Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Niektóre służą tylko do odmierzania czasu, :D choć takich nie mam. ;)

Też słyszałem, że ponoć są takie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile sztuk zegarków wziąłeś na wyjazd? Chyba trzy już widziałem ;)

7 sztuk... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewia mody

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Taaa jasne przed samym sobą...;).Bo chyba nie sadzisz ,że ktos tutaj zwraca wieksza uwage na to co masz na nadgarstku ...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa jasne przed samym sobą...;).Bo chyba nie sadzisz ,że ktos tutaj zwraca wieksza uwage na to co masz na nadgarstku ...;)

To gdzie Ty jesteś i z kim?

 

Wysłane z mojego HTC


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie Ty jesteś i z kim?

Wysłane z mojego HTC

Z rodziną na wakacjach w Turcji. :)

 

Wczoraj nastawiony po kilku dniach offu :

 

2941f0982cd6914a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40995590_10212622399019235_6553382974228


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czyli na każdy dzień tygodnia inny  :) Ja na takie wyjazdy zabieram ze sobą maksymalnie cztery sztuki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko G-shocka :/

 

ja żeby tak nie robić dokupiłem sobie seiko za 80usd  i mam 5610 + snkl23;)

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja tylko G-shocka :/

Z samym G to bym nie dał rady. W szczególności dlatego, że mój jest taki mocno pomarańczowy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja żeby tak nie robić dokupiłem sobie seiko za 80usd i mam 5610 + snkl23;)

Zapomniałem o mojej starej sporturze, której mi też nie szkoda. Czyli podobny zestaw :)

Z samym G to bym nie dał rady. W szczególności dlatego, że mój jest taki mocno pomarańczowy :D

Dlatego dość długo szukałem G, które mnie będzie cieszyć na każdym wyjeździe i pokryje pustkę :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 sztuk bym faktycznie nie wziął (bo to właściwe wszystkie jakie mam :lol: ), ale bez przesady. Na tegoroczny wyjazd wziąłem Suba i Seiko PADI (a odpuściłem trzeciego DJ, ze względów logistycznych) i z Subem pływałem, łaziłem po wyspie, jeździłem quadem. Po to w końcu jest zegarek, żeby cieszył gdy człowiek spojrzy na nadgarstek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

7 sztuk bym faktycznie nie wziął (bo to właściwe wszystkie jakie mam :lol: ), ale bez przesady. Na tegoroczny wyjazd wziąłem Suba i Seiko PADI (a odpuściłem trzeciego DJ, ze względów logistycznych) i z Subem pływałem, łaziłem po wyspie, jeździłem quadem. Po to w końcu jest zegarek, żeby cieszył gdy człowiek spojrzy na nadgarstek :)

Zazdroszczę takiego podejścia. Ja niestety bardzo podmiotowo traktuję zegarki i boli mnie każda rysa. Chyba bym nie odpoczął na łodce czy motorze bojąc się cały czas, że w coś przychrzanię :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zazdroszczę takiego podejścia. Ja niestety bardzo podmiotowo traktuję zegarki i boli mnie każda rysa. Chyba bym nie odpoczął na łodce czy motorze bojąc się cały czas, że w coś przychrzanię :/

Znaczy mamy podobnie, bo choć ja zabieram te 3-4 zegarki, to jak ma być jakaś aktywność nad wodą, czy łażenie w terenie, to na ręce i tak ląduje tylko G. Reszta na spacery przy zachodzącym/wschodzącym słońcu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko G-shocka :/

 

I słusznie. Ja również planuję zakup kilku sztuk. ;)

 

12817601_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajsek, Fidelio

No to gablotka i nie dotykać.....

PS

Musi wyć wam z tym źle bardzo ;) Naście lat temu miałem tak - ale szybko mi przeszło. To TYLKO zegarki, czyli sprzęt do używania i przy okazji cieszenia się nim. Sprawiania radości. Przy waszym podejściu to problem i zmartwienie jednocześnie. :)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ajsek, Fidelio

No to gablotka i nie dotykać.....

PS

Musi wyć wam z tym źle bardzo ;) Naście lat temu miałem tak - ale szybko mi przeszło. To TYLKO zegarki, czyli sprzęt do używania i przy okazji cieszenia się nim. Sprawiania radości. Przy waszym podejściu to problem i zmartwienie jednocześnie. :)

Na swój sposób się nimi cieszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.