Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.09.2023 o 13:23, Nomateus napisał(-a):

Chciałem się pochwalić nowym nabytkiem - pierwsza edycja bez lumy na godzinie trzeciej, SPB143! Aktualnie zmieniłem bransoletę na szary nylonowy pasek NATO od Bark&Jack, czekam jeszcze na dostawę gumowego paska "waffle" od Uncle Seiko - docelowo chcę nosić go tak jak na ostatnim zdjęciu. Zegarek świetnie pasuje zarówno do bransolety jak i NATO czy gumowego paska, jest bardzo uniwersalny!

 

2019201444_Zdjcie23_09.2023122929.thumb.jpg.504930d8f3af14319cd27c9075debc03.jpg1776100760_Zdjcie23_09.2023122933.thumb.jpg.5deb40403ada1a841ee87347f44e9e86.jpg

1209812576_Zdjcie23_09.2023120759.thumb.jpg.b9ca06ac40d1648fa63e3b24a41cd395.jpgchrome_7vfSjMVpgE.jpg.fb6a67b3c9daecb5def6f3610b6a7a0b.jpg

Gratuluję. Bardzo fajny zegarek. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy potrzebuję. Szukam szafiru do żółwia, w jakim sklepie kupowaliście? 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Marqo napisał(-a):

Panowie pomocy potrzebuję. Szukam szafiru do żółwia, w jakim sklepie kupowaliście? 

Ja kupowałem na ali di swojego, jeśli Cię interesuje to mogę podesłać link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, incubus05 napisał(-a):

Ja kupowałem na ali di swojego, jeśli Cię interesuje to mogę podesłać link.

Jasne możesz podać, będę wdzięczny. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też potrzebuję pomocy. Szukam szkła szafirowego do Sumo, najlepiej płaskiego z bezbarwnym AR. Ktoś może wie gdzie można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, siomon napisał(-a):

Też potrzebuję pomocy. Szukam szkła szafirowego do Sumo, najlepiej płaskiego z bezbarwnym AR. Ktoś może wie gdzie można kupić?

 

Np. w Crystal Times:
https://usa.crystaltimes.net/shop/products/ct015/

 

albo w Seiko Mods:

https://www.seikomods.com/shop/ct015/

 

P. 

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikaczyk moim okiem:
 


Spoko recka, dobrze się czytało. Dzięki.

Sam zegar z fajnym vintage vibe. Szczególnie bransoletka fajna. Chociaż na moją listę zakupową raczej nie trafi. Ale jest jakiś trend na vintage-sport-freaky-watch (patrz nowy Tissot).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, fajny naprawdę bo bez żadnych udziwnień. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie.

 

Czy ktoś z was oddawał swoje Seiko na gwarancję z tytułu niedoróbek? Paprochy na tarczy, niecentrujący bezel i cała ta reszta?

Tak się zastanawiam czy np. niedomalowana kropka lumy na bezelu to jest powód do rękojmi / gwarancji?

 

Zastanawiam się nad tym, bo kończy mi się gwarancja i to już ostatni dzwonek na taką akcje... Tylko czy zakończy się to jakimkolwiek powodzeniem czy zostanę spuszczony do kibla pod przykrywką, że to nie jest wada tylko "unikalna cecha produktu" 😅


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 2 lata się nad tym zastanawiałeś ? 🤣

 

15 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Seikaczyk moim okiem:

 

Fajny tekst , dobrze się czytało 👍

 

Zegarek też spoko  , nawet przez moment żałowałem że zrezygnowałem z zamówionego egzemplarza 😏

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, evilym napisał(-a):

Takie pytanie.

 

Czy ktoś z was oddawał swoje Seiko na gwarancję z tytułu niedoróbek? Paprochy na tarczy, niecentrujący bezel i cała ta reszta?

Tak się zastanawiam czy np. niedomalowana kropka lumy na bezelu to jest powód do rękojmi / gwarancji?

 

Zastanawiam się nad tym, bo kończy mi się gwarancja i to już ostatni dzwonek na taką akcje... Tylko czy zakończy się to jakimkolwiek powodzeniem czy zostanę spuszczony do kibla pod przykrywką, że to nie jest wada tylko "unikalna cecha produktu" 😅

Zapomnij o tym, nie jest, zresztą w jakim celu ta "akcja"?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, evilym napisał(-a):

Takie pytanie.

 

Czy ktoś z was oddawał swoje Seiko na gwarancję z tytułu niedoróbek? Paprochy na tarczy, niecentrujący bezel i cała ta reszta?

Tak się zastanawiam czy np. niedomalowana kropka lumy na bezelu to jest powód do rękojmi / gwarancji?

 

Zastanawiam się nad tym, bo kończy mi się gwarancja i to już ostatni dzwonek na taką akcje... Tylko czy zakończy się to jakimkolwiek powodzeniem czy zostanę spuszczony do kibla pod przykrywką, że to nie jest wada tylko "unikalna cecha produktu" 😅

Najpierw przeczytaj warunki gwarancji, potem sam zdecyduj, czy chce Ci się walczyć z systemem ;). Jak nie wyślesz, to się nie przekonasz. Ja wysyłałem na paprochy na tarczy i jakąś tam skazę indeksu i wskazówki, wszystko zostało wymienione włącznie z tarczą, ale było to kilka lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Zapomnij o tym, nie jest, zresztą w jakim celu ta "akcja"?

A jak sądzisz w jakim celu? 🙂

 

21 godzin temu, Macmac napisał(-a):

Najpierw przeczytaj warunki gwarancji, potem sam zdecyduj, czy chce Ci się walczyć z systemem ;). Jak nie wyślesz, to się nie przekonasz. Ja wysyłałem na paprochy na tarczy i jakąś tam skazę indeksu i wskazówki, wszystko zostało wymienione włącznie z tarczą, ale było to kilka lat temu.

Jeżeli bym oddawał to raczej na zasadzie rękojmi. Ale zerknę co tam mądrego piszą 🙂

Trochę mi się nie chce walczyć, ale z drugiej strony chyba to jedyny element który mi się nie podoba w moim Seiko. 

Dzięki za odpowiedź! 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w takim w jakim sądzę, to odpowiednie nowomodne słowo to "cringe";) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnij proszę


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak, jest taki punkt formularza reklamacji: data stwierdzenia wady (w tym przypadku "wady" bo żadna z wymienionych przez Ciebie nie wpływa na funkcjonalność produktu), czy napiszesz prawdę, czy może te wady przypadkowo stwierdziłeś wczoraj (lub przypadkowo do roku wstecz bo wtedy reklamacja jest zasadna).

Tak tylko retorycznie pytam i już się nie wtrącam i nie oczekuję odpowiedzi, pzdr:)

 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając na obiad kombinujemy gdzie się podziały oryginalne teleskopy 2,5 mm,

albo gdzie je kupić?

IMG_7854.thumb.jpeg.1c7feb759e46e89c34e9a28d3fd93c4a.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.