Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Podrocze sie troszke - zgadnijcie ktory byl dzisiaj:)

IMGP0022-1.JPG


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Podrocze sie troszke - zgadnijcie ktory byl dzisiaj:)

 

 

Drugi od lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Podrocze sie troszke - zgadnijcie ktory byl dzisiaj:)

Co za różnica, przecież wszystkie są jednakowe :rolleyes: ostatni trochę jajowaty bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash jak zgadles:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash jak zgadles:)

 

Bo ja, gdybym miał tak fantastyczą kolekcję to wybrałbym właśnie tego, chociaż najbardziej podoba mi się inny :rolleyes:

Wywiad - pokaż mi na tym zdjęciu dwa jednakowe zegarki B)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki - na zdjeciu brakuje jednego - coz sadzilem ze domysliles sie po godzinie na zegarku i na poscie :rolleyes: ten brakujacy jest teraz Zafa na serwisie B)

Wywiad - kazdy jest inny -co prawda 2 z nich sa na tym samym werku ale zupelnie inne modele i z innych lat:)

 

 

pozdr

r


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz, rozumiem, że to białe za tobą to hałdy śniegu na zamarzniętym Bałtyku? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na lunch. "Nalot" na stołówkę czas zacząć

df09917c1ccdbb95m.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz, rozumiem, że to białe za tobą to hałdy śniegu na zamarzniętym Bałtyku? :rolleyes:

Klaudiusz z Trójmiasta a tam zawsze trochę cieplej:)


Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale fajne zestawienie , mi najbardziej się widzi pierwszy z lewej :rolleyes: no i do jazdy - parkingowy oczywiście !

Klaudiusz a gdzie Tamtejsze niewiasty ? ta plaża to fatamorgana ? Tak wygląda mniej więcej B) .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale fajne zestawienie , mi najbardziej się widzi pierwszy z lewej B) no i do jazdy - parkingowy oczywiście !

Klaudiusz a gdzie Tamtejsze niewiasty ? ta plaża to fatamorgana ? Tak wygląda mniej więcej :lol: .

 

Piotrze - wybierasz w sumie najciekawszy okaz:)

 

U mnie dzisiaj doszlo szklo (moj pech ze jedyny accu spaceview ktory mi sie podobal byl tak rzadki ze nikt szkiel nie dorabia ale podziemnie kanaly zdaly egzamin i dzieki dostawcy czesci do jlc mam wreszcie szkeilko) wiec siadlem i dopiescilem i bedzie teraz czesto na reku - ACCUTRON T REF.770 cal. 214 wiecej bedzie w vintage - jest to najwiekszt rozmiarowo jaki robili :rolleyes: ponad 38mm na szerokosc.

IMGP0020-2.JPG

 

Klaudiuszu - rewelacyjna wyprawa:)

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KBv8I.jpg

Przepraszam, że cytuje zdjęcie... ale chciałem zadać głupie pytanie... co to za zegarek jest? :rolleyes:


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memovoxy piękne ;)

 

post-23203-0-31297100-1331337941.jpg

tak prawdę mówiąc to nigdy go nie chciałem sprzedać :hmmm:

post-23203-0-40096800-1331337942.jpg

 

Boskie zdjęcia !!!!

Wydobyły niesamowity urok tego zegarka.

Podeślij je IWC, niech wiedzą jak pokazywać enginieura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj tak ;)

post-22904-0-83726600-1331337966.jpg

post-22904-0-34073400-1331337968.jpg

To za sarną to jedzenie :)

Wyszła na drogę i jak się zatrzymałem podeszła do mnie. Pierwszy raz miałem okazję pogłaskać sarenkę (czyt. dosłownie ;)). Widać, że im zima nieźle dała popalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj tak ;)

 

 

To za sarną to jedzenie :)

Wyszła na drogę i jak się zatrzymałem podeszła do mnie. Pierwszy raz miałem okazję pogłaskać sarenkę (czyt. dosłownie ;)). Widać, że im zima nieźle dała popalić.

 

Z tego co wiem to sarna i każde inne leśne zwierze ucieka gdzie pieprz rośnie na widok człowieka a jak nie ucieka znaczy ze chore na wściekliznę...więc trzeba uważać. No chyba że to jakaś oswojona z ludzmi sarenka była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian nie oszukujmy się. To nie ty a zegarek spodobał się sarence ;) A na serio to fajna przygoda.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym podszedł Omege pomacać, swietne fotki! ;)

 

 

A u mnie gościnnie.

 

DSC_0096.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to sarna i każde inne leśne zwierze ucieka gdzie pieprz rośnie na widok człowieka a jak nie ucieka znaczy ze chore na wściekliznę...więc trzeba uważać. No chyba że to jakaś oswojona z ludzmi sarenka była.

W normalnych warunkach tak, ale weź pod uwagę, że tak długiej zimy nie było już dawno. Zwierzęta wychodzą w poszukiwaniu pożywienia. Tylu saren ile widziałem tej zimy nie widziałem przez całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27934-0-44249900-1331338011.jpg

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym podszedł Omege pomacać, swietne fotki! ;)

 

 

A u mnie gościnnie.

 

DSC_0096.jpg

 

Super..jak wrażenia w stosunku do Twojej, stalowej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zakochalem sie w memo... piekne zegarki..piekne...

Edytowane przez tarrantul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.