Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne - i warto potem od Ciebie kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajsek, Fidelio

No to gablotka i nie dotykać.....

PS

Musi wyć wam z tym źle bardzo ;) Naście lat temu miałem tak - ale szybko mi przeszło. To TYLKO zegarki, czyli sprzęt do używania i przy okazji cieszenia się nim. Sprawiania radości. Przy waszym podejściu to problem i zmartwienie jednocześnie. :)

Ja też baaaaaardzo dbam o zegarki, ale muszę Ci przyznać racje. Czasami człowiek za bardzo się pieści i zapomina ze zegarek jest dla Ciebie a nie na wystawę. Ja jeszcze nad tym pracuje, może kiedyś osiągnę spokój ducha żeby nie „rwać włosów z głowy” przy jakiejś rysce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ajsek, Fidelio

No to gablotka i nie dotykać.....

PS

Musi wyć wam z tym źle bardzo ;) Naście lat temu miałem tak - ale szybko mi przeszło. To TYLKO zegarki, czyli sprzęt do używania i przy okazji cieszenia się nim. Sprawiania radości. Przy waszym podejściu to problem i zmartwienie jednocześnie. :)

Z tą gablotką to chyba tak nie do końca. Ja faktycznie póki co jestem bardzo wrażliwy na to, co może się z zegarkiem stać, ale to nie znaczy, że tych moich nie noszę. Po prostu jestem ostrożny i tyle  :)

 

Dlatego przy ewentualnej odsprzedaży, moje zegarki wyglądają w zasadzie jak nówki  :lol:

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajsek, Fidelio

No to gablotka i nie dotykać.....

PS

Musi wyć wam z tym źle bardzo ;) Naście lat temu miałem tak - ale szybko mi przeszło. To TYLKO zegarki, czyli sprzęt do używania i przy okazji cieszenia się nim. Sprawiania radości. Przy waszym podejściu to problem i zmartwienie jednocześnie. :)

 

Ja się nie przejmuję tym, że walnę w skały kanionu kolorado a bardziej tym, że ktoś mi zakosi zegarek. Wolę się skupić na innych rzeczach podczas urlopu niż na pilnowaniu zegarków;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja się nie przejmuję tym, że walnę w skały kanionu kolorado a bardziej tym, że ktoś mi zakosi zegarek. Wolę się skupić na innych rzeczach podczas urlopu niż na pilnowaniu zegarków;)

Ja podczas urlopu nie skupiam się na pilnowaniu zegarków, bo takiej potrzeby nie mam  ;) Z natury jestem ostrożny, a to pozwala mi po prostu dbać o nie i tyle. Daleki natomiast jestem od tego, by kupować je tylko po to, by następnie je oglądać, bo i dla mnie nie o to w tej zabawie chodzi  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja się nie przejmuję tym, że walnę w skały kanionu kolorado a bardziej tym, że ktoś mi zakosi zegarek. Wolę się skupić na innych rzeczach podczas urlopu niż na pilnowaniu zegarków;)

O to to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą gablotką to chyba tak nie do końca. Ja faktycznie póki co jestem bardzo wrażliwy na to, co może się z zegarkiem stać, ale to nie znaczy, że tych moich nie noszę. Po prostu jestem ostrożny i tyle  :)

 

Dlatego przy ewentualnej odsprzedaży, moje zegarki wyglądają w zasadzie jak nówki  :lol:

 

Żeby nie było - ja tez nie przypinam zegarka do lemiesza i nie "oram" nim ;)

Po prostu staram się nosić, używać nie rozczulając i mając ciągle na uwadze że coś się stanie. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Żeby nie było - ja tez nie przypinam zegarka do lemiesza i nie "oram" nim ;)

Po prostu staram się nosić, używać nie rozczulają i mają ciągle na uwadze że coś się stanie. 

Spokojnie, ja też nie mam ciągle "z tyłu głowy", że coś może się stać, bo inaczej faktycznie bym ich nie nosił  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O taki skromny automacik

post-74783-0-41459500-1536055567_thumb.jpg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

O taki skromny automacik

Tissoty z linii Heritage niezmiennie mi się podobają i Twój nie jest tu wyjątkiem  :) Sympatyczny typ  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rodziną na wakacjach w Turcji. :)

 

[/url]

W Turcji każdy ma Rolexa :D


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W Turcji każdy ma Rolexa :D

Podobno można je tam nabyć w bardzo dobrych cenach  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissoty z linii Heritage niezmiennie mi się podobają i Twój nie jest tu wyjątkiem  :) Sympatyczny typ  :)

Dzięki Fidelio;) mają to coś że nie chce się ściągać z nadgarstka;) u mnie ma dożywocie w kolekcji


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki Fidelio;) mają to coś że nie chce się ściągać z nadgarstka;) u mnie ma dożywocie w kolekcji

Mam przy okazji wrażenie, że to całkiem spory zegarek... Jak jest w rzeczywistości? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę takiego podejścia. Ja niestety bardzo podmiotowo traktuję zegarki i boli mnie każda rysa. Chyba bym nie odpoczął na łodce czy motorze bojąc się cały czas, że w coś przychrzanię :/

 

 

Znaczy mamy podobnie, bo choć ja zabieram te 3-4 zegarki, to jak ma być jakaś aktywność nad wodą, czy łażenie w terenie, to na ręce i tak ląduje tylko G. Reszta na spacery przy zachodzącym/wschodzącym słońcu  ;)

Ja jestem znacznie mniej (a nawet w ogole) przejmujacy sie.. Zegarek jest dla mnie a nie ja dla zegarka. Zapiety na lapie, obojetnie ktory, bierze udzial we wszystkich wydarzeniach a jak gdzies po drodze oberwie to trudno, zdarza sie. Bedzie blizna. Np ten:

 

Vty5aY.jpg

 

B6DUp0.jpg

qFbSFZ.jpg

uw9d2v.jpg

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rodziną na wakacjach w Turcji. :)

 

Wczoraj nastawiony po kilku dniach offu :

 

To tam chyba, podobnie jak w innych kurortach można już kupić "Rolexa" za 10 Euro? Przynajmniej kilka lat temu tak było :D. Nie ma co sie dziwić, że nikt nie zwraca uwagi co masz na nadgarstku, bo za rogiem można kupić "takie" na kilogramy. ;)  Przykre było tylko to, że chętnych na takie zakupy nie brakowało, choć na nadgarstku mieli przyzwoite budżetowe zegarki. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanotowałem: nie robić zakupu od kolegi Parówkowy S. ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przy okazji wrażenie, że to całkiem spory zegarek... Jak jest w rzeczywistości?

 

Niby 42 mm ale nie czuć tego, fajnie się układa na nadgarstku no i jest cieniutki jak dla mnie ideał choć mam citizena 52mm no i też bardzo dobrze się nosi ;)

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

 

Ja jestem znacznie mniej (a nawet w ogole) przejmujacy sie.. Zegarek jest dla mnie a nie ja dla zegarka. Zapiety na lapie, obojetnie ktory, bierze udzial we wszystkich wydarzeniach a jak gdzies po drodze oberwie to trudno, zdarza sie. Bedzie blizna. Np ten:

 

 

 

 

 

 

Miałem kiedyś JR Terrascope, z przyczyn ciągle nie do końca dla mnie jasnych, wyglądał bardzo podobnie do tego Twojego  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No wlasnie. A przeciez i tak sie w miare uwaza. :)

W przypadku JR uważałem chyba jednak trochę za mało  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.