, że jeżeli zegarek ma się mieścić w pewnym dress-code, to nie można "przestrzelić" pewnego pułapu. U mnie w pracy, nawet jako personel "średnio-wyższego szczebla kierowniczego" (duże państwowe przedsiębiorstwo) Omega jest już wystarczająco "topowa". Z Rolkiem raczej robiłbym pretensjonalne wrażenie, z naciskiem na podejrzenia o jego nieoryginalność.

 

Idąc tym tropem, do pracy należy sobie kupić jakiś zegarek modowy. Chyba masz trochę racji, ale to smutne.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nikt nie może mi zabronić kupienia Rolexa i noszenia go choćby nawet na rower i basen, ale do swojej pracy raczej bym takiego zegarka nie założył. Omega jest marką wywołującą zdecydowanie mniejsze emocje i mniej złośliwe komentarze, spokojniej postrzeganą przez nieco chyba zakompleksione polskie społeczeństwo. Niby masz na ręku dobry zegarek rozpoznawalnej marki, ale d...y nie urywa i nie wywołuje podejrzeń, że bierzesz łapówki :D.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masakra.

Niestety mam ten sam problem.

Marzę o SUBie, ale nie wyobrażam sobie nosić go do pracy. Musiałbym się chyba tłumaczyć że to tylko podróbka.

A tak mojej Omegi nikt nie rozpoznał i nie mam problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przesadzacie i to w obie strony. Omega ok, a Rolex już nie? Jakaś pierwsza z brzegu Omega to ze 4 średnie polskie pensje netto, więc jak na nasze warunki to moim zdaniem jednak urywa d*pę. To po pierwsze. Po drugie Sub to nie świecący bicolor Datejust i nie rzuca się w oczy, tym bardziej, że na rynku jest mnóstwo podobnych zegarków. Jak ktoś się nie zna, to w życiu nie powie, że to zegarek za 20k. Po trzecie, zakładając, że stać Was na tego Suba, to pewnie nie pracujecie na kasie w markecie, tylko dobrze zarabiacie i w takim też towarzystwie się w pracy obracacie. Chyba, że kupujecie na bardzo "polskiej" zasadzie "zastaw się, a postaw się".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Rolexa zna chyba każdy, a Omegi nikt nie rozpoznaje wśród nie miłośników zegarków.

Chodzi o zwykła zazdrość i zawiść. Ale to wątek na inny temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.