Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to nie ten - to raczej pierwowzór (ale już chyba składak z aftermarket)!

Mój to po pierwsze raczej realny przeciek, po 2 dopiero 8 lipca premiera!

Coś tańszego na 6r15 też ma być

 

Przy naszych realiach to ta informacja o 6r15 jest hitem dnia  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

015 Na gumie od SBBN017 też dobrze wygląda, świeży zakup, nówka sztuka za ok 130 zł na mstersintime

 

 

http://www.mastersintime.com ??? Dobra cena - skąd przychodzi przesyłka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ten pasior jak by tam ktoś robił zakupy to dołożyłbym się z swoim zamówieniem 3 paski i darmowy wysyłka jest.

Bym się do zakupów dołączył.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.mastersintime.com ??? Dobra cena - skąd przychodzi przesyłka ?

 

Przesyłka jest z Hiszpanii guma kosztowała 107 i przesyłka chyba 28 tak, że całkiem przyzwoicie, a zamówiłem 1 lutego.

Jash to zależy na co ale tej gumy za ok 100 pln to raczej nawet używanej nie masz szans kupić w Polsce i nie tylko.

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie reedycji 62mas mam nadzieje że nie będzie tak wysoki jak marinemaster, że nie powiększą koperty jak poczynili z reedycją żółwia i marinemasterem względem protoplasty.(...)

 

Podsumowując moje chciejstwo że będzie to 40 mm o niskim profilu, klasyczny diver w rozsądnej cenie (na poziomie max chrono presage) zbudowany z nowoczesnych materiałów mający solidną bransoletę z zapięciem wysokiej jakości

 

Ja liczę dokładnie na coś w stylu Orisa 65 40mm. W kościach czuję natomiast, że będzie to 42mm, a to już dla mnie nie jest sweet spot.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma mieć 39mm, ale nie oszukujmy się - ilu z Was go kupi z racji ceny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja limitowana będzie poza moim zasięgiem, ale "masówka" na 6r15? Jest nadzieja, że nie odlecą z ceną na tyle by mnie zniechęcić. Pytanie tylko czy te nielimitowane wersje będą na tyle atrakcyjne wizualnie (czy nie skopią ich na siłę względem limitki).


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem co Seiko wymyśli, zwłaszcza, że ich ostatnie poczynania trudno rozplanować:

ale nie liczyłbym na zbieżne modele różniące się mechanizmami bo nie będą z jednego zegarka strzelali do drugiego:

Jedyne co przychodzi mi do głowy to rok 2015: SBDC027 (Sumo) i SBDX012 (złoty MM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przesyłka jest z Hiszpanii guma kosztowała 107 i przesyłka chyba 28 tak, że całkiem przyzwoicie, a zamówiłem 1 lutego.

Jash to zależy na co ale tej gumy za ok 100 pln to raczej nawet używanej nie masz szans kupić w Polsce i nie tylko.

Bardziej chodziło mi o zegarki niż gumy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nadal kolorowo już nie będzie jak kiedyś, zwłaszcza po pomnożeniu przez Vat

Edycja limitowana będzie poza moim zasięgiem, ale "masówka" na 6r15? Jest nadzieja, że nie odlecą z ceną na tyle by mnie zniechęcić. Pytanie tylko czy te nielimitowane wersje będą na tyle atrakcyjne wizualnie (czy nie skopią ich na siłę względem limitki).

SBDX019 - 8L mvmt 350,000 JPY (July)
SBDC051/053 - 43mm 6R mvmt 100,000/80,00 JPY (July)
Astron x Giugiaro Design 2017 SBXB121 - 300,000 JPY (May)
 
$3000 8L
$900 6R presumably with the bracelet
$700 6R presumably on rubber
 
I wonder what street prices are and if any of them are limited edition models

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka jest z Hiszpanii guma kosztowała 107 i przesyłka chyba 28 tak, że całkiem przyzwoicie, a zamówiłem 1 lutego.

...

Mozesz dać linijkę, bo z fona przegladam a tam nie potrafię. :(

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nowe Presage z tarczami z emalii Grand Feu...

 

Screenshot_2017-02-10-11-00-30-1_zpsjhuz

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nie było kostki w ofercie więc fajnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

28a641d2b31979e92d6bebdfef73a70d.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash ten obok kostki to nowa wersja SARX019 ? Czy masz na stanie jakieś zegarki z tarczami emaliowanymi i jak w nich wygląda okienko daty? Podobno to problem w tego typach tarczach.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

@Jacenty, wiesz może czy to będzie już generalną zasadą, że nazwa kolekcji będzie widoczna na tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka-super. Niestety okienko daty, a dokładniej sposób jej wycięcia, jak dla mnie kit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka-super. Niestety okienko daty, a dokładniej sposób jej wycięcia, jak dla mnie kit.

Dokładnie nie wiem po co kwadratowa ramka na owalnym kształcie wycięcia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka-super. Niestety okienko daty, a dokładniej sposób jej wycięcia, jak dla mnie kit.

 

Kit w oknie, czyli wszystko na miejscu :)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash ten obok kostki to nowa wersja SARX019 ? Czy masz na stanie jakieś zegarki z tarczami emaliowanymi i jak w nich wygląda okienko daty? Podobno to problem w tego typach tarczach.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Tak to SARX019 w nowej wersji z inna tarczą czyli SPB045 - teraz linia Presage będzie miała to napisane na tarczy. No i cena....SPB045 - 1300EUR, stary SARX019 - 899EUR. Mam u siebie tylko FC z taką tarczą, SEIKO nie mam.

 

@Jacenty, wiesz może czy to będzie już generalną zasadą, że nazwa kolekcji będzie widoczna na tarczy?

 

Tak

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak gdzieś będą lepsze ceny to i tak nieznacznie - no i tak płacić za Presage 3600-4k jakoś mi się nie uśmiecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy mieli lub mają MM. Otóż, jak ma się grubość zegarka w codziennym noszeniu? Jeśli dobrze pamiętam to mowa tutaj o 15 mm. Mój ML Pontos Chronograph ma prawie taką samą grubość i przy dłuższym noszeniu staje się trochę uciążliwy.

 

929938f6-1.jpg

 

61db8c45-1.jpg

 

ec35e32c-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.