Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

@Meches piękny Oriencik i w dodatku ma niebieską tarczę.

Ja bym go widział na pasku Nato w kolorach czerń/pomarańcz (sam tak noszę "wakacyjnie" Orienta Mako Black), oraz na pasku skórzanym czarnym - tak "garniakowo" :).

 

Przy okazji, jaka to wersja OS-a? (bo chyba zachorowałem na niego ;p ).

 

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

I u mnie ...

 

Nie mam pomysłu na pasek :(

 

Dobry jest ten GMT. Szczerze to trzymałbym go na bransolecie. Jak pasek to może brąz wpadający w burgund? żeby nawiązywał do wskazówki gmt, np gator

22-omega-seamaster-leather-strap-chronog

 

Gdzie kupowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowany w Kraju Kwitnącej Wiśni vitriol. Kolejna faktura przy tym zegarku to nie jest chyba dobry pomysł. Pomyślę jeszcze.

7ara7ony jest tak jak Pirat pisze.

Edytowane przez Meches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go dopiero kilka godzin, jak na razie bardzo mi się podoba, tylko trochę ciężki.

Wcześniej myślałem o Blue Mako, ale na dutyfree nie mieli.  Wybrałem ten model i nie  żałuję... a mako i tak kiedyś kupię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go dopiero kilka godzin, jak na razie bardzo mi się podoba, tylko trochę ciężki.

Wcześniej myślałem o Blue Mako, ale na dutyfree nie mieli.  Wybrałem ten model i nie  żałuję... a mako i tak kiedyś kupię. 

Ile czasu szedł z HK i czy były dodatkowe opłaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 26.07. Doszedł 9.08. Tydzień leżał u celników w Warszawie. Zarówno teraz jak i przy poprzednim zakupie na dutyfree nie bylo dodatkowych oplat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno świeci tylko chwilę po naświetleniu. W nocy praktycznie nie da się odczytać godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale masz pasior na bajerze :). Fajnie wygląda :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz trudniej o pierwszą edycję Raya w sklepach, zwłaszcza w wersji blue


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy? W całym internecie nie ma tej wersji nigdzie juz, za używany dałem tyle ile kosztował nowy, a Google przeszukałem całe + dwa niemieckie sklepy polecane tu na forum tez miały wyprzedane, nie mowiac o sklepach stacjonarnych tam to juz w ogole pustki, powód jest taki ze orient ray blue od jakiegoś czasu nie jest produkowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, w całym internecie powiadasz?

 

Na Schonenuhren jeszcze są:

https://www.schoeneuhren.de/en/orient-ray-deep-diver-men-s-watch-professional-diver-s-watch-news-model-blue/a-11910/

 

Na Orientuhren, wygląda na to, że też:

http://www.orientuhren.de/product_info.php?products_id=667&osCsid=okcfqg8skqtoiuugo2i745hic2

 

I jeszcze kilka tygodni temu w dużym centrum handlowym w Warszawie zakładałem na rękę.

 

A ebay?

A amazon?

Edytowane przez tomtytus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z olx, już na słabych zdjęciach widać, że swoje przeszedł. Swego czasu za + - podobne pieniądze kolega Istvan sprzedawał nówki sztuki.

Co do oferty z niemieckch sklepów, są to modele bez bransolety. W tychże sklepach można (chyba) było dokupić oryginalną od Raya za 50Euro, czyli tak średnio opłacalnie.

Jak się nie trafi "okazja" na jedynkę, to juz chyba lepiej kupić nowszy model.

Edytowane przez Rafalosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego z olxa nie było, ale po zdjęciach widać ze wart jest polowe niz został wystawiony, te dwie strony internetowe sprawdzałem i tam wlasnie nie było przez ~2 tygodnie a stamtąd bardzo chciałem kupic bo 1)nowa, 2) cena atrakcyjna

 

No a jakies amazony itd to unikam jak ognia bo zawsze wydawało mi sie ze tam króluje handel podróbkami i przyznam sie, ze nawet tam nie zaglądałem

Aha te niemieckie co podałes to na gumie sa, na gumie to i w Polsce mozna znalesc ale mnie interesowała tylko bransoleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.