Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majowy Diabeł

Adi, jak już dojrzejesz do tego, żeby iść za trendem, czyli do wymiany białego samuraia na negatyw, to tego białego chętnie odkupię - dużo bardziej mi się podoba (zresztą sprzątnąłeś mi go sprzed nochala)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś takie coś kupiony od klubowego kolegi i przez niego przerobiony. Wygląda bardzo fajnie :cool:

 

Witam!

Co jest przerobione?

post-11367-0-59762300-1330810834.jpg

:cool:

Pozdrawiam!

S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jest przerobione?

 

Tarcza jest z logiem klubu!

Mam taką samą Doxe ale na razie nie pokazuje :wink:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adi, jak już dojrzejesz do tego, żeby iść za trendem, czyli do wymiany białego samuraia na negatyw, to tego białego chętnie odkupię - dużo bardziej mi się podoba (zresztą sprzątnąłeś mi go sprzed nochala)

 

:lol::) Nic z tego - biały rządzi :razz:

Ja tam za trendami rzadko podążam. Białego kupiłem jednak nie "na przekór", a dlatego, że moim zdaniem sporo ładniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś takie coś kupiony od klubowego kolegi i przez niego przerobiony. Wygląda bardzo fajnie :cool:

 

Witam!

Co jest przerobione?

[url="post-12273-0-51168000-1330810871.jpg"]Obrazek[/url]

:cool:

Pozdrawiam!

S.

 

Tarcza jest przerobiona ma Logo Klubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2988-0-51787500-1330811076.jpg

Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-514-0-16054100-1330811100.jpg

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: może nie miejsce na takie pytania, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

 

Wiecie dlaczego jak wkleję zdjęcie to się jakby rozmazuje?Od kompresji w paincie czy to wina Fotosika ? Bo na kompie było ładne(wg mnie :mrgreen:) , a jak wkleiłem to wygląda to jakbym coś rozlał na świeży druk... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OT: może nie miejsce na takie pytania, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

 

Wiecie dlaczego jak wkleję zdjęcie to się jakby rozmazuje?Od kompresji w paincie czy to wina Fotosika ? Bo na kompie było ładne(wg mnie :mrgreen:) , a jak wkleiłem to wygląda to jakbym coś rozlał na świeży druk... :/

 

Bo skrypt na forum automatycznie zmniejsza je do 800x600, dlatego radzę wklejać zdjęcia właśnie w tej rozdzielczości bądź mniejsze :wink:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.