Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

4 minuty temu, OperatorkaKosiarki napisał:

Znacznie bardziej interesuje mnie polska polityka, niż ta w USA, Rafałku emoji23.png

To ja Ci podpowiem. Zrób wszystko żeby ten świat nie skręcał ostro w prawo. Przecież na lewo jest zawsze zdecydowanie bardziej przyjemnie😉

To ja Ci podpowiem. Zrób wszystko żeby ten świat nie skręcał ostro w prawo. Przecież na lewo jest zawsze zdecydowanie bardziej przyjemnie
Oba kierunki są tak samo goovniane.

Time matters

1 minutę temu, Triptical napisał:
26 minut temu, rafalmosty napisał:
To ja Ci podpowiem. Zrób wszystko żeby ten świat nie skręcał ostro w prawo. Przecież na lewo jest zawsze zdecydowanie bardziej przyjemnieemoji6.png

Pokaż więcej  

Wiesz, każde skrajności zazwyczaj nie są dobre. 

Idę prosto, nie zbaczam ni w lewo ni w prawo... trudno się nie zgodzić z Kazikiem, malo ktory polski artysta ma tak dobry ogląd sytuacji politycznej w Polsce.

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

25 minut temu, jackm napisał:

Idę prosto, nie zbaczam ni w lewo ni w prawo

Dokładnie to chciałem powiedzieć.

Time matters

1 minutę temu, Triptical napisał:

Dokładnie to chciałem powiedzieć.

A zauważyłeś przy moim poście emotikona 😉 Czemu Wy od razy wyjeżdżacie z jakimiś tematami o zabarwieniu politycznym? Wystarczy, że mamy tego przesyt na każdym kroku w realu. To jest forum o zegarach i zegarkach, wrzućcie na luz, bo jakiś smutny patos się włączył. 

1 minutę temu, rafalmosty napisał:

A zauważyłeś przy moim poście emotikona 😉 Czemu Wy od razy wyjeżdżacie z jakimiś tematami o zabarwieniu politycznym? Wystarczy, że mamy tego przesyt na każdym kroku w realu. To jest forum o zegarach i zegarkach, wrzućcie na luz, bo jakiś smutny patos się włączył. 

Dlatego właśnie, że to jest forum o zegarach i zegarkach, poczułem że muszę zareagować na Twój wpis o zbarwieniu politycznym ( bo jak inaczej można rozumieć to co napisałeś o lewym czy też prawym kierunku). Emotikony jakie by nie były nie zmieniają treści Twojego wpisu. Zakończmy ten temat bardzo proszę.

Time matters

Teraz, Triptical napisał:

Dlatego właśnie, że to jest forum o zegarach i zegarkach, poczułem że muszę zareagować na Twój wpis o zbarwieniu politycznym ( bo jak inaczej można rozumieć to co napisałeś o lewym czy też prawym kierunku). Emotikony jakie by nie były nie zmieniają treści Twojego wpisu. Zakończmy ten temat bardzo proszę.

Jestem jak najbardziej za zakończeniem dyskusji zaśmiecających ten fajny wątek. Użycie zwrotu na lewo miało nawiązywać do przysłowiowego znaczenia tego zwrotu, a nie politycznego. Tak to już jest, że komunikacja niebezpośrednie (twarzą w twarz) prowadzi do nieporozumień, których pewnie by nie było w realu. Pozdrawiam 

To Casio jest albo ładne albo fotogeniczne. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

8 godzin temu, Dorian06 napisał:

To Casio jest albo ładne albo fotogeniczne. 

Przyznaję, że Casio zyskuje na fotografiach.

Ale za takie pieniądze jest bardzo dobrze wykonane.

Niewątpliwe plusy to: przestrzenne indeksy godzinowe. szlif promienisty tarczy, profilacja koperty.

Dodam, że średnica kompaktowa, na każdy nadgarstek.

Generalnie Japończycy odwalili kawał dobrej roboty. W mojej opinii idealny do jednozegarkowej kolekcji.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka