Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mały zestaw rowerzysty;)

post-74783-0-80946300-1536497117_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadłem na nią przypadkiem i nie mogłem jej się oprzeć. Dziś na mojej ręce, ale tak spodobała się córce, że jutro wkrótce pójdzie do niej.

 

 

med_gallery_105940_3650_2464486.jpg


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5ecbb561f19628be24c84b09f82a5d33.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumkę to później

Dziadek (przedwojenne wychowanie) kiedyś mnie nauczył, że biała koszula to bielizna i tego się trzymam.

Ale Dziadek pewnie miał na myśli białą koszulę jeszcze przed założeniem ceratowego kołnierzyka i mankietów?

U mnie

ceb3e195e9853fb4e22add7178da6786.jpg

 

Edycja: Przepraszam, że na raty, ale:

No właśnie, a czy zdjęcie marynarki na oficjalnym przyjęciu nie jest najlepszym przykładem nieodpowiedniego zachowania, a reszta to żartobliwy komentarz? EOT

To zależy, o jakim oficjalnym przyjęciu mówimy? Jeśli o takim, na którym faktycznie zachowywane są wszelkie konwenanse, etc., to oczywiście zdjąć marynarki nie wypada. Jeśli jednak mówimy o typowym polskim weselu, to ono jest oficjalnym przyjęciem przez jakieś 2 godziny (powitanie Młodych, pierwszy toast, pierwszy taniec). Potem, to już „u cioci na imieninach”...

Przy czym zgodzę się, że pan młody, drużba, oraz ojcowie młodych powinni zostać w marynarkach przynajmniej do północy.

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedzielnego ubrania, komunijny zegarek ;)

 

03a384f8224ad67faa44635a430c12ff.jpeg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To na koniec weekendu jeszcze trochę altywności z synami na ogrodzie, więc "pomarańczka" na nadgarstku :-)

post-34987-0-31161100-1536506828_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze ma 43 całkiem super układa się na moim nadgarstku 16,5 cm dobrze wyprofilowana niemal przykleja się do łapki Po za tym od dawna zamierzałem kupić właśnie ten model

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.