Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Cudeńko :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yargoth, dzieki, coz bede w tym tygodniu polowal na cos szczegolnego - jak sie uda to trzeba bedzie sie pozbyc i tego i memo:) ale zaboli - niestety finanse ...

A jlc jeszce bedzie ...

 

pozdrawiam


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytochrom, przewspanialy jest ten UN! Takie wlasnie czasomierze lubie. Gratuluje nabytku (i gustu :smile: )

 

__________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo, cóż za wspaniały seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł
Nie mogę się zdecydować którego najbardziej lubię :)

 

znaczy to, że jeszcze go nie masz - walcz dalej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz. Kolejny nabytek jest w trakcie wstępnej realizacji :) Czy to będzie ten ulubiony to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7b492068bc4bf181.jpg

pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Widzę, że ominęła mnie w tym wątku ciekawa dyskusja. Skoro forum ma być rzetelne to wtrącę swoje trzy grosze...

 

Widzę, że MM już ukamienowana :twisted: przez każdego.

Nie zrozumiem panowie jednego: ganicie MM za to, że robi zegarki "identyczne" jak PAM'y, ale mam wrażenie, że robicie to tylko dlatego, że MM produkowana jest w kraju "olimpijskim", bo gdy pojawia się wspomniany już przeze mnie i później Lownowermana, motyw zegarków lotniczych z napisem na tarczy i deklu "Made in Swiss" czy "Made in Germany" wszystko jest git, choć tarcze, styl kopert, koronki są łudząco podobne a w środku bije "made in Swiss" Unitas.

 

Nieprawda, że wszędzie bije Unitas. W wypowiedziach była przywołana firma IWC, ale model Big Pilot z 1940 roku (bo o nim mowa) pracuje na werku własnym IWC i jest to cal.52 S.C. Natomiast nowe Big Piloty mają inny design i nowy własny mechanizm. Co do Marina Militare, to Panerai wykonało już taki model (na prawą rękę) około 1950 roku i wyglądał tak...

 

post-0-0-53625100-1330868059.jpg

 

Całkowicie więc zgadzam się z tym, co napisał mik. Chińska Marina Militare jest jak pasożyt żerujący na Panerai i tego faktu nic nie zmieni. A kupowanie i noszenie takich zegarków to żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny z niego grubasek :mrgreen: :cool:

 

5bfa30b22ff91097.jpg

 

post-5825-0-73642300-1330868073.jpg

 

Denerwuje mnie w nim brak sekundnika :sad: i za cholerę nie wiem jak przestawić datę :/

Może ktoś wie?


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za cholerę nie wiem jak przestawić datę :/

 

Może ktoś wie?

 

prawdopodobnie żeby przestawić dzień tygodnia trzeba kręcić wskazówkami (czego bardzo nie polecam - kilka razy tak przestawisz i masz luźny ćwiertnik)

a żeby przestawić dzień miesiąca możliwe że trzeba odciągnąć koronkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręcąc w jedną stronę przestawiasz dzień a w drugą datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslu

mądry wybór :grin:

a Ty sie nad Ceratą,czy jak jej tam,zastanawiałes :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.