Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20230505_105115.thumb.jpg.a33aa65901db353943c508bdd6d2e1fe.jpg

Edytowane przez K6mil
/foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

@Bodzio7

 

Wow, co to za model? Rewelacja!

srpb21k1

 

 

Screenshot_20230505-123357~2.png

Edytowane przez Bodzio7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20230505_132713.png


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów, 

 

Zapraszam Was na recenzję trzech legendarnych zegarków do nurkowania od Seiko. 
Samuraj, Tuńczyk i Potwór to bohaterowie tego odcinka. 
Klasyczne modele w nowych odsłonach kolorystycznych. 
Piszczcie w komentarzach co o nich sądzicie? 🧐🧐🧐
Pamiętajcie o łapkach w górę👍👍👍👍👍👍👍
Nie zapomnijcie o zasubskrybowaniu kanału i kliknięciu w dzwoneczek, 
żeby nie przegapić kolejnych produkcji 🔔🎞🔔🎞🔔🎞
 

 

20230429_160033.jpg

20230429_160104.jpg

20230429_160109(1).jpg

20230429_160114(1).jpg

20230429_162957(1).jpg

20230429_163002(1).jpg

20230429_163009.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RagnarPL napisał(-a):

Witam Panie i Panów, 

 

Zapraszam Was na recenzję trzech legendarnych zegarków do nurkowania od Seiko. 
Samuraj, Tuńczyk i Potwór to bohaterowie tego odcinka. 
Klasyczne modele w nowych odsłonach kolorystycznych. 
Piszczcie w komentarzach co o nich sądzicie? 🧐🧐🧐
Pamiętajcie o łapkach w górę👍👍👍👍👍👍👍
Nie zapomnijcie o zasubskrybowaniu kanału i kliknięciu w dzwoneczek, 
żeby nie przegapić kolejnych produkcji 🔔🎞🔔🎞🔔🎞
 

 

20230429_160033.jpg

20230429_160104.jpg

20230429_160109(1).jpg

20230429_160114(1).jpg

20230429_162957(1).jpg

20230429_163002(1).jpg

20230429_163009.jpg

Skąd wziales zegatki do recenzji?? Sklep udostepnil?? :)


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd wziales zegatki do recenzji?? Sklep udostepnil??
Cześć. Tak sklep udostępnił

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RagnarPL napisał(-a):

Cześć. Tak sklep udostępnił emoji16.png

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Życzę powodzenia i oby się jutubowy biznesik kręcił. Tictalk wymiękł, szafirowe szkieło zniknęło także. Time for Ragnarock baby :D


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

Życzę powodzenia i oby się jutubowy biznesik kręcił. Tictalk wymiękł, szafirowe szkieło zniknęło także. Time for Ragnarock baby :D

jeszcze Tomasz Tomanek został, ale tak jak zdjęcia piękne tak gość mnie usypia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

Życzę powodzenia i oby się jutubowy biznesik kręcił. Tictalk wymiękł, szafirowe szkieło zniknęło także. Time for Ragnarock baby :D

Cześć, dziękuję za miłe słowa :) A tak na marginesie, ktoś wie co się stało z TilkTalkiem i Szafirowym szkiełkiem? 

2 godziny temu, Admof napisał(-a):

jeszcze Tomasz Tomanek został, ale tak jak zdjęcia piękne tak gość mnie usypia :D

A jak nazwa kanału Tomka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co warto to ... 😉

Ja bym w tej cenie nie kupił, ponieważ zegarki z tej serii bez wskazania GMT chodzą za 1200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AK&AK napisał(-a):

Dziękuję. Znam i szanuję. Całkowicie inne podejście do prowadzenia kanału o zegarkach właśnie :) Brawo za odwagę występowania (swoją buzią) przed kamerą. Świetny sprzęt do nagrywania i jakość zdjęć. Ciekawy dobór zegarków i tematów. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, RagnarPL napisał(-a):

Dziękuję. Znam i szanuję. Całkowicie inne podejście do prowadzenia kanału o zegarkach właśnie :) Brawo za odwagę występowania (swoją buzią) przed kamerą. Świetny sprzęt do nagrywania i jakość zdjęć. Ciekawy dobór zegarków i tematów. 

 

pytałeś tez co się stało z TikTalkiem i Szafirowym - Jeżeli chodzi o TikTalka to Krzyśkowi chyba przeszła faza na zajawkę zegarkową i spełnia się w innych tematach teraz:
https://open.spotify.com/intl-pl/artist/5lrtEYyTLxwu8IZ9EeJxDC

A  Szafirowy umilkł po narodzeniu potomka, a wiadomo jak to wtedy jest w dorosłym życiu - wiecznie brakuje czasu, nieprzespane noce ;) Może jeszcze wróci.

Generalnie nagrywanie takich rzeczy zajmuje dużo czasu, a bogactwa jak Friz z ekipy się nie dorobisz - ciężko wytrwać w tym hobby jakim jest kręcenie materiałów na zegarkowy kanał youtube, może gdyby prowadząc taki kanał w PL można się było z tego utrzymać to inaczej by to wyglądało. Żeby tyle na tym zarobić to raczej trzeba by było mieć profesjonalne wideo, piękny angielski, a i też ciężko byłoby się przebić - bo kanałów anglojęzycznych jak mrówek.

Żeby nie było, że całkowity youtubowy offtop w temacie Seiko to powiem, że przy obecnej inflacji, to mimo tego, że Seiko 5KX GMT kosztuje jak wyżej widać 2239 pln, a zwykłe 5KX można wyrwać za 1000-1200 pln to jednak zegarki z komplikacją GMT zawsze są droższe od zegarków bez tej komplikacji i to bardzo fajny sikor. Można się wprawdzie zastanowić czy to GMT jest nam naprawdę potrzebne - w samej linii 5KX jest tyle wariantów paskowo kolorystycznych, że jest w czym wybierać. A zegarki są spoko, mam jednego.

 

SKX007/009 cenowo na wtórnym potrafi nieźle odlatywać i to też trzeba wziąć pod  uwagę. TANIO JUŻ BYŁO i to nie wróci! 

5kx.jpg

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten model ma AR coating? Ciężko znaleźć jakiekolwiek info, większość sklepów nic nie wspomina, więc pewnie nie ma, ale kilka wspomniało, teraz pytanie czy to błąd opisu.

 

https://www.hotukdeals.com/deals/seiko-presage-srpb41j1-blue-moon-ps27919-with-20-off-voucher-code-4132024#comments

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Admof napisał(-a):

pytałeś tez co się stało z TikTalkiem i Szafirowym - Jeżeli chodzi o TikTalka to Krzyśkowi chyba przeszła faza na zajawkę zegarkową i spełnia się w innych tematach teraz:
https://open.spotify.com/intl-pl/artist/5lrtEYyTLxwu8IZ9EeJxDC

A  Szafirowy umilkł po narodzeniu potomka, a wiadomo jak to wtedy jest w dorosłym życiu - wiecznie brakuje czasu, nieprzespane noce ;) Może jeszcze wróci.

Generalnie nagrywanie takich rzeczy zajmuje dużo czasu, a bogactwa jak Friz z ekipy się nie dorobisz - ciężko wytrwać w tym hobby jakim jest kręcenie materiałów na zegarkowy kanał youtube, może gdyby prowadząc taki kanał w PL można się było z tego utrzymać to inaczej by to wyglądało. Żeby tyle na tym zarobić to raczej trzeba by było mieć profesjonalne wideo, piękny angielski, a i też ciężko byłoby się przebić - bo kanałów anglojęzycznych jak mrówek.

Żeby nie było, że całkowity youtubowy offtop w temacie Seiko to powiem, że przy obecnej inflacji, to mimo tego, że Seiko 5KX GMT kosztuje jak wyżej widać 2239 pln, a zwykłe 5KX można wyrwać za 1000-1200 pln to jednak zegarki z komplikacją GMT zawsze są droższe od zegarków bez tej komplikacji i to bardzo fajny sikor. Można się wprawdzie zastanowić czy to GMT jest nam naprawdę potrzebne - w samej linii 5KX jest tyle wariantów paskowo kolorystycznych, że jest w czym wybierać. A zegarki są spoko, mam jednego.

 

SKX007/009 cenowo na wtórnym potrafi nieźle odlatywać i to też trzeba wziąć pod  uwagę. TANIO JUŻ BYŁO i to nie wróci! 

5kx.jpg

Cześć,

 

Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź :) Ja na szczęście już jestem tatą i potomkowie od jakiegoś czasu na świecie :) Mimo, że dają w kość i czasu mało, to na pasję staram się czas znaleźć zawsze. Choć nie ukrywam, że ciągle tego czasu brakuje.

Trochę rozumiem chłopaków, ponieważ przy dużej popularności kanału to YT, trochę między wierszami, narzuca tempo i intensywność pracy. Ważna jest ilość wewnętrznej pasji do zegarków...póki co mam jej spore pokłady. Mam nadzieję, raczej jestem pewien, że szybko mi nie przejdzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_2627.thumb.JPG.95b8adbe817a8c6ca27c8b35826e652c.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.