Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

White & blue

IMG_20200618_180848.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed meczem
IMG_4026.thumb.jpg.11bdbaf756fc8fee46d6cd6d9d1cb2e7.jpg
Takie pytanie odnośnie tego Citka, zauważyłem ostatnio, że konkretnie Twój i bliźniacze modele stają się mocno kultowe. Zastanawia mnie czemu w wersji eco drive a nie mechanicznej?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


A33A4180-CD88-415B-B1F9-044E92439114.thumb.jpeg.25b4901881c78eece2b715d9e3b374f9.jpeg
Ależ za mną chodzi ten model, konkretnie w tym kolorze. Daj znać jakbyś sprzedawał

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem ? może dlatego, że cenowo przystępne były. Mechaniczne są identyczne ? jakiego masz na myśli - daj linka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultowe automaty ze stajni citizena to "majtki".

Edytowane przez AspirantS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem ? może dlatego, że cenowo przystępne były. Mechaniczne są identyczne ? jakiego masz na myśli - daj linka ...
https://timeontime.pl/citizen/2287-zegarek-meski-automatyk-citizen-ny0040-17le-4974374169150.html?utm_source=domodi&utm_medium=cpc&utm_campaign=domodi&utm_term=%5bdm_id%3aed7bed9b-66dd-4b62-b271-36072bc50625%5d



Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Nie ma mechaników w takiej samej kopercie.
W tej samej nie dokladnie ale ten sam styl.
https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-promaster-diver-s-automatic-limited-edition-ny0087-13ee?gclid=Cj0KCQjwoaz3BRDnARIsAF1RfLePQhA7JLUUnneF-7nevjqKyemy6mLXB3gl9s_4sgn94tmtKpLLrzUaAtFkEALw_wcB

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Blue Angels na skórze. 917cfda8815cf1a89ca3bb05213ecf3b.jpg475b7fc14f0802f4e0deb3e54af31158.jpg2c40acde40c3527392ac851f1acbeb57.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, arturzbsk napisał:

E tam, to wolę już mojego Eco-drive :)

A próbowałeś "majtka"?

Miałem. Świetna luma, indeksy godzinowe lepiej wykończone niż SKX, profilacja koperty równie wygodna, czerń koperty iście obsydianowa, świetny bezel, uniwersalna średnica.

Jakość do ceny - bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, RagnarPL napisał:

Takie pytanie odnośnie tego Citka, zauważyłem ostatnio, że konkretnie Twój i bliźniacze modele stają się mocno kultowe. Zastanawia mnie czemu w wersji eco drive a nie mechanicznej?

Mają ładniejszą tarczę niż wersja mechaniczna, mają baardzo dobre opinie. No i ta luma niebieska z zielonym punktem na bezelu. Z tą ceną mocno można się zastanawiać nad sensem kupna droższego nurka (jeśli ktoś np. nie kolekcjonuje), a i jest dobrą, trochę droższą, alternatywą dla casio duro.

No i jest oficjalnym diverem co dodaje smaczku. Można też nieco drożej nabyć wersję z gumą i bransoletą.

 

 Z mojej strony dodam mocno subiektywnie, że wolę jednak wziąć zegarek gotowy od kopa do "jazdy", niż ustawiać za każdym razem :)

Edytowane przez siwus90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RagnarPL napisał:

I to są właśnie "majtki". Zupełnie inna konstrukcja. Szczególnie kształt dolnej części koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to są właśnie "majtki". Zupełnie inna konstrukcja. Szczególnie kształt dolnej części koperty.
Już o nic nie pytam

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz co osoba, to inna opinia. Nie miałem majtka, nie macałem, ale wizualnie bardziej podchodzi mi Eco. Co nie wyklucza, że spróbuję kiedyś Majta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majtek to 40 mm średnicy, więc jednak nosi się inaczej niż wzmiankowany eco-drive.

 

A jeśli ktoś nie wie czemu "majtek", to proszę popatrzeć na indeks na godzinie 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AspirantS napisał:

I to są właśnie "majtki"

Jesli "majtki" w automacie wzięły się od kształtu indeksu, to wersja ecodrive powinna się "bokserki" nazywać🤣😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, siwus90 napisał:

Jesli "majtki" w automacie wzięły się od kształtu indeksu, to wersja ecodrive powinna się "bokserki" nazywać🤣😅

Mnie się kojarzy z głową transformersa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, AspirantS napisał:

Majtek to 40 mm średnicy, więc jednak nosi się inaczej niż wzmiankowany eco-drive.

 

A jeśli ktoś nie wie czemu "majtek", to proszę popatrzeć na indeks na godzinie 12.

No właśnie, te 40mm to troszkę dla mnie za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie się kojarzy z głową transformersa.

Na WUSie nosi przydomek Prime.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KRISTOF_KON napisał:

Dodam jeszcze że Eco w promocji kosztowało 6 stów a nie 8.

Gdzie te czasy, gdy majtka kupiłem za 400 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurzania ciąg dalszy. Dziś jeden z ulubionych.

ryso.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.