Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

To już może nie pij tak publicznie, bo chyba zapomniałeś jak płakałeś po sprzedaży Orisa :D

Pokazałeś, a ja wyraziłem swoje zdanie i nie chodzi o to, że lepiej kupić najwyższy model Certiny niż najniższy Orisa. Po prostu dla mnie ten zegarek jest brzydki w przeciwieństwie np. do ML którego też masz.

 

Uderz w stół... ;)

Ano płakałem... Wiesz, może jak zrobimy zakup zbiorowy Orisów i dostaniemy jakiś sensowny rabat to wrócę do tego modelu. Ale póki co Certinka na 7753, bardzo przyzwoicie wykończona, za niewiele ponad 4 tys to bardzo dobry zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Dziewczyny nie drapcie się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dziewczyny nie drapcie się ;)

Podrapać to ja się mogę wiesz gdzie :D

 

Wybaczcie OT, ale nie lubię jak ktoś wnioski prywatnych rozmów wywleka na forum i okrasza moim imieniem. Tyle w temacie.

A zakupu grupowego Mikołaju nie będzie, bo jak wiesz rabatów klubowych od 1.06 już nie ma.

Ciesz się zegarkiem i następnym razem nie pytaj mnie o opinię skoro masz to potem wywlekać nie wiem w jakim celu na forum publiczne.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie, dużo jest ładnych breitlingów... :)0baaa9a4848d216bf3d9197af6c4859e_zps8a0d

;)

  

Chyba powinienem się obrazić ;)

Dla mnie Breitlingi to najładniejsze zegarki. Ciekawe czy jest nas więcej?

Pewnie że tak, i jeszcze jako Bułgar chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tym Bułgarskim naukowcem??


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna Certina! Bardzo mi się podoba, gratuluję :) Zdjęcia też super.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrapać to ja się mogę wiesz gdzie :D

 

Wybaczcie OT, ale nie lubię jak ktoś wnioski prywatnych rozmów wywleka na forum i okrasza moim imieniem. Tyle w temacie.

A zakupu grupowego Mikołaju nie będzie, bo jak wiesz rabatów klubowych od 1.06 już nie ma.

Ciesz się zegarkiem i następnym razem nie pytaj mnie o opinię skoro masz to potem wywlekać nie wiem w jakim celu na forum publiczne.

EOT

Oj tam oj tam - to miał być żart i jako taki proszę to interpretować bu tu nie ma żadnych osobistych wycieczek ani przytyków. Nie bądź więc taki poważny bo opinię nie pytałem ino fotkę mailem posłałem :) Newermajnd :)

A zakup grupowy Orisa to byłby świetny pomysł - jakby była taka możliwość to się piszę :)

 

Na wyprzedaży był tylko na pasku i on też mi jakoś tu nie pasuje - zamówiłem już bransoletę a założyłem też mesha i jet fajnie.

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to lubię..

 

ufw0.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj bardzo fajna jest ta Certina. No i za 4 k IMO warto bo 6 k bym nie dał. A tą gumę wyrzuć :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Pewnie że tak, i jeszcze jako Bułgar chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tym Bułgarskim naukowcem??

Przepraszam, jeśli kogo słowem dotkłem.

To zapożyczenie z monologu bodajże Krzysztofa Piaseckiego sprzed pewnie 20-25 lat. Właśnie tak tłumaczył co to jest oksymoron...

Pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tralala - nowy nabytek - w końcu :) Jest pewnie kilku którym się ta Certinka nie podoba ale ja ostatnio hołduję idei, że wolę kupić najwyższy model Certiny niż najgorszego Orisa ;P. Tak, tak Jacku - piję do Ciebie boś mi dzisiaj nawjeżdżał, że to brzydki zegar :D

Poza tym super ekstra cena z wyprzedaży SWISS :)

Fotki póki co z kita, później porobię jakieś makro bo jakość szczegółów jest więcej niż zadowalająca.

 

P6031247_2.jpg

 

P6031244_1.jpg

Mikołaj świetna Cytryna graty..ale tak jak koledzy dawaj na branse lub mesh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto rano wstaje...

 

Leniwy poranek w biurze. Cisza przed burzą :-).

 

post-32942-1401860815,7922_thumb.jpg

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.