Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu Sumo można było bez problemu dostać w PL dystrybucji. Jak jest teraz nie wiem.

 

Na allegro są w tej chwili wystawione 3 sztuki SBDC 033

 

ALE TO MNIE ROZWALIŁO

Cena:3 172,00 zł

Cena w innych sklepach:3 559,00 zł

NATOMIAST NA ALLEGRO MAJĄ CENĘ 3 965,00 zł

Za Sumo??? 4K???

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dobrze, że ten przecież bardzo fajny zegarek, ciągle można zdobyć w normalnych pieniądzach :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

67ccf543a4179fc9c829f88e8af3c495.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Sumo??? 4K???

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A dlaczego nie , porównując do wielu innych zegarków w oficjalnej dystrybucji .

Nie każdy, jak użytkownicy tego forum , poszukują zegarków po całym świecie.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym foto to 027 źle nie wyszło.

Mógłbym pomacać.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zielony bardziej rasowy. A przy klasycznym MM obydwa wyglądają tak se. Chociaż moja wypowiedź jest dość dyletancka, bo żadnego nie widziałem na żywo, włącznie z MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ten przecież bardzo fajny zegarek, ciągle można zdobyć w normalnych pieniądzach :-)

No raczej. Ja pod koniec ostatniej zimy zrealizowałem "na raz" moje plany w odniesieniu do Sumo, tzn. Czarny Sumo na eBay z kodem z jakiegoś sklepu z Irlandii więc bezvatowo, był jakiś kod wtedy i paru kolegów też kupiło no i Blumo ze Skywatches, też udało się bezvatovo. W obu przypadkach wyszło 1500 PLN z "groszami". Fakt, że PLN wtedy miał dobrą kondycje no ale zawsze to nie 3 czy 4 K.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zejdę nieco na ziemię - dosłownie i w przenośni ;)

 

Szukam czegoś (a w zasadzie mój "mieć") w stylu Seiko SARB033, ale nieco większego. Mam już niezły mętlik w głowie - SARB, SDGM, SARX, Presage i te wszystkie cyfry w oznaczeniu ;) Chciałbym cos w kolorze czarnym, ewentualnie niebieskim na tarczy i w okolicach 42mm średnicy. Pomoże ktoś, co w tym stylu byłoby dostępne na rynku w okolicach do 2k?

 

Mam nadgarstek w okolicach 18,5cm, więc obawiam się, że SARB033 będzie nieco mały, ale może jednak ktoś, kto ma podobny obwód w nadgarstku i nosi SARB-a może mnie przekonać do niego. Zafiksowałem się na SARB033 na surowym brązowym skórzanym pasku i teraz tak za mną cały czas chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już coś o frajerach, kuponach i odgrzewanych kotletach - no to macie:

SLA023J1edb084ab38097c6784e77c4a9d43710a.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zejdę nieco na ziemię - dosłownie i w przenośni ;)

 

Szukam czegoś (a w zasadzie mój "mieć") w stylu Seiko SARB033, ale nieco większego. Mam już niezły mętlik w głowie - SARB, SDGM, SARX, Presage i te wszystkie cyfry w oznaczeniu ;) Chciałbym cos w kolorze czarnym, ewentualnie niebieskim na tarczy i w okolicach 42mm średnicy. Pomoże ktoś, co w tym stylu byłoby dostępne na rynku w okolicach do 2k?

 

  ;)

Seiko Presage 40,5 mm

https://zegarkiipasja.pl/artykul/15166-seiko-presage-nowe-modele-cocktail-time


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zejdę nieco na ziemię - dosłownie i w przenośni ;)

 

Szukam czegoś (a w zasadzie mój "mieć") w stylu Seiko SARB033, ale nieco większego. Mam już niezły mętlik w głowie - SARB, SDGM, SARX, Presage i te wszystkie cyfry w oznaczeniu ;) Chciałbym cos w kolorze czarnym, ewentualnie niebieskim na tarczy i w okolicach 42mm średnicy. Pomoże ktoś, co w tym stylu byłoby dostępne na rynku w okolicach do 2k?

 

Mam nadgarstek w okolicach 18,5cm, więc obawiam się, że SARB033 będzie nieco mały, ale może jednak ktoś, kto ma podobny obwód w nadgarstku i nosi SARB-a może mnie przekonać do niego. Zafiksowałem się na SARB033 na surowym brązowym skórzanym pasku i teraz tak za mną cały czas chodzi ;)

 

Trochę słabszy, tańszy, większy i podobny - SARY057 / SRPB71.

 

S-SARY057_a_1200x.jpg?v=1527562343

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna tajska limitka Zimbe - tym razem w nawiązaniu do złotego zęba jaki podobno posiada ten rekin ;)

8542b3b6ae3a5d8e582f1b776d07d1a9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns już nie znęcaj się tak nad nimi :-) 

moja babcia też ma złoty ząb może i dla niej taki zrobią hhaha

Edytowane przez marcin s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM zimbe z foto wyżej - wyszedł fajnie bo wygląda jakby był głęboki jak studnia, świetny efekt ale to tylko wrażenie zdjęcia. Koniec końców - mógłbym mieć kolekcję MM ale zacząłbym od zwykłego  :lol:

nie wiem czy to tylko moje spojrzenie ale mnie baby tuna nie razi - bo poza tym, że ma obudowę to jednak zupełnie inny zegarek niż tuńczyk.

a jak tuńczyk ze złotem (chociaż to raczej brąz)  to król jest tylko jeden

Seiko-Marinemaster-1000m-Emperor-Tuna-Ro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie, zejdę nieco na ziemię - dosłownie i w przenośni ;)

 

Szukam czegoś (a w zasadzie mój "mieć") w stylu Seiko SARB033, ale nieco większego. Mam już niezły mętlik w głowie - SARB, SDGM, SARX, Presage i te wszystkie cyfry w oznaczeniu ;) Chciałbym cos w kolorze czarnym, ewentualnie niebieskim na tarczy i w okolicach 42mm średnicy. Pomoże ktoś, co w tym stylu byłoby dostępne na rynku w okolicach do 2k?

 

Mam nadgarstek w okolicach 18,5cm, więc obawiam się, że SARB033 będzie nieco mały, ale może jednak ktoś, kto ma podobny obwód w nadgarstku i nosi SARB-a może mnie przekonać do niego. Zafiksowałem się na SARB033 na surowym brązowym skórzanym pasku i teraz tak za mną cały czas chodzi ;)

Proponuję przekonać się do sarba, mam i polecam nadgarstek 17,5-18 cm b7308aedcadd53e11a41d77a8771f16f.jpg92cb7f1ce8760023e97f76d5604c5a63.jpg3be23297a612c44fced4c12da23b1579.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się japońskie zegarki (mam ich łącznie 5 szt. , w tym 4 Seiko), ale staram się patrzeć obiektywnie na rzeczywistość. Ostatnio wszedłem do sklepu w centrum handlowym i zobaczyłem coś takiego...

 

5ab4d9c80f2a1764gen.jpg

 

01150f7bce168deagen.jpg

 

Jeżeli to ma być ,,japońska" dokładność zagrania indeksów (oczywiście nie chodzi mi o bezel) tarczy, to słabo to wygląda...

 

Jakiś czas temu pisałem, że nie widzę różnicy między zegarkami Seiko a Orient, jednak powoli zaczynam tą różnicę dostrzegać... Łudzę się, że Seiko nie dopuści do takiej ,, jakości" u Orient-a.

Edytowane przez furraan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony Orient zdany na łaskę i niełaskę Seiko - z drugiej Orienta ratuje brak agresywnej ekspansji, nie walą tyle kotletów hurtem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przekonać się do sarba, mam i polecam nadgarstek 17,5-18 cm 

Rzeczywście wygląda nieźle na nadgarstku. Bransa mu służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istvan - no świetnie wygląda :wub:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Uprzedzając zarzuty dotyczące różnicy w barwie stali między kopertą a bransoletą - są one niewielkie, praktycznie niezauważalne. Zdjęcie ma podbity kontrast, stąd taki efekt.

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się japońskie zegarki (mam ich łącznie 5 szt. , w tym 4 Seiko), ale staram się patrzeć obiektywnie na rzeczywistość. Ostatnio wszedłem do sklepu w centrum handlowym i zobaczyłem coś takiego...

 

 

 

 

 

Jeżeli to ma być ,,japońska" dokładność zagrania indeksów (oczywiście nie chodzi mi o bezel) tarczy, to słabo to wygląda...

 

Jakiś czas temu pisałem, że nie widzę różnicy między zegarkami Seiko a Orient, jednak powoli zaczynam tą różnicę dostrzegać... Łudzę się, że Seiko nie dopuści do takiej ,, jakości" u Orient-a.

Ostatnio gdzieś przeczytałem komentarz (albo na szacownym forum albo na wus, nie pamiętam w tej chwili :rolleyes: ) z którego wynikało, iż do azjatyckich sklepów internetowych trafiają egzemplarze po selekcji, czyli te gorsze. Pytanie, czy ta zasada (o ile rzeczywiście funkcjonuje) dotyczy również dystrybucji w PL... pytanie retoryczne ?  :)

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.