Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

"Dwa razy" to mało by cokolwiek wnioskować, więc musisz obserwować.

I sprawdź jak zachowuje się leżąc w innych pozycjach.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Po to podają w specyfikacji 50h mimo, że ciągnie 55-58h, żeby tacy jak Ty nie zawracali im gitary... Jak złapie przypadłość, o której naczytałeś się to tak będzie zachowywał się zawsze noszony i z naciągniętą sprężyną na full...

Na razie nie panikuję. Obserwuję jedynie :)

Pytam, ponieważ zegarek przyszedł do mnie z jednego ze sklepów internetowych bez folii na deklu i szlufce i zastanawiam się, czy nie podrzucili mi jakiegoś kukułczego jaja, które ktoś z powodu problemów z dokładnością chodu oddał. Niemniej jednak nie narzekam, bo zapłaciłem stosunkowo niewiele, w sumie mniej niż za kilkuletnią używkę na OLX ;)

@Tomek

Kwarcy mam "kilka", a ten biedamas chodził za mną od jakiegoś czasu już, aż się trafił w końcu :)

Oczywista, że wysłali Ci jakiś lewy towar :D Tanio kupione to nie może być za dobrze  :lol: ;)

ZfZJr0L.jpg

@Krygo, Twój egzemplarz z tej samej partii zdaje się ;) Też przyszedł "rozpakowany"?

Fajnie mu na tej brązowej skórce. Ja czekam na nato z Blushark, bo akurat nic 20mm nie miałem na stanie. Ok, mam 20mm w kolorze karmazynowym, ale lato już za nami ;)

Dzięki, musiał wlecieć (choćby przejściowo) na pasek bo tak jego waga jest "normalna" ;) Ja dostałem z foliami i na deklu i na szlufce, ale jak już mamy być megadrobiazgowi to jakieś tam mikroryski na koronce były ;) Prawie na pewno fabryka.

Na pytanie dlaczego niby nowy zegarek przyjechał do mnie bez folii na deklu i szlufce, Pani ze sklepu stwierdziła, że może odpadły z zegarka, kiedy był w pudełku w magazynie i że to standard, że czasami odpadają ;)

Ty Kolego ciesz się, przecież to standardy Rolexa; tam też ściągają w salonie  :P  :lol: 

Dżon, jak ten pomarańcz?

Jak wypada do koloru orange Monstera 2?

Nie mam pod ręko OM2 do porównania, minimalnie może być jaśniejszy ale jak dla mnie jest bardzo OK.

Zegarek jak za tą kasę dla mnie do przyjęcia z jego drobnymi niedoskonałościami. Miałem kiedyś tytanową pomarańczę, głupi bylem i sprzedałem, a potem ceny poszybowały w kosmos.

Jak pojawiła się reedycja to nawet ucieszyłem się że będzie można kupić. Pierwsza sztuka jaką oglądałem w TT nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia :( jak oglądam ten egzemplarz to mam wrażenie że z wykończeniem jest lepiej.

Tak na szybko fotka byle czym. Niestety oryginalny, są przesunięcia.

Pomarańczki są najfajniejsze  :D

aaaskx11j_qarwxwp.jpg

Na takim zdjęciu to i mnie zaczyna jarać :)

Guest Kwiatek

Ja jeszcze nie widziałem słabego zegarka na zdjęciu Strixa ;)

Nawet jak zegarek był słaby :)

Trzeba by wybrać najbrzydszy zegarek na forum, a następnie poprosić kolegę by z niego wycisnął co się da ;)

Jedno jest pewne. Od Niego nie warto ;) kupować zegarków patrząc tylko na Jego foty. :)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

W sumie tu sobie dyskutujemy to tutaj wrzucę:

https://www.wykop.pl/link/5253751/nawet-polowa-mlodych-ludzi-w-uk-nie-wie-jak-odczytac-zegarek-ze-wskazowkami/

Był już podobny temat ale tam bany leciały więc nie zakłada. Smutne to. Myślę, że wiele młodszych osób też nie wie jaką frajdę dają zegarki. Sam późno to odkryłem, będąc po 30stce. 

Żeby nie było, że post zupełnie nie na temat. MM200 wersja w czerni:

https://shop.topperjewelers.com/products/seiko-limited-edition?variant=9115828944943

post-108913-0-53057000-1576243802_thumb.jpg

Edited by Noodles

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg