Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam też do niej bransolete :) Ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Widziałem na WUS zdjęcia gościa nurkującego ze speedmasterem. Pisał, że nie przeciekał.

Też czytałem o kilku takich osobach i pewnie można - w końcu kiedyś 50m oznaczało więcej niż prysznic. Ale z drugiej strony trochę szkoda ryzykować z takim zegarkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie pozbywal się żadnego obydwa są piękne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też do niej bransolete :) Ktoś chętny?

Człowiek nie jest taki co by drugiemu nie pomógł. Pińcet dam. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

a ja o jedno zero wiecej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedynke przed i sie dogadamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT jest fajniejszy, ma taki smaczek ze względu na fakturę tarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie kwarcyk./Wiem, że tu w pogardzie/

post-59514-0-64912700-1432846620.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31688b09625af14edc28be883e4d2099.jpg

 

b95a656d1f9808182917af74a56ab6f5.jpg

 

6b93d9a333b81d4e0e63977e2cf00da7.jpg

 

Ciezki dylemat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Jeszcze jedynke przed i sie dogadamy:)

wtedy bym musial nerke sprzedac ;), a niewiem w jakim stanie jest ta druga! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedynke przed i sie dogadamy:)

Ok. Niech stracę. :D Napisz na PW nr konta.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Twoich fotach tylko PO :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj oba i kup coś porządnego


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Coś mi się ostatnio divery podobają... Od kogo się zaraziłem, przyznać się?

Divery się przydają...najczęściej jak się dłonie myje po wyjściu z toalety ;)  :D

 

P.S Ja to nawet G shocka kupiłem by w wannie wiedzieć która godzina :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawilbym PO


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa słowa do kolegi SzlonegoPirata: Piękny, szlachetny kolor, magiczny blask. Reputacja złotego zegarka (a szczególnie z bransoletą) została zepsuta w latach 80/90tych przez drobnych cwaniaczków/dorobkiewiczów bazarowych. Błędnie! kojarzy się nam obecnie z prostactwem, nieuctwem i brakiem dobrego smaku. A przecież ten szlachetny metal w poprzednich pokoleniach kojarzył się w najwyższej klasy biżuterią. Wyroby wykonane ze złota odznaczały się mistrzowskim wykonaniem a co za tym idzie wysoką ceną.

Przemysłowe pozyskiwanie złota spowodowało jego większą dostępność z której właśnie my wielbiciele czasomierzy mamy okazje obecnie korzystać a czego nie czynimy powszechnie. Osobiście kocham złoto. Złoty zegarek to coś więcej niż zegarek. To kontynuacja wspaniałej sztuki jubilerskiej praktykowanej od tysięcy lat. Najpiękniejsze przedmioty które zdobiły nadgarstki naszych przodków były wykonane właśnie ze złota. Magiczny blask tego metalu pobudzał serca kobiet które jak powszechnie wiadomo nie  kochają  tylko bogatych. Z tego co ja wiem obecnie rozpoznane złoża złota są w stanie zaspokoić popyt ludzkości na ok 15-20 lat. Potem ? Trzeba będzie szukać nowych pokładów, kopać głębiej ? Nie wiem. Raczej pewne iż nie da się go zastąpić w przemyśle. Może już czas przeprosić ten błyszczący kowalny metal i docenić jego walory.

Pozdrawiam kolegę SzlonegoPirata życząc radości z posiadanego złotego (na razie koloru) czasomierza/zegarka/budzika/sikora, zaznaczając przy tym iż prawdziwy pirat nie musi się wstydzić złotego koloru. Ten kolor to skarb.

 

 

 

 

 

Mam. Mi sie ten zegarek podoba no i to moj pierwszy automat. Na zywo nie wyglada tak strasznie jak na zdjeciach. Nie rozumiem tej zlotej awersji u Was. Nie taki kolor straszny jak go maluja ;)

image.jpg

Edytowane przez tgajak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Na złość miłośnikom kółek zębatych jutro idzie w ruch mój elektryczny pozłacany Hamilton.

Edytowane przez tgajak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż fotkę

Wieczorna zmiana :

 

I porównanie z Rayem, jeden zostanie, tylko który?

9dd79c41fc49cd2c53c12929331ad495.jpg

 

 

koperta Seiko +

reszta Orient +

 

A wg mnie w Oriencie jest przepiękny kolor tarczy, znacznie ładniejszy niż w niebieskim Sumo. Jeśli chodzi o całą resztę, to Sumo rozkłada go na łopatki i wciąga nosem. A o kopercie, to nawet nie ma co mówić, kto porównywał, to wie. I jak jestem zwolennikiem szerszych bransolet (pasków) to te 20 mm w Sumo bardzo mi pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana...

post-22504-1432871811,1605_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno

a02f7e52042e1a4798c1b18cd1f8d74c.jpg

post-22504-1432872150,6524_thumb.jpg

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa słowa do kolegi SzlonegoPirata: Piękny, szlachetny kolor, magiczny blask. Reputacja złotego zegarka (a szczególnie z bransoletą) została zepsuta w latach 80/90tych przez drobnych cwaniaczków/dorobkiewiczów bazarowych. Błędnie! kojarzy się nam obecnie z prostactwem, nieuctwem i brakiem dobrego smaku. A przecież ten szlachetny metal w poprzednich pokoleniach kojarzył się w najwyższej klasy biżuterią. Wyroby wykonane ze złota odznaczały się mistrzowskim wykonaniem a co za tym idzie wysoką ceną.

Przemysłowe pozyskiwanie złota spowodowało jego większą dostępność z której właśnie my wielbiciele czasomierzy mamy okazje obecnie korzystać a czego nie czynimy powszechnie. Osobiście kocham złoto. Złoty zegarek to coś więcej niż zegarek. To kontynuacja wspaniałej sztuki jubilerskiej praktykowanej od tysięcy lat. Najpiękniejsze przedmioty które zdobiły nadgarstki naszych przodków były wykonane właśnie ze złota. Magiczny blask tego metalu pobudzał serca kobiet które jak powszechnie wiadomo nie kochają tylko bogatych. Z tego co ja wiem obecnie rozpoznane złoża złota są w stanie zaspokoić popyt ludzkości na ok 15-20 lat. Potem ? Trzeba będzie szukać nowych pokładów, kopać głębiej ? Nie wiem. Raczej pewne iż nie da się go zastąpić w przemyśle. Może już czas przeprosić ten błyszczący kowalny metal i docenić jego walory.

Pozdrawiam kolegę SzlonegoPirata życząc radości z posiadanego złotego (na razie koloru) czasomierza/zegarka/budzika/sikora, zaznaczając przy tym iż prawdziwy pirat nie musi się wstydzić złotego koloru. Ten kolor to skarb.

Kolega chyba miał udany wieczór

A wg mnie w Oriencie jest przepiękny kolor tarczy, znacznie ładniejszy niż w niebieskim Sumo. Jeśli chodzi o całą resztę, to Sumo rozkłada go na łopatki i wciąga nosem. A o kopercie, to nawet nie ma co mówić, kto porównywał, to wie. I jak jestem zwolennikiem szerszych bransolet (pasków) to te 20 mm w Sumo bardzo mi pasuje.

Dzięki za opinię :)

Nie mogło dziś być inaczej ;)

f793f357d5a446b793ae980d8a6a1e98.jpg8b065619d7338b4b4ea078bf93637ea0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie kwarcyk./Wiem, że tu w pogardzie/

A któż taki nagadał Ci takich bzdur, a Ty na dodatek uwierzyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Nie mogło dziś być inaczej ;)

Dobrze wybrałeś. Bardzo.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.