Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Michał, ja juz Cie do końca znienawidzę - czekam tylko na 320-tkę... piękne to Monaco!!!

Wiem, że piękne, ba, najpiękniejsze ! :)

 

Michal , fajne zdjecia , ale to jest chyba jeden z tych zegarkow ktory na zywo wyglada ZDECYDOWANIE lepiej

Absolutnie masz racje :) Dawno się nie spotkałem z tak pięknym zegarkiem, a widać to dopiero na żywo, w świetle dziennym... Ten kolor tarczy jest NIE-SA-MO-WI-TY !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-26138-0-08981300-1331838375.jpg

SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całe święta i jeszcze dziś Bulovka, piękny zegarek co chwile na niego zerkam i nie mogę wyjść z podziwu jak dobrze udał się im ten model, fotka słaba z iphona (więcej lepszych w galerii), przy projektowaniu wstępnym własnej chałupy :)

 

post-33863-0-99714100-1331838418.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-68817700-1331838420.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodze z domu - tag heuer :)

otwieram lodówkę - tag heuer :)

otwieram okno - tag heuer :)

odpalam komputer - tag heuer :)

....

tak poważnie chłopaki to gratuluję i zaczynam sie znów zastanawiać nad moim upatrzonym tagiem silverston w kolorze niebieskim :)

ps. w tym tygodniu dojdą do mnie trzy nowe zakupy więc postaram się troche "przewietrzyć" heuerową :) atmosferę


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał- jeszcze słowa nie napisałem o Monaco, więc gratki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu, dziękuję :) Chyba jest to pierwszy po dosi zegarek, który mnie tak bardzo cieszy :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, gdyby ten zegarek miał 42/43mm to bym sie pewnie nie zastanawiał...

 

Co do Monaco... Dziękuję, ciesze się, że się podoba :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przyznam Michale, że chyba Monaco Ci najlepiej pasuje ze wszystkich twoich zegarków. Nie spodziewałem się, ale może to efekt kształtu koperty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem w szoku, bo przyznaje, że bardzo się tego obawiałem (przypomne że jest to mój pierwszy zegarek z tego typu kopertą) Co się okazuje zupełnie niepotrzebnie, bo zegar leży rewelacyjnie, a i przyzwyczaiłem się stosunkowo bardzo szybko, czego efektem jest moje nagłe zainteresowanie REVERSO B)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solve a co za różnica, w kazdym biznesie mozna zarobic...

 

...a ja do zanudzenia, ale ciągle mi się podoba

5657394707_f5d27507f6_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał no w sumie wiadomo, że pkt widzenia zależy od pkt siedzenia. Mój ewentualny budżet na zegarek to ok 1/3 Tag Heuer Monaco a i to muszę zbierać,przez jakiś czas. Może to kwestia,że pracujesz poza granicami Polski,i przez to jest inna relacja pieniądza...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia,że pracujesz poza granicami Polski,i przez to jest inna relacja pieniądza...

Masz racje. Przepraszam, nie chciałem oczywiście nikogo urazić.

 

Wojtek, raz jeszcze przepraszam i naprawde nie chciałem nikogo urazić. Żyje od wielu lat za granicą i inaczej spoglądam na wartość takiego zegarka.

 

 

Michał skoro SUB jest za mały to przecież masz Sea-Dwellera Deep Sea B)

Deepsea jest przeze mnie brany pod uwage zawsze i wszędzie - zresztą pisałem o tym już niejdnokrotnie. Problem leży w bransolecie, ktora nie jest proporcjonalna do koperty. Pozatym chciałbym iść w inność, tudzież kolor czy kształt koperty...

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźnione ,ale szczere...

Klaudiusz ,Mirek i Michał wspaniałe zegarki,gratulację.

Każdy ma cień indywidualizmu.

Szkoda ,że ten AP nie jest ciutkę większy B)

 

Tyle tu nowości i szykują się następne...cudownie.

Jakoś zawsze jak tu oglądam nowy zegarek ,serce szybciej mi bije.... :D

 

Czy jest już jakiś zegarek w Klubie z nowości 2011 roku?


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zniosę wszystko, pooglądam nowe TH choćby ich było 100 jeden pod drugim, na Breitlingi również rzucę okiem (mimo że te marki do mnie nie przemawiają), ale rozmowy o zarobkowaniu, pieniądzach itp. w tak przyjemnym temacie jak ten są niesmaczne. B)

 

Wszystkim posiadaczom otatnio prezentowanych nowych naręcznych przyjaciół szczerze gratuluję, są piękne.

 

Ja nadal lata 70e ubiegłego stulecia.

post-11588-0-90973000-1331838500.jpg

edit: sorry za jakość fotki, dopiero teraz zauważyłem, w podglądzie było ostre jak brzytwa, coś się musiało po...

Edytowane przez Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie jestem nowy na tym forum, ale co maja pieniądze do tego czy dla kogoś jest to forum czy nie?

Ja mogę posiadać wiele zegarków a najlepszy za około 200-300pln i czy to mnie na przykład czyni kimś gorszym,nie wolno mi podziwiać zegarków innych forumowiczów? Nie wydaje mi się...Więc proszę sobie takie teksty darować. By być miłośnikiem -pasjonatom nie trzeba wcale posiadać zegarka za 5000-10000.

Pozdrawiam

Edytowane przez Riper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.