Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda tymczasowy, ale na ręku dziś zagościł :) Kwarc, kwarc, kwarc... :P

 

post-25253-0-77224800-1331250205.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Na twoim zdjęciu zdecydowanie lepiej wygląda niż na zdjęciu ze sklepu, ale wskazówki jakieś tandetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żadna inna firm po za Citizenem nie potrafi tak napaćkać na tarczy, żeby jako całość wyglądało świetnie.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Kwarc, kwarc, kwarc... :)

Owszem, owszem, owszem... zakosiłem bratu na chwilę... może mu nie oddam :P

 

gallery_27913_38_38143.jpg

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Areczku- dokładnie(nie żebym chwalił swoją fotę :P ). Na fotach ze sklepu wygląda niezbyt atrakcyjnie, na ręce już dużo lepiej, ale mimo wszystko ma natkane na tarczy jak mało który...jak pisze Klaudiusz- natkane, ale poukładane i stosunkowo składnie. Mimo to kilka minusów wykryłem: za duży(46mm), za lekki- tytan(a ja lubię jak coś "ciąży"), napchana tarcza, b. łatwe do porysowania szkło(wystaje ponad kopertę), niemożność założenia paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edi17, Rolex przewspanialy! (no tak mi sie podoba ze chyba jutro pojade i go sobie kupie); TO JEST TO!!! i pod wzgledem trzymania czasu (wiadomo, Rolex..), i wymiarowo, no i pod wzgledem innych parametrow. Gratuluje przeswietnego nabytku.

Z tym ROLEXem jest jedne problem..jest naprawdę DUŻY...po założeniu na nadgarstek sprawia wrażenie wręcz gigantycznego, no i jest na dodatek ciężki jak "fortepian Chopina".

 

JA bym jednak optował za Submarinerem lub GMT MAsterem II...Deeps Sea podobał mi się bardzo na fotkach, na żywo też wygląda super, ale rozmiary ma w odczuciu większe, niż an papierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ROLEXem jest jedne problem..jest naprawdę DUŻY...po założeniu na nadgarstek sprawia wrażenie wręcz gigantycznego, no i jest na dodatek ciężki jak "fortepian Chopina".

 

JA bym jednak optował za Submarinerem lub GMT MAsterem II...Deeps Sea podobał mi się bardzo na fotkach, na żywo też wygląda super, ale rozmiary ma w odczuciu większe, niż an papierze.

 

Mnie sie ten Deepsea podoba bardziej od tych ktore zasugerowales. Chociazby z tego wzgledu, ze nie ma on czegos co mi sie w Rolkach tego typu nigdy nie podobalo, a mianowicie tej ochydnej (imo) wystajacej lupy powiekszajacej date, zawsze mnie to w Rolkach (tego typu) odrzucalo (wiem, wiem, kwestia gustu). Poza tym, 'wodoszczelnosc' w Deepsea jest nieporownywalnie wieksza (wiem, wiem, 'gimmick', ale zawsze..), no i sam czasomierz jest o srednicy wiekszej niz srednice tych dwoch wymienionych przez Ciebie (ma on chyba ze 44mm sredznicy liczac bez koronki..?), a poniewaz ja preferuje wieksze zegarki raczej niz mniejsze to, biorac to jak i wszystko inne pod uwage, czyni to Deepsea moim faworytem. No i z tego co widac na fotce swietnie sie prezentuje na reku, ciekawe czy lezy on na reku tak jak na nim wyglada (Edi, napisz cos w tej kwestii). Nie wydaje mi sie zeby byl on masywniejszy od np. nowego Breitlinga Avengera Seawolfa, a i wyglada na to ze jest mniej masywny od Breitlinga Super Avengera, takze pod wzgledem rozmiaru rowniez by mi on pasowal. Ech, co tu duzo mowic, dla mnie (w mojej opinii) jest to super czasomiez (napalilem sie na niego i jutro lece go obadac na zywo..)..

 

Jeszcze raz gratulacje dla kolegi Ediego, super czasomierz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie kawałek klocka :) Ale nie jest tak tragicznie.

 

No to gratuluję koledze :)

Pikny - nawet na OEMewym pasku z rosyjskiego zwierza :)

A jak trzyma czas? Mój wodołaz robił ok. 20-25 sek/ dobę. Amfibia około 5-7sek :) jestem pod wrażeniem Radzieckiej Myśli Technicznej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Całkiem fajnie ten Zenon wygląda, a u mnie standardowo :)

post-22858-0-87679400-1331250316.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję koledze :)

Pikny - nawet na OEMewym pasku z rosyjskiego zwierza :)

A jak trzyma czas? Mój wodołaz robił ok. 20-25 sek/ dobę. Amfibia około 5-7sek :) jestem pod wrażeniem Radzieckiej Myśli Technicznej :)

 

Dokładności nie mierzyłem. Byle nie były to rzędy minut to wszytsko dla mnie jest ok:)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Dziś pan Żaba

 

Wreszcie zdjąłeś tego Roleksa i założyłeś na rękę porządny zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie ten Deepsea podoba bardziej od tych ktore zasugerowales. Chociazby z tego wzgledu, ze nie ma on czegos co mi sie w Rolkach tego typu nigdy nie podobalo, a mianowicie tej ochydnej (imo) wystajacej lupy powiekszajacej date, zawsze mnie to w Rolkach (tego typu) odrzucalo (wiem, wiem, kwestia gustu). Poza tym, 'wodoszczelnosc' w Deepsea jest nieporownywalnie wieksza (wiem, wiem, 'gimmick', ale zawsze..), no i sam czasomierz jest o srednicy wiekszej niz srednice tych dwoch wymienionych przez Ciebie (ma on chyba ze 44mm sredznicy liczac bez koronki..?), a poniewaz ja preferuje wieksze zegarki raczej niz mniejsze to, biorac to jak i wszystko inne pod uwage, czyni to Deepsea moim faworytem. No i z tego co widac na fotce swietnie sie prezentuje na reku, ciekawe czy lezy on na reku tak jak na nim wyglada (Edi, napisz cos w tej kwestii). Nie wydaje mi sie zeby byl on masywniejszy od np. nowego Breitlinga Avengera Seawolfa, a i wyglada na to ze jest mniej masywny od Breitlinga Super Avengera, takze pod wzgledem rozmiaru rowniez by mi on pasowal. Ech, co tu duzo mowic, dla mnie (w mojej opinii) jest to super czasomiez (napalilem sie na niego i jutro lece go obadac na zywo..)..

 

Jeszcze raz gratulacje dla kolegi Ediego, super czasomierz!

 

 

Witam

Deepsea jest największy z Rolków. Ma 43 mm i jak dla mnie ( bo również preferuję większe zegarki ) rozmiarowo zadawalający. Nie może on się jednak równać do rozmiaru Breitlinga Super Avangera czy Seawolfa, jest od nich dużo dużo mniejszy. Co do wygody noszenia Deepsea to niestety ale ogromny Super Avanger leży na nadgarstku zdecydowanie lepiej. Nie znaczy to że Rolek jakoś natarczywie daje mi znać że jest na ręcę no ale jednak nie układa się on tak dobrze jak właśnie opasły i wydawałoby się ciężki i niezgrabny Avanger. Moje podejrzenia każą szukać winy w zbyt wąskiej i lekkiej bransolecie Rolexa. W zestawieniu z nie małą masą koperty jest ona poprostu filigranowa i źle wpływa na odpowiednie wyważenie całości. Jednak nie ma co narzekać. Rolek to Rolek i ten kto lubi duże, ciężkie i masywne zegary nie powinien specjalnie mieć z tym jakichś problemów. Co do jakości wykonania, dokładności chodu to jestem w szoku. Jest dokładniejszy od każdego z moich 3 G - shocków :)

 

P.S. chrono-craze gratuluje Seawolfa. Jest wspaniały !!! Widzę że zegarkowo mamy ten sam gust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest :)

 

Gratuluje!! Swego czasu mozna powiedziec, ze wspolnie szukalismy tego zegarka :) wiec - niech sie dobrze nosi!! Moj mnie niezmiennie cieszy od ok. miesiaca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oczywiscie ten (nabyty wczoraj [tak to jest jak sie czlowiek na cos napali..], nawet jeszcze mu okladzin zabezpieczajacych nie zdjalem):

 

 

Gratuluję nabytku i mam nadzieję że znajdzie się w galeri


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzisiaj oczywiscie ten (nabyty wczoraj [tak to jest jak sie czlowiek na cos napali..], nawet jeszcze mu okladzin zabezpieczajacych nie zdjalem

 

Gratuluję i Tobie i Ediemu. Rolki naprawdę świetne. Chętnie wziąłbym sea dwellera do testu - może kiedyś nadarzy się ku temu okazja. Jeszcze raz gratuluję i niech się dobrze i długo noszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.