Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

No bo to przeciez nie jest podróba...

 

No nie jest :grin:

 

To teraz sprzedaj,panie kolego Amfibie.No bo po co Ci dwa PAMy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj korciło mnie strasznie jak Klaudiusz go oferował, oj korciło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek. Ten no, jak mu tam... krokiet..? brykiet... Aaa... cricket :mrgreen:

 

Zdjęcie kiepskie, ale czasomierz piękny:

 

8014183d03f5f72c.jpg


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaiste piękny

mam słabość do zegarków z alarmem


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cricket Nautical jest też świetny. Bardzo fajny jest też GMT, którego chyba nikt w klubie jeszcze nie ma.

 

Widzę po zdjęciu, że masz aktywny alarm (wyciągnięta koronka) - jak to jest w takim przypadku z jego wodoszczelnością -pozostaje szczelny, czy już wtedy nie?


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cricket Nautical jest też świetny. Bardzo fajny jest też GMT, którego chyba nikt w klubie jeszcze nie ma.

 

Widzę po zdjęciu, że masz aktywny alarm (wyciągnięta koronka) - jak to jest w takim przypadku z jego wodoszczelnością -pozostaje szczelny, czy już wtedy nie?

 

nie ... koronka jest wciśnięta ! a co do szczelności to pojecia nie mam : :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytochrom - super zegarek.. Może by tak zapodać jakąś sesję do galerii?

 

Agent i Kurnajanek - całkiem niezłe ;)

 

Janek, to jesteś na tym urlopie czy nie?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytochrom - super zegarek.. Może by tak zapodać jakąś sesję do galerii?

 

Agent i Kurnajanek - całkiem niezłe ;)

 

Janek, to jesteś na tym urlopie czy nie?

 

Wczoraj wróciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do utrzymania szczelnosci - służy pirscionek gwintowany , ktory przy wyciagnietej koronie dokreca sie do koperty - dociskając walek - w ten sposob otrzymujemy szczelnosc , jest widoczny na fotce - ten model ma ciekawie to rozwiazane - jednak chyba nie do konca praktycznie


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ustawiona data i zdjęcie nie z ręki , nie skończony " pimp up " , ale wczoraj i dzisiaj 6309 na łapce ;)

 

5196adc231516c95.jpg

 

Pozdro


Seiko Ninja Limited Edition

Seiko Orange Samurai Limited Edition

Seiko Black Samurai dwie sztuki

Seiko White Samurai

Seiko Orange Monster

Seiko SARB001

Seiko Black Bullet

 

i jeszcze kilka Seiko i Citizenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

w sumie od dłuższego czasu tu nie pisałem ale ...

 

... jak dla mnie to coś - marina militare - to po prostu podróba, napędzana chińczykiem, która udaje panerai luminora! uważam to za żałosne, że takie zdjęcia pojawiają się na tym forum, niestety świadczą o jego degeneracji.

Przykre to w sumie, że żaden mod nie reaguje na ewidentne promowanie podróbek ... chwileczkę przecież to mod się tą podróbką chwali - jak dla mnie bezcenne he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... jak dla mnie to coś - marina militare - to po prostu podróba, napędzana chińczykiem, która udaje panerai luminora!

 

Każdy ma prawo mieć zdanie....

 

uważam to za żałosne, że takie zdjęcia pojawiają się na tym forum, niestety świadczą o jego degeneracji.

 

To po co uczestniczysz w jego życiu?

 

Przykre to w sumie, że żaden mod nie reaguje na ewidentne promowanie podróbek ...

 

Gdyby to była podróbka to by reagował.

 

 

chwileczkę przecież to mod się tą podró

bką chwali - jak dla mnie bezcenne he he

 

Niestety jesteś w błędzie w dalszym ciągu.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ak dla mnie to coś - marina militare - to po prostu podróba

Jak dla mnie kolejna marka, która produkuje zegarki o linii nadwozia, podwozia i silnika, które teraz są w modzie, a przecież na tarczy nie pisze Luminor Panerai.

Niech OP i MM sądzą się o to czy podróba czy nie, ale oczywiście nie neguje Twego zdnia na temat tego, że MM to podróba OP, każdy ma swoje zdanie.

 

uważam to za żałosne, że takie zdjęcia pojawiają się na tym forum, niestety świadczą o jego degeneracji.

Dlaczego degeneracji? To, że ktoś nie kupuje OP tylko MM o czymś świadczy.

Może o tym, że najnormalniej nie ma kasy na linie zegarków z tradycją, a może dlatego, że

chińczyk
napędzający MM jest tak samo dobry jak Unitas w OP, zapewne jest wiele powodów. Marka która nie zamienia napisu z tarczy z Luminor na, np. Ludomir, nie jest dla mnie podróbą, tym bardziej żałosnym dla mnie nie jest pokazywania takiego zegarka na forum, nie pokazujmy zatem pilotów Stowy, Archimede, Steinharta, Adriaticy, IWC, bo wszyscy się podrabiają. :twisted:

 

Osobiście zastanowiłbym się nad nabyciem tego "chińczyka" jeśli tyko werk, dobrze by się sprawował, a koperta byłaby szczotkowana, to pewnie smiało kupiłbym tą "podróbkę" OP. :cool:


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... jak dla mnie to coś - marina militare - to po prostu podróba, napędzana chińczykiem, która udaje panerai luminora! uważam to za żałosne, że takie zdjęcia pojawiają się na tym forum

 

Jak nigdy wcześniej mnie nie raziły podróbki i burzliwe dyskusje jak to nieładnie jak ktoś nosi podróbki, ew. jak kupuje zegarek który dizajn ma zerżnięty z luksusowych marek, to w tym przypadku jest to już śmieszne, jak z dystansem zaczęła się dyskusja czy aby na pewno ten chińczyk jest podróbką. W końcowm etapie wiele osób niemal jednogłośnie stwierdziło że to przecież całkiem coś innego niż OP.

Mik, nie kupuję zegarków takich jakie Ty nosisz, ale w 100% Cię popieram w zacytowanym tekście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mbubu

A ja głupiutki, zbesztalem kolegę, że straszliwe coś na ręku nosi. A było to z twarzy bardzo podobne do Breitlinga Navitimera, ale "marka" :mrgreen: :mrgreen: ;) była inna.

Jutro go przeproszę. To był Chinczyk w stylu podobnym BN.

 

A jak nowicjusz zapyta o jakiegoś Lobora, czy Jacuesa Montegne - oj tragedia, nie kupuj, krzak bo podają date zalożenia w zamierzchłej przeszłości - łola boga - lament, że hej. Podszywają się pod historię, której nie mają.

A tak Marina cacy jest. Przecież nie napisali ani Panerai, ani luminor. Tylko tak sobie korzysta z legendy Panerai, ale nie podaje tego na stronie, więc jest bez zarzutu. :mrgreen: Stworzyli ją oczarowani legedą chinscy miłośnicy Panerai z paneriisti.cn :grin:

 

Funkcji edukacyjnej to juz chyba Klub nie pelni? (oby mi się wydawało)

 

Znalazłęm!!!

Taki ma. Na aukcji nazwany jest MZI Navitimer. To bardzo fajny zegarek. Ma mechanizm i chodzi. I dobrze wykonany. :mrgreen: jak na ta wspaniałą cenę. Nie zaplacisz cła, przesylka szybka bo na rodzimym serwisie.

f2ed9910cb4c0acf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.