Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie czytelniejsza by była czarna ale nie lubie zegarków z zieloną lumą i ciemny zacny już mam a minimalista jestem - zresztą większy opis dlaczego taka u sąsiadów:

 

LINK


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze..faktycznie piękan ta Eterna :) Gratuluję!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za wyrażenie ale chyba dzieci tutaj nie ma :D:) Za je bi sty :)...Uchwyciłeś prawdziwe piękno tego zegarka.

 

Oraz półkę z segergatorami :)

 

post-6254-0-18024200-1331566448.jpg

 

 

Mam pytanie. Zapewne cholernie trudne - bo zadawałem je wiele razy i nigdy nie otrzymałem odpowiedzi - PO CO CYTUJECIE ZDJĘCIA?

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny Laco!! czy można więcej fotek zobaczyć (np. galeria?)

co to za model (z lenistwa spytam żeby nie szukać :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny Laco!! czy można więcej fotek zobaczyć (np. galeria?)

co to za model (z lenistwa spytam żeby nie szukać :) )

:)

No. 861209

Stainless steel case with flat sapphire glass in black PVD plating, Diameter 46 mm, thickness 13 mm, 20 ATM water resistant, screwed?in mineral glass back case and screwed-in stainless steel crown at 12 o?clock position. Black PVC band with stainless steel buckle. Rotating bezel. Black dial with luminous index and hands. Swiss automatic movement with date and 40 hours power reserve function. Geneva stripe and blue screw movement refine

Werk: 2892_A2 (top grade? - kolo balansu ze "szprychami" w postaci klepsydry).

Podoba mi sie prostota tego zegarka i fakt, ze chodzi z dokladnoscia do +1...+2s na dobe.

Kiedys sprobuje zrobic wiecej zdjec i wrzucic je tutaj na Forum. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

post-29642-0-85495000-1331566489.jpg

 

HTC HD2 super! :)

U mnie zestaw zgrany kolorystycznie :)

post-29642-0-55081500-1331566494.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna piękna, już od jakiegoś czasu ostrzę sobie na nią zęby (biała lub kremowa)

A ja dzisiaj tak (Omegę oszczędzam)

zegarki036.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-36-0-22107900-1331566544.jpg

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie. Zapewne cholernie trudne - bo zadawałem je wiele razy i nigdy nie otrzymałem odpowiedzi - PO CO CYTUJECIE ZDJĘCIA?

 

Odpowiem, ale tylko za siebie:) Najczesciej nie cytuje zdjec, ale w tym przypadku:

1. Post byl bez zadnego tekstu - wiec zacytowalem zdjecie,zeby wiadomo bylo do czego odnosi sie moj post.

2. Eterna wyszla tak pieknie, prawde powiedziawszy chyba najlepsze zdjecie tego modelu jakie widzialem, wiec stwierdzilem, ze niewielu bedzie sie zloscilo, ogladajac tak piekny zegarek kolejny raz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Na żółto i na niebiesko...

 

Pytanie Marcin, co dalej ?. Odnoszę wrażenie, że kupując Royal Oaka, złapałeś sierściucha, a w tej całej naszej zegarkowej pasji (zresztą tak jak w każdej) chodzi o to, aby króliczka gonić, ale go nie złapać. Masz może jakieś marzenia zegarkowe ?, coś, co chciałbyś w najbliższym lub odległym czasie ujrzeć na swoim nadgarstku ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ciekaw jak będzie wyglądała ta Cytrynka na bransolecie i przyznaję, że na standardowym pasku brązowym bardziej mi się podoba :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ciekaw jak będzie wyglądała ta Cytrynka na bransolecie i przyznaję, że na standardowym pasku brązowym bardziej mi się podoba :blink:

 

to fakt, ale ten pasek przy codziennym korzystaniu ciochra sie przeokrutnie

A i tak mi sie bardziej podoba od czarnej na bransolecie.

Na zdjeciu tego nie widac, ale calosc swieci sie jak psu j...a :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Marcin, co dalej ?. Odnoszę wrażenie, że kupując Royal Oaka, złapałeś sierściucha, a w tej całej naszej zegarkowej pasji (zresztą tak jak w każdej) chodzi o to, aby króliczka gonić, ale go nie złapać. Masz może jakieś marzenia zegarkowe ?, coś, co chciałbyś w najbliższym lub odległym czasie ujrzeć na swoim nadgarstku ?.

kolega doszedł do momentu w którym już wyleczył chorobę :blink: na razie nic lepszego nie wypuszczą więc ma spokój...

 

Master Fan bardzo ładny AP


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł
post-0-0-57573300-1331566825.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Aviator - mogli sobie tylko tą 3 darować - pokaż jak świeci


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Fajny Aviator - mogli sobie tylko tą 3 darować - pokaż jak świeci

niech się ściemni

to nie trójka, to tyłeczek, fajny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Marcin, co dalej ?. Odnoszę wrażenie, że kupując Royal Oaka, złapałeś sierściucha, a w tej całej naszej zegarkowej pasji (zresztą tak jak w każdej) chodzi o to, aby króliczka gonić, ale go nie złapać. Masz może jakieś marzenia zegarkowe ?, coś, co chciałbyś w najbliższym lub odległym czasie ujrzeć na swoim nadgarstku ?.

Tak Mariusz, sierściuch złapany, Royal Oak to zegar, który prawdopodobnie opuści mnie dopiero w momencie jak mój syn /daj Boże :blink: / mnie o niego poprosi. Mam chwilę słabości i czasem myślę o zamianie go na inny zegarek, ale wtedy wystarczy na jakiś czas założyć na nadgarstek co innego, żeby po paru dniach zakładać RO z taką samą przyjemnością jak zaraz po jego zakupie. Długo czekałem na RO z własnym werkiem /4 lata/ po tym jak już wyszedł czekałem z zakupem ponad rok, czytałem o mechanizmie, znam go naprawdę dobrze i wiem, że było warto. RO to świetny zegar. Zegarkowe marzenia oczywiście mam, aktualnie marzę o Blancpain L-evolution Moon Phase, Blancpain L-evolution Alarm GMT lub JLC Duometre natomiast następnym zakupem prawdopodobnie będzie UN Executive Dual Time :blink:

 

kolega doszedł do momentu w którym już wyleczył chorobę :D na razie nic lepszego nie wypuszczą więc ma spokój...

 

Master Fan bardzo ładny AP

Dzięki waza :)

...ale jednak mimo wszystko wciąż choruję :blink:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł
post-0-0-66816200-1331566923.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.