Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Zaskakująco dobrze tej Alpinie na tej pomarańczowej gumie....w życiu bym nie pomyślał o takim połączeniu, jak już to czerwona guma...ale wygląda dobrze.....tej Alpinie we wszystkim dobrze....ja poluję na extreme regulator w tej kopercie ;)

1304%2020150413_143151_zpsb7wtpdaf.jpg

Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

8a73725b691c10a85f8665667913cd28.jpg

Czekalem na fote tego modelu. Bardzo fajna sztuka. Czy mozna prosic z roznych katow i dekiel?

Sam nie wiem co o nim myśleć....

TOM_7114_cr.jpg

A cóż Ty chcesz od niego? piękny zegarek, co prawda na bransolecie mu dużo lepiej, ale i tak ma wiele plusów :)

Właśnie mi ta guma strasznie nie pasi :/ W limitce niebieskiej którą ma kolega Wraq zrobili nowy pasek pro diver 3 który jest trochę lepszy ale to ciągle guma... Myślę nad paskiem czarnym z żółtym przeszyciem...ale to jeszcze chwilę zajmie nim się zrobi ;)

Bransoleta mi się podoba ....ale nie w tej wersji bo jest cała polerowana i błyszczy się mega a i pewnie tak samo rysuje.... Każdy ma jakiegoś bzika ;)

o

Trochę świeci :)
Po wejściu na klatkę schodową:

Po krótkim naświetleniu z Monsterem, tylko Monsterek świeci długo a Buran stopniowo coraz słabiej... :( wskazówki nieco dłużej niż reszta :)

Jeszcze bardziej mi się podoba.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Właśnie mi ta guma strasznie nie pasi :/ W limitce niebieskiej którą ma kolega Wraq zrobili nowy pasek pro diver 3 który jest trochę lepszy ale to ciągle guma... Myślę nad paskiem czarnym z żółtym przeszyciem...ale to jeszcze chwilę zajmie nim się zrobi ;)

Bransoleta mi się podoba ....ale nie w tej wersji bo jest cała polerowana i błyszczy się mega a i pewnie tak samo rysuje.... Każdy ma jakiegoś bzika ;)

Mam tego Breitlinga na bransolecie i z białym ringiem w środku i nie narzekam na bransoletę. W salonie, gdy go oglądałem pod silnym światłem błyszczała się niemiłosiernie, jednak na co dzień nie widać tego, a wygląda z pewnością ciekawiej niż ta z Omegi Seamastera. 

Dzieki koledze ulotny na forum przybedzie pewnie pare alpinek bo zdjecia sa kuszace :) swoja droga jak wypada ta alpina na tle konkurentow?:)

Dzieki koledze ulotny na forum przybedzie pewnie pare alpinek bo zdjecia sa kuszace :) swoja droga jak wypada ta alpina na tle konkurentow? :)

Dzięki, o dziwo jak już pisałem to drugie, udane podejście do tego zegarka, za tą cenę nie miałem nic lepszego, oczywiście nie piszę o cenie rynkowej :) Koperta ciekawa, ładna kombinacja szczotki i polerki, krótkie uszy, ładnie leży na ręce, dosyć płaska, świetna tarcza, głęboka czerń, super AR, ładne indeksy, fajna ramka jak i same okienko daty, może wskazówki najsłabsze, ale to w sumie drobnostka, polecam :)

Dzięki, o dziwo jak już pisałem to drugie, udane podejście do tego zegarka, za tą cenę nie miałem nic lepszego, oczywiście nie piszę o cenie rynkowej :) Koperta ciekawa, ładna kombinacja szczotki i polerki, krótkie uszy, ładnie leży na ręce, dosyć płaska, świetna tarcza, głęboka czerń, super AR, ładne indeksy, fajna ramka jak i same okienko daty, może wskazówki najsłabsze, ale to w sumie drobnostka, polecam :)

Miałem okazję zobaczyć. Świetny zegar :)

Dzięki, o dziwo jak już pisałem to drugie, udane podejście do tego zegarka, za tą cenę nie miałem nic lepszego, oczywiście nie piszę o cenie rynkowej :) Koperta ciekawa, ładna kombinacja szczotki i polerki, krótkie uszy, ładnie leży na ręce, dosyć płaska, świetna tarcza, głęboka czerń, super AR, ładne indeksy, fajna ramka jak i same okienko daty, może wskazówki najsłabsze, ale to w sumie drobnostka, polecam :)

A miałeś kiedyś Sumo?

AT vs. PO

A miałeś kiedyś Sumo?

Nawet trzy i to na raz, każdy w innym kolorze :D

Trudno powiedzieć, sama jakość zegarków, tzn. wykonanie, zdecydowanie Alpina, bo szafir, AR, ciekawy bezel, indeksy. Trzeba jednak pamiętać, że cennikowo Alpina 2,5 razy droższa, chociaż Sumo w EU niedostępne, jedyny sklep gdzie znalazłem w PL to Luxtime (cena chyba koło 3k), stąd cała trudność oceny. W Sumo z czasem przeszkadzał mi brak szafiru i AR, słabe wskazówki, no i zaburzona proporcja między kopertą a bransoletą, o samej bransolecie nie piszę, chociaż dla mnie też mogłaby być lepsza.

Biorąc pod uwagę ile zapłaciłem i za ile mogę mieć Sumo, to wygrywa Alpina :)