Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy naręczny dedykuję Spinnerowi :)

 

IMGP6649.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pam - miazga, inaczej nie potrafię określić tego zjawiska :) Zdjęcie też przednie.

 

Spinnerosku- chyba mamy podobny gust :) Niech się nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni nie chce zejść z nadgarstka :)

 

 

Po pierwsze nie dziwię się :)

Po drugie gratuluję kolejny raz :)

Po trzecie jak możesz to wrzuć też zdjęcie z Paneristi. Wiesz które :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilę temu przyszła paczuszka z miłym środkiem :)

Po skróceniu bransolety (czyli 5 minut później) wskoczył na rękę i chyba nie za często będzie z niej schodził/a:

post-27284-0-00870000-1331633511.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Rysiek wstąpił byś kiedyś do tego sklepu, co to masz nie po drodze. Chętnie zobaczyłbym tę Davosę na żywo :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiek wstąpił byś kiedyś do tego sklepu, co to masz nie po drodze. Chętnie zobaczyłbym tę Davosę na żywo :)

A może to dobry argument, aby Cię wyciągnąć na spotkanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A może to dobry argument, aby Cię wyciągnąć na spotkanie :)

 

Tyle, że spotkanie chyba dziś albo jutro. Ja w pracy będę dopiero od poniedziałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

to tym bardziej nie masz wymówki, że zajęty jesteś :)

 

No niestety, ale urlop wziąłem na remont mieszkania. Poza tym jestem na 5 dni przed wypłatą, więc z ekonomicznego punktu widzenie też nie ma szans abym się pojawił.

PS

Byłem wczoraj w John Bull Pubie oglądać mecz Lech - tam gdzie ostatnio mieliście podstolik - kurcze bardzo tam fajnie. Dywan zamiast kafelek to jest to !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale urlop wziąłem na remont mieszkania. Poza tym jestem na 5 dni przed wypłatą, więc z ekonomicznego punktu widzenie też nie ma szans abym się pojawił.

PS

Byłem wczoraj w John Bull Pubie oglądać mecz Lech - tam gdzie ostatnio mieliście podstolik - kurcze bardzo tam fajnie. Dywan zamiast kafelek to jest to !

Jak ostatnim razem byliśmy to mieliśmy towarzystwo angoli....ciekawe czy wczoraj też tam przesiadywali :) a miejsce fajne na takie spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie dziwię się :)

Po drugie gratuluję kolejny raz :)

Po trzecie jak możesz to wrzuć też zdjęcie z Paneristi. Wiesz które :)

 

Yes Ser :)

lk2373_001a.jpg

 

PAM do góry nogami :)

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pozostaje tylko pogratulować. PAM 320 to obok 233 jeden z moich ulubionych czasomierzy z kolekcji Panerai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak ostatnim razem byliśmy to mieliśmy towarzystwo angoli....ciekawe czy wczoraj też tam przesiadywali :) a miejsce fajne na takie spotkania.

 

Miejsce na podstolik jak dla mnie idealne, a anglików nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, piatek ostatni dzien tygodnia. Monaco dzisiaj zaczyna weekend i bedzie sie tylko krecic...:)

 

20101105676.jpg


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

nie ma sprawy :)

 

Pozostaje tylko pogratulować. PAM 320 to obok 233 jeden z moich ulubionych czasomierzy z kolekcji Panerai.

Rozważałem zakup 233 lub 270 różnica już nie wielka ,ale jesszcze CHF za wysoko stoi :)

W 312 podoba mi się napis LUMINOR MARINA,w 320 /moim skromnym zdaniem/OP powinna tak to rozwiązać.

 

ca1567_001.jpg

Było by idealnie.

 

No dobra, piatek ostatni dzien tygodnia. Monaco dzisiaj zaczyna weekend i bedzie sie tylko krecic...:)

 

20101105676.jpg

Jak nie przepadam za kostkami,to ta mnie kręci :D

Bardzo fajny zegar,a zdjęcie tylko zaostrza apetyt.


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Rozważałem zakup 233 lub 270 różnica już nie wielka ,ale jesszcze CHF za wysoko stoi :D

W 312 podoba mi się napis LUMINOR MARINA,w 320 /moim skromnym zdaniem/OP powinna tak to rozwiązać.

 

Doskonale to rozumiem. Jakiś czas temu przeglądałem oferty nowych zegarków i 320 było do kupienia za około 20.000 zł. 233 to już wydatek rzędu 33.000 zł. Ale 233 jest niesamowita. Kiedyś mierzyłem ten czasomierz w salonie Jansen i świetnie układa się na ręku, bardzo dobrze wygląda. Jeżeli do tego dodamy wysokiej klasy mechanizm, najbardziej praktyczne komplikacje, to na pewno zakup tego zegarka jest wart rozważenia. Z drugiej jednak strony, w cenie powyżej 30.000 zł ma też bardzo mocną konkurencję dlatego wybór prosty nie jest.

 

Igory76,

miej litość i następnym razem zmniejsz trochę zdjęcia zanim opublikujesz je na forum.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash na kolejnym spotkaniu musisz się koniecznie pojawić :) Być może i mi się uda dotrzeć.

Jest zbyt wiele nowych a zarazem pięknych zegarków do oglądania aby nie pojawić się na spotkaniu.

 

Z tego co wiem Rafał właśnie jest w drodze na spotkanie.

 

 

Rysiek gratuluję Davosy !!

 

A tak żeby nie było spamu dzisiaj przyszło trochę perełek :)

 

 

Moja druga Patelnia - poszukuję jeszcze zielonej.

Seiko Diver 7290 :D oraz Seiko 5 z lat 70/80.

 

post-5314-0-85095400-1331633540.jpg

 

Pozdro


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu - piękna Davosa! Gratuluję. Niech się dobrze nosi... :D

 

sergserg - świetne Seiko w tytanie, fajnie się prezentuje.

 

Darek-zegarek - cóż można tylko sobie westchnąć. Zegar nie do pomylenia z żadnym innym.

 

jacjakuza - z czysto zawodowej ciekawości zapytam - a co to za oprawki leżą sobie obok Stowy? :)

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale to rozumiem. Jakiś czas temu przeglądałem oferty nowych zegarków i 320 było do kupienia za około 20.000 zł.

 

Teraz też jest taka cena :D Sprawdzone,rozmawiają po Polsku,słabo ale zawsze można zapytać o szczegóły.

 

233 to już wydatek rzędu 33.000 zł. Ale 233 jest niesamowita.

 

No tak ,ale jak CHF spadnie do 2,5zł to już będzie 23 tys.Mam nadzieję,że do wakacji tak będzie :)

 

Kiedyś mierzyłem ten czasomierz w salonie Jansen i świetnie układa się na ręku, bardzo dobrze wygląda. Jeżeli do tego dodamy wysokiej klasy mechanizm, najbardziej praktyczne komplikacje, to na pewno zakup tego zegarka jest wart rozważenia. Z drugiej jednak strony, w cenie powyżej 30.000 zł ma też bardzo mocną konkurencję dlatego wybór prosty nie jest.

 

Tak masz rację ,konkurencja spora.Ale jak ktoś już zapragnie Pama,to prędzej czy później będzie go miał.I nie ważne czy te z mechanizmem OPXX czy z In-house. :)

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.