Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

W przeciwieństwie do Rolexa na pewno wyższość Stowy jest widoczna w dostępności :)

Bezsprzeczny fakt:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design taki sam, a zegarek tańszy, szczególnie jak porównamy do Tangente z przeszklonym deklem. Potencjalny serwis również w niższej cenie.

 

Wiem na pewno że nie będą go nosił bardzo często, raczej sporadycznie do koszuli. Co za tym idzie oszczędność będzie można wydać na inny zegarek ;) tam gdzie nie trzeba, nie warto przepłacać.

Hej. Jestem dokładnie w tym samym miejscu mam wrażenie co Ty.

Na pierwszym miejscu jest nomos obecnie ale rozważałem też Longinesa flagship heritage, no I Stowa się pojawila się dzięki podpowiedziom forumowiczów.

Będę mierzył w Krakowie nomosa jak się uda na dniach i zobaczymy. Z jednej strony stylistycznie nomos troszkę bardziej mi podchodzi, ale używki są raczej z pełnym deklem a korci mnie przeszklona. No i to pytanie 35 czy rozmiar większa....

Ale ta Stowa wydaje się być zbliżona stylistyką, cena jednak jest bardzo przystępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem dokładnie w tym samym miejscu mam wrażenie co Ty.

Na pierwszym miejscu jest nomos obecnie ale rozważałem też Longinesa flagship heritage, no I Stowa się pojawila się dzięki podpowiedziom forumowiczów.

Będę mierzył w Krakowie nomosa jak się uda na dniach i zobaczymy. Z jednej strony stylistycznie nomos troszkę bardziej mi podchodzi, ale używki są raczej z pełnym deklem a korci mnie przeszklona. No i to pytanie 35 czy rozmiar większa....

Ale ta Stowa wydaje się być zbliżona stylistyką, cena jednak jest bardzo przystępna.

Stylistyka poza logo taka sama jak w Tangente. Polecam :) zegarek bardzo fajny, i pozwala przy niższej cenie sprawdzić czy Ci odpowiada taki design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak na ten moment nomos nr1, a stowa używana z marną dostępnością. Muszę czekac do przyszłego tygodnia.

Edytowane przez ipod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może to też o czymś świadczy, że z dostępnością używanych zegarków Stowy tak właśnie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, natomiast nomos mnie zachwycił, nie mam tego przy stowie tak do końca, a wychodzę z założenia że po to się w to bawimy żeby nie iść na kompromis bo kilka zł zostanie w kieszeni.

Edytowane przez ipod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przekonuje mnie ta koncepcja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że ja nie mam takiego totalnego ADHD że sztuka co miesiąc, wiem że zegarek zostanie ze mną dłużej. Z premedytacją nie piszę na zawsze bo wiadomo jak jest :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spoko, u mnie dłużej niż miesiąc też zostają. Zazwyczaj ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

No fajny, fajny......

Tylko te cyferki takie jakieś takie europejskie..... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No fajny, fajny......

Tylko te cyferki takie jakieś takie europejskie..... :-)

 

Rodowód jego europejski, to i cyfry europejskie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

To chyba jeden z lepszych nowych manuali poniżej $1000. Szkoda że jest taka różnica w cenie pomiędzy wersją marine a pilot. Tam są lepsze materiały? Czy Stowa po prostu drożej ceni swój flagowy model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To chyba jeden z lepszych nowych manuali poniżej $1000. Szkoda że jest taka różnica w cenie pomiędzy wersją marine a pilot. Tam są lepsze materiały? Czy Stowa po prostu drożej ceni swój flagowy model?

 

Trudno powiedzieć, bo żadnego fliegera od nich nie miałem w ręku. Ale zakładam, że nie chodzi o materiały, czy jakość wykonania. Co do werków, to jest dokładnie tak samo, jak w linii Marine tyle tylko, że w linii Polit od razu jest wersja Top, gdy chodzi o Etę 2824-2 oraz elabore 2804-2 (z top zdobieniem), za co w linii Marine, która startuje z niższego pułapu, trzeba po prostu dopłacić od 130 do 150 EURO). A przy okazji widzę, że podnieśli ceny  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Podnieśli o całe 60 euro, z tego co pamietam pierwotna cene :/

 

Marina wyjściowo droższa o 30 EURO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marina wyjściowo droższa o 30 EURO...

 

Ja na fliegera spojrzałem i niestety aż o 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrze na to ,,zdobienie" w Stowie  i patrzę potem na zdobienie w Schaumburg watch  to mam banana na twarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

109562a217634df94f38f4d1d1b52250.jpgbd74caebd9a4555d9dc2e575d71928c0.jpgfc67443fd2e55f28f9993c47917adcdd.jpg609a7a89bcda9a2e2ce7f69ae5b2d119.jpg

Jako nowy użytkownik Stowy, chciałem się podzielić pewnym odczuciem co do tej marki! Cenie ją bardzo za prostotę, która przekłada się na to, że jest bardzo wdzieczny i fotogeniczny zegarek!! AR strasznie by popsuło efekt rodowanej tarczy! A Wam jak się widzi ten Ikarus ?? :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mnie się widzi bardzo :-) Choć ja jestem wielkim fanem pilotów "no logo" i "no date" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro walczy u mnie o pierwszeństwo z klasycznym fliegerem. Pewnikiem tarcza inna, ale ciekawa, nie mniej dalej jestem pod efektem niebieskich wskazówek, więc to mnie skłania za ich domyślnym pilotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie widzi Ikarus, tylko klasyka no logo no date, choć muszę przyznać, że ostatnio logo jest dyskretne (ciemnoszare) i pewnie bym je przeżył.

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i muszę przyznać, że to bardzo wygodny i dobrze wykonany zegarek, no i baardzo dokładny. Jak dla mnie mógłby być ciut większy o 1-2mm. Tarcza jest super, ale po kilku dniach miałem jej jednak dość, sam nie wiem czemu, a może jednak brakowało mi AR? :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się widzi bardzo :-) Choć ja jestem wielkim fanem pilotów "no logo" i "no date" ;-)

Ja też jestem fanem pilotów "no logo" i "no date" ;)

Bardzo go lubię - największe (optycznie) 40mm jakie miałem przyjemność nosić :)8d144524c0e935fdcccd0e508f94f51a.jpg

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pasjonaci wiedzą jakie cacko nosisz na ręku :) i o to chodzi ! :) Piękna klasyczna Stowa.

Edytowane przez pk_kamil

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.